Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:44:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Раздаване на ресурси  (Прочетена 11926 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iskren2
Редник
*

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #60 -: Август 25, 2008, 23:54:52 »

Ами ако почнат да те опожаряват вместо да те разграбват, за6тото така или иначе няма да могат да вземат цялото злато или защото така или иначе трупат много доблест, как ще се чувстваш? Защото натам отиват нещата, на пожар и атака на празни крепости  *freak* *freak*


имам си стратегия и за това, но ще кажа част от нея, ще си направя армия която ще държа на полето за да ме защитава, тя ще бъде толкова голяма за да може 10-20 % от населението ми да може д аизплаща издръжката, а другите ще трупат ресурси. и толкова медицина и хамбари ще имам че след 1 опожаряване на 1 седмица, да мога да възвърна населението за 2-3 дни и пак ще съм на печалба . успех с пазенето на империята ти
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #61 -: Август 25, 2008, 23:58:11 »

имам си стратегия и за това, но ще кажа част от нея, ще си направя армия която ще държа на полето за да ме защитава, тя ще бъде толкова голяма за да може 10-20 % от населението ми да може д аизплаща издръжката, а другите ще трупат ресурси. и толкова медицина и хамбари ще имам че след 1 опожаряване на 1 седмица, да мога да възвърна населението за 2-3 дни и пак ще съм на печалба . успех с пазенето на империята ти
tvoyata strategiya izdi6a za6toto 6te doida samo zaradi armiyata ti *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #62 -: Август 26, 2008, 00:03:34 »

имам си стратегия и за това, но ще кажа част от нея, ще си направя армия която ще държа на полето за да ме защитава, тя ще бъде толкова голяма за да може 10-20 % от населението ми да може д аизплаща издръжката, а другите ще трупат ресурси. и толкова медицина и хамбари ще имам че след 1 опожаряване на 1 седмица, да мога да възвърна населението за 2-3 дни и пак ще съм на печалба . успех с пазенето на империята ти
дай ник и свят и ще те убедя че не е така както си мислиш
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
iskren2
Редник
*

Karma: +2/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #63 -: Август 27, 2008, 00:03:02 »

дай ник и свят и ще те убедя че не е така както си мислиш

няма нищо да давам :d за сега съм си избрал стратегията на икономиката, без нито 1 войник,  и според мен работи, трябва повечко да съм онлине за да видя какво да правя ресурсите но се преживява. ОК, няма да си оставям армия на полето, и няма д аме нападаш  rofl :d  Ако влезна в топ 50 ще е показателно за стратегията, ако влезна топ 20 ще ви черпя Tongue   
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!