Imperia Online България  
Април 26, 2024, 20:10:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Възможно ли е BlueWolf да играе по правилата?  (Прочетена 3388 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
OCATA
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Септември 14, 2007, 07:54:21 »

За 2 ери в блица нямам спомен някой да е правил подобен фурор какъвто направи MY_WORLD, а сега и BlueWolf
Какви са тия възможности та един играч да поддържа в САМОТО НАЧАЛО на играта такава голяма армия - да е развил 7 провинции, да има нетни точки колкото топ фермера,
Не е ли това парадокс?
Или е поредното възползване на играч от несъвършенствата на играта?
Не се ли повтаря историята със съюза БлекМетъл от предишната ера?
Нищо лично, просто само питам.
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 07:57:27 от OCATA » Активен
Sotty
Редник
*

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #1 -: Септември 14, 2007, 08:56:10 »

 Първо се извинявам, че аз се намесвам. Ако ти му следеше играта отблизо както аз, нямаше да задаваш този въпрос. Погледни броя на атаките му. Ако ти пускаш над 20 успешни атаки на ден щеше да бъдеш на неговото място. Знаеш ли колко ресурс е това? А колкото до другото - не се възползва от никакви бъгове в играта. Даже относно бъговете, точно ние сме ущетени в момента ( ще премълча за какво става дума )
Активен
OCATA
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #2 -: Септември 14, 2007, 09:20:37 »

Първо се извинявам, че аз се намесвам. Ако ти му следеше играта отблизо както аз, нямаше да задаваш този въпрос. Погледни броя на атаките му. Ако ти пускаш над 20 успешни атаки на ден щеше да бъдеш на неговото място. Знаеш ли колко ресурс е това? А колкото до другото - не се възползва от никакви бъгове в играта. Даже относно бъговете, точно ние сме ущетени в момента ( ще премълча за какво става дума )
Аз следя нетните и военни точки.
Странно защо ти като си от ЕКИПА НА РАЗБИРАЧИТЕ не си го последвал в точките?
Или теб не са те ПОСВЕТИЛИ в ТАЙНАТА на ОЩЕТЯВАНЕТО

Знам какво е да дигнеш 7 провинции, знам какво е да дигнеш МНОГО МЕДИЦИНА, знам какво е да направиш ГОЛЯМА армия, само не мога да схвана как успя да направи всичко това с наличните ресурси които прибира от атаките  и същевременно да построи и 180 требучета и да се опази и от нападения.
Досега за 2 ери не е имало такъв Вундеркинд.

Би ли обяснил?
Аз мисля че такива играчи подлежат на проверка - ЗАЩОТО се ОТКРОЯВАТ доста резултатите им от на останалите.
Ако са играли честно - няма проблем, НО АКО са започнали играта с прикрити мултиакаунти или с експлоатация на БЪГОВЕ това не е честно нали?

Да не забравяме че армиите и издръжката са увеличени 50% в сравнение с първия БЛИЦ а това не е никак маловажно.
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 09:41:40 от OCATA » Активен
Sotty
Редник
*

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #3 -: Септември 14, 2007, 09:43:00 »

 -------------------------------------------------------------------------------------
"Знам какво е да дигнеш 7 провинции, знам какво е да дигнеш МНОГО МЕДИЦИНА, знам какво е да направиш ГОЛЯМА армия, само не мога да схвана как успя да направи всичко това с наличните ресурси които прибира от атаките  и същевременно да построи и 180 требучета и да се опази и от нападения.
Досега за 2 ери не е имало такъв Вундеркинд."
--------------------------------------------------------------------------------------
    Ами ти правиш ли толкова атаки? Само заради теб взех че ги преброих - 40 само за една нощ. А защо не съм на неговите брутни точки - по същата причина. Погледнах си дохода (икономиката ми е прилична), аз от иконимика за 5 дена не мога да направя такъв доход. А на админите това им е работата, да проверяват и може и да ти отговорят.
Активен
OCATA
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #4 -: Септември 14, 2007, 09:54:46 »

-------------------------------------------------------------------------------------
"Знам какво е да дигнеш 7 провинции, знам какво е да дигнеш МНОГО МЕДИЦИНА, знам какво е да направиш ГОЛЯМА армия, само не мога да схвана как успя да направи всичко това с наличните ресурси които прибира от атаките  и същевременно да построи и 180 требучета и да се опази и от нападения.
Досега за 2 ери не е имало такъв Вундеркинд."
--------------------------------------------------------------------------------------
    Ами ти правиш ли толкова атаки? Само заради теб взех че ги преброих - 40 само за една нощ. А защо не съм на неговите брутни точки - по същата причина. Погледнах си дохода (икономиката ми е прилична), аз от иконимика за 5 дена не мога да направя такъв доход. А на админите това им е работата, да проверяват и може и да ти отговорят.
Smiley
чакам
Активен
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #5 -: Септември 14, 2007, 11:51:42 »

Стига сте търсили под вола теле [!]
Човека има свободно време - играе!
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #6 -: Септември 14, 2007, 14:52:51 »

BlueWolf е стар и доста опитен играч.С достатъчно свободно време и желание всичко се постига. Smiley
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Септември 14, 2007, 15:12:22 »

ми аз какво да кажа .... нощес само от мен е отмъкнал над 500 000 злато Smiley
Активен

patter
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #8 -: Септември 14, 2007, 15:37:41 »

Напълно възможно е - с добре подбран блок и с много атаки.

А как се е опазил - ами много бързо направи войска и сега едва ли има много мераклии да го нападат :-)

Нетните точки - много войска, много нетни точки.
Активен
OCATA
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #9 -: Септември 14, 2007, 19:26:35 »

Напълно възможно е - с добре подбран блок и с много атаки.

А как се е опазил - ами много бързо направи войска и сега едва ли има много мераклии да го нападат :-)

Нетните точки - много войска, много нетни точки.
Щом и Крум го защитава - няма смисъл от тая тема
Sad
Явно старите играчи с много свободно време, които не са играли и един ден блиц (а са играли при по-евтини ери) тук са фаворити (ЖЕСТОКА "ЛОГИКА") няма що.
Признавам си.
Само не знам докога балъците ще ти вярват Круме - и на теб и на останалите от групата на шаро.
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 19:30:40 от OCATA » Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #10 -: Септември 14, 2007, 19:34:19 »

Не само,че е играл повече от един ден,ами направо си беше първи по военни точки в ера 1 на блиц света.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!