Imperia Online България  
Април 24, 2024, 14:49:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "НЕ на касичките"  (Прочетена 1534 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« -: Август 20, 2008, 18:50:14 »

 Smiley махнете тия касички да стане интересна играта поне  Smiley наглеждах ацц-то на един приятел в свят с новата версия 4,и ми прави впечатление че има много играчи за 2-3 месеца с по 2-3000 битки в нападение с по 2-3000 загубени войници,то нема тръпка тъй. . всеки си бръмчи по каси и не го интересува нищо,даже и войни не си обявяват  Grin
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #1 -: Август 20, 2008, 19:39:56 »

pone iztrivaite po nqkoq na sedmica
 *beer*
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #2 -: Август 20, 2008, 21:00:35 »

абе ся като оправят товаримостта на единиците ще се ходи с цялата войска по касите  Grin
иначе няма да е лошо и обсадните оръжия да имат възможност да носят парата
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #3 -: Август 20, 2008, 22:28:01 »

абее,пак ще му намерят цаката за касичките,треа ги нема или паричката най малкото,поне да си ги търсят
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #4 -: Август 21, 2008, 20:34:51 »

Във версия 4 няма ползва да се обявяват войни Smiley.В момента няма нито класация,нито приходи..хубавото е,че след 10 дена ще има..и тогаав ще има ползва от войни и т.н. и играта ще стане доста по-раздвижена и интересна.
Активен
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2008, 20:45:25 »

В свят-32 съм. Откакто съм почнал само в началото ме удариха 3-4 пъти и след това пълна суша *hihi* Сега особено като пускам 12-13 броня събирам по над милион и пак никой не ще. Съюза ни пък не ебава да воюва щото ни класация, ни военни приходи. Ако наистина не оправят някой неща версия 4 си е пълна скука, а касите си ги харесвам щото аскера иска да плюска, а не винаги имам време да изчислявам на калкулатора дали мога да ударя някой или не или да си следя битката, че да не ми спретнат засада. *tired*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!