Imperia Online България  
Април 29, 2024, 10:36:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Раздаване на ресурси  (Прочетена 11945 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rikolinik
Сержант
**

Karma: +22/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« -: Август 20, 2008, 12:39:49 »

Основни промени в геймплея на Империя Онлайн на 01.09.2008 г



* Съюзна класация за v.4
* Товароносимост на единиците.
* Капацитет (ресурсен лимит) на крепостите.
* Раздаване на ресурси на всяко действие в играта.

За класацията,товароносимоста и капацитета добре но за раздаването на ресурсите какво точно означава. Трябва ли постоянно да си онлайн за да получаваш ресурс или ще бъде бонус върху ресурса който произвеждам.
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Август 20, 2008, 12:41:29 »

Основни промени в геймплея на Империя Онлайн на 01.09.2008 г



* Съюзна класация за v.4
* Товароносимост на единиците.
* Капацитет (ресурсен лимит) на крепостите.
* Раздаване на ресурси на всяко действие в играта.

За класацията,товароносимоста и капацитета добре но за раздаването на ресурсите какво точно означава. Трябва ли постоянно да си онлайн за да получаваш ресурс или ще бъде бонус върху ресурса който произвеждам.
Не, разбира се.
Просто ресурсите ще се осъвременяват с всяко опресняване на екрана, а не както до сега - на всеки 6 минути.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
monticar
Гост
« Отговор #2 -: Август 20, 2008, 17:58:17 »

тъпо ,госпожа Петрова ...пак необмислени неща пускате ....няколко въпроса :
1.След първото разграбване на каса ...кой щеосъвремени екрана и за да се трупат ресурси ....от тук какво следва ...във версия 4 разрешихте да се нападат всеки който има паричка .....и след това измислихте една камара неща ,за да не се прави това /махането на бутона всички .... за да не се откриват и сега това с раздаването на ресурса ....
2. Следния пример ... похарчвам си ресурса до стотинка и три дена невлизам ...всичко си стои на 0 ....непредставлявам никакъв интерес за никой освен ако имам армия /следователно я разпускам/ ...когато реша влизам ресурса се получава и всичко е ок... по хубави безплатни колички нямаше как да измислите ....че и нямат таван:)))
3.От тук какво следва ....вече и никаква армия не е нужна освен някаква лека бройка за остригване на случайно появила се каса ...да живее ФЕРМАТА .... аз неискам да съм част от това ...явно вече е дошъл момента да бия мода в световете версия4 ....остана ни свят1 и блица ...докато и тях не окепезите по подобен начин
Мисля че не си разбрал :-)Опресняването на ресурса ще има за цел да ОПРЕСНЯВА ТВОЯ ЛИЧЕН ресурс,демек всяка секунда ще виждаш реалния си ресурс.А това че  ти няма да влизаш 1-2-3 дни не означава че ресурса ти няма да се трупа в Империята .Нали се сещаш че ако е както  си мислиш  човек трябва да е постоянно ОНлайн за да има прираст на ресурс.Но ако е така както си разбрал  да ти кажа честно няма да си сам в пускането на МОДа  Wink
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #3 -: Август 20, 2008, 18:41:14 »

"Товароносимост на единиците "а това предполагам е за да се избегне точенето  *ok*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #4 -: Август 20, 2008, 18:42:23 »

Товароносимост на единицитеа това предполагам е за да се избегне точенето  *ok*
И не само.
Просто пораздвижваме геймплея.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2008, 00:28:22 »

Добре, но аз само едно нещто не разбрах. Сега ако аз не си опресня сам екрана и някои ме шпионира то той дали може да види с какъв ресурс аз разполагам или докато аз не си опресня екрана и той няма да може да вижда колко ресурс имам?
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #6 -: Август 21, 2008, 00:40:26 »

И още не6то. Ако аз тръгна да атакувам някого, който има 200 хил. армия и 28 мил. в крепостта с 500 хил армия, от която след битката останат 400 хил., то аз при осреднена товароносимост на единиците 30 ще мога да взема максимум 12 мил. ако правилно разбирам  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked и човека 6те си остане с 16 мил, за които сигурно щте трябва да се върна  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #7 -: Август 21, 2008, 10:17:25 »

Правилно разбираш.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Хищника
Гост
« Отговор #8 -: Август 21, 2008, 12:42:59 »

И още не6то. Ако аз тръгна да атакувам някого, който има 200 хил. армия и 28 мил. в крепостта с 500 хил армия, от която след битката останат 400 хил., то аз при осреднена товароносимост на единиците 30 ще мога да взема максимум 12 мил. ако правилно разбирам  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked и човека 6те си остане с 16 мил, за които сигурно щте трябва да се върна  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
здраво копане и разходки Grin все полезни неща за здравето на човека *ok*.щом трябва ще се нагодим към новите правила .нямаме избор ако искаме да играем *pardon* щот колкото и да си лаем няма да ги върнат старите.така че колкото по бързо приемем мисълта за тях толкова по добре Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #9 -: Август 21, 2008, 12:55:54 »

Правилно разбираш.
Извинявам се но не разбрах за кое от двете рабирам правилно, за първото или за второто? Както и да е мен повече ме интересува дали без човека да влиза в акаунта си при шпиониране щте му се виждат реалните ресурси, за да може да се прецени с каква армия да се тръгне.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #10 -: Август 21, 2008, 13:12:36 »

Разбира се, че ще му се виждат при шпиониране...нали със същия успех можем просто да спрем атаките ако не се виждат.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #11 -: Август 21, 2008, 13:18:13 »

Разбира се, че ще му се виждат при шпиониране...нали със същия успех можем просто да спрем атаките ако не се виждат.
Мерси много за бързия отговор Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #12 -: Август 21, 2008, 16:27:56 »

И с риск да стана нахален, обоза включва ли се в заграбеното или не? Т.е. ако има 1мил обоз и той ли се транспортира от войската или той си идва директно?
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #13 -: Август 21, 2008, 16:39:39 »

Транспортира се.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #14 -: Август 21, 2008, 16:51:59 »

Значи си остава както досега. Благодаря много за отговора. Което до голяма степен обезмисля атаките за ресурси при високите нетни  Undecided
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!