Imperia Online България  
Април 20, 2024, 07:09:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За големите и малките  (Прочетена 4603 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kalotcer
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Август 15, 2008, 14:49:10 »

Темата ми е провокирана от YOGG, който редовно мародерства малките от нашия съюз, а може би не само от него.В случая не става въпрос за помагане, защото в техния съюз няма малки.Това си е чисто блокиране на развитието на по- слабите от позицията на силата. Не е ли необходимо да се въведе ограничиние, например х10, за нападение над по- малки.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Август 15, 2008, 14:50:51 »

Има ограничение - не можеш да нападаш играчи с 3 пъти повече или по-малко точки.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2 -: Август 16, 2008, 00:53:39 »

Ограничението става с тактики и стратегии на самите играчи, т.е. трябва да търсят начин да се спасяват от такива изнудвачи  >Sad. Личен опит  *write*
А наистина малко зор с тази версия, защото и доблест не ги спира и морал - бол. А някои си я докарват само от опожарявания  Grin Така че - УСПЕХ   [:-} [:-}
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3 -: Август 16, 2008, 05:19:51 »

Всъщност грешка - ти си в БГ2  (там те посещавах, ама в рамките на приличието  *rose*) А за твое морално удовлетворение - Yogg  в БГ1 е развял бял байрак  Grin
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 06:31:59 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #4 -: Август 16, 2008, 08:31:00 »

       Име     Съюз     Разстояние     Точки     Доблест      
      kalotcer    Nepobedimi  +    4625   55411   45
e pa nali ste nepobedimi, kvo stanaaaaa ??  *crazy*
 :cheesy:


    
      Име    Съюз    Разстояние    Точки    Доблест    
      yogg    INRY  +    4694   512284   4

i kak 6te te napadne bre  *crazy*
Активен

kalotcer
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #5 -: Август 16, 2008, 11:21:33 »

Мен не ме е нападал, а ani63 няколко пъти, а е с по-малко точки и от мен.
Активен
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #6 -: Август 31, 2008, 16:33:50 »

Малко късно се включвам но сега засякох тази тема , приятел не мародерства тази ani63 си е паричка така че няма какво да се оплакваш Smiley мисля че мародери при нас няма , ако имаше щеше да се усети  Wink
Активен

nidin
Гост
« Отговор #7 -: Септември 25, 2008, 23:22:18 »

бой до дупка и това е братле а за по-малките лисича стъпка и криене докато пораснат това е Grin Grin
Активен
vilio111
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #8 -: Януари 17, 2009, 10:23:52 »

Моля, пиши на кирилица
« Последна редакция: Януари 17, 2009, 11:09:09 от James » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #9 -: Януари 17, 2009, 11:21:17 »

Моля, пиши на кирилица
каква е тая цензура пак бе Круме ааааааа кви са тия работи стига с двойните стандарти тука що не си го поправил? или пак виждаш каквото ти е удобно
igrata e voenno orientirana, kakvo da pravi , da kopa domati, ne draj resurs, pra6tai armiqta na save i problema e re6en

Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #10 -: Януари 17, 2009, 12:34:19 »

каква е тая цензура пак бе Круме ааааааа кви са тия работи стига с двойните стандарти тука що не си го поправил? или пак виждаш каквото ти е удобно

Направо е изтрито второто съобщение...И редакцията е на Джеймс , не на Крум...Абе хора престанете за всичко в играта да обвинявате Крум..Той да не е единствения в екипа на ИО...Или щото най често оправя неуредиците ,най-често и да го отнася с повод и без повод..П.П Кирилицата е задължително условие за да се четат теми или постове в този Форум...Латиницата - с гумата..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Януари 17, 2009, 12:40:54 »

Направо е изтрито второто съобщение...И редакцията е на Джеймс , не на Крум...Абе хора престанете за всичко в играта да обвинявате Крум..Той да не е единствения в екипа на ИО...Или щото най често оправя неуредиците ,най-често и да го отнася с повод и без повод..П.П Кирилицата е задължително условие за да се четат теми или постове в този Форум...Латиницата - с гумата..
виждам Крум е писал в темата нормално е да си помисля, че е той... а иначе аз видях го е приложил Джеймс (както ти казваш) двуяко... стига с тия двойнои стандарти... Защо за едни може, а за други не може? Защо на едни се трият съобщенията, а на други не? като се има впредвид че са маймунеца, а не на кирилица... писна ни от двойния стандарт в тоя форум... също така ми писна да докладвам за някакви проблеми и те да остават нерешени... на кой да пиша ми кажи? Крум не ми обръща внимание, а Отон като ми обърне прави някакви проверки проблема не се отстранява и не казва от какво е... аз се мъча играта да върви както трябва и да помагам, а то никакво внимание... очаквам даже за изразяваното от мен мнение да бъда баннат няма да им е за първи път... не ми дреме какво ще правите аз само искам да прилагате правилата равно за всички
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #12 -: Януари 17, 2009, 13:39:52 »

виждам Крум е писал в темата нормално е да си помисля, че е той... а иначе аз видях го е приложил Джеймс (както ти казваш) двуяко... стига с тия двойнои стандарти... Защо за едни може, а за други не може? Защо на едни се трият съобщенията, а на други не? като се има впредвид че са маймунеца, а не на кирилица... писна ни от двойния стандарт в тоя форум... също така ми писна да докладвам за някакви проблеми и те да остават нерешени... на кой да пиша ми кажи? Крум не ми обръща внимание, а Отон като ми обърне прави някакви проверки проблема не се отстранява и не казва от какво е... аз се мъча играта да върви както трябва и да помагам, а то никакво внимание... очаквам даже за изразяваното от мен мнение да бъда баннат няма да им е за първи път... не ми дреме какво ще правите аз само искам да прилагате правилата равно за всички
Е то и ние пишем постоянно ама нещата не стават веднага..Явно има доста работи за фиксиране и няма как да става по бързо..Иначе аз мога да говоря за себе си - няма двойни стандарти при мен - видя ли нещо извън правилата се санкционира..Който ме уважава и като човек и като приятел , няма да ме поставя в ситуация , в която да ми се налага да избирам или прилагам двойни стандарти..Мисля че и другите от екипа процедират по същия начин..Ако е останало нещо на латиница - просто сме го пропуснали..Ама рано или късно си заминава..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #13 -: Януари 17, 2009, 19:31:42 »

Е то и ние пишем постоянно ама нещата не стават веднага..Явно има доста работи за фиксиране и няма как да става по бързо..Иначе аз мога да говоря за себе си - няма двойни стандарти при мен - видя ли нещо извън правилата се санкционира..Който ме уважава и като човек и като приятел , няма да ме поставя в ситуация , в която да ми се налага да избирам или прилагам двойни стандарти..Мисля че и другите от екипа процедират по същия начин..Ако е останало нещо на латиница - просто сме го пропуснали..Ама рано или късно си заминава..
не винаги заминава тоза за латиницата, иначе знам случай в който Отон не наказва независомо, че има данни и засичане там където засичате... винаги има изключения... не казвам, че става бързо, ама аз мога изкарам списък с нещата, които правят играта по-безинтересна и трудна, но никой не ме слуша... аз искам да играя интересна игра, а не да се чудя ся как се появи тоя бъг?, поредния бъг...

п.п.: примера за Отон ми е достоверен, но янма да го кажа тука на масови, а предполагам, че не само той прилага тези двойни стандарти... за брадва за други свадба
Активен

vilio111
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #14 -: Януари 21, 2009, 01:06:59 »

ок нонека го пише някаде това за кирилицата
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!