Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:58:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИГРА: Тотални бойци  (Прочетена 25332 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #60 -: Септември 06, 2008, 14:27:06 »

 *scratch*
Активен

Hidalgo
Гост
« Отговор #61 -: Септември 06, 2008, 14:34:12 »

аз можели да участвам в тази игра ? :cheesy:
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #62 -: Септември 07, 2008, 11:49:38 »

u4astvai be...koi ti pre4i  Grin Grin Grin
Активен
hiena___
Редник
*

Karma: +1013/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #63 -: Септември 07, 2008, 12:12:49 »

аз със 1619.5191 ще вляза ли в тая класация ?! Smiley
hiena__ свят БГ3
Активен

yan6_pz
Живей днес защото вчера няма да се върне а утре може да не дойде!!!
Лейтенант
***

Karma: +9/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


Heavan


Профил
« Отговор #64 -: Септември 15, 2008, 16:27:03 »

ето го новия ми резултат който май не променя нищо
yan6_pz realm bg3
1034.8825
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #65 -: Септември 15, 2008, 16:29:56 »

мен някой ще ми сметне ли точките  Undecided



само да вметна нещо , битките , който съм загубил в нападения е заради една каса , на пияно , и сънен , пусках няколко пъти 1к паладини , вместо 1к гвардия  *crazy* *crazy* *crazy*
« Последна редакция: Септември 15, 2008, 16:33:30 от Hidalgo » Активен
FeRt1
Номадски Нашествия
Лейтенант
***

Karma: +34/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 145



Профил
« Отговор #66 -: Септември 15, 2008, 17:39:12 »

Ами първо се извинявам, но мисля 4е играта е малко недомислена доколкото разбрах...
давам ви директен пример с несъществуващ акаунт (който може да се направи за не повече от 1 ден в Блиц-а или в кой да е друг свят)
значи ...
военни точки - 4 (1 атака 1 счупена празна крепост при условие 4е е възможно и да убиеш няколко стотин копиеносеца и тогава коефициентът става недостижим, но това даже не е нужно)
Нетни точки ~ 153
Армия 1000 ме4а (150 000 з.е. по правилата в свят 1/2/3/4/ и т.н.)
и сега да смятаме..
4/153=0.0261*150 000=3921/1=3921 Smiley мисля 4е току 6то излязох на 2-ро място в класацията и то с минималния възможен вариант .. сами можете да сметнете другите ... така 4е по добре наградите да бъдат премахнати ина4е играта е интересна Smiley или е възможно въвеждане на правило за минимален брой битки ..(мисля 4е 10 са достатъ4ни но не ми се смята)
Активен

I don't need to "Get a life".I'm gamer...I have lots of lifes...
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #67 -: Септември 15, 2008, 17:42:52 »

Не знам дали играта още важи,защото като гледам акаунта Serdican е премахнат от модераторите,или се е самопремахнал от форума.
Активен
FeRt1
Номадски Нашествия
Лейтенант
***

Karma: +34/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 145



Профил
« Отговор #68 -: Септември 15, 2008, 17:46:40 »

Не знам дали играта още важи,защото като гледам акаунта Serdican е премахнат от модераторите,или се е самопремахнал от форума.
бях длъжен да обясня че е възможен абюз Smiley видях че темата е отворена и прецених 4е си засужава да обясня за да няма възползване на края Smiley
Активен

I don't need to "Get a life".I'm gamer...I have lots of lifes...
yan6_pz
Живей днес защото вчера няма да се върне а утре може да не дойде!!!
Лейтенант
***

Karma: +9/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


Heavan


Профил
« Отговор #69 -: Септември 15, 2008, 21:16:46 »

da naistina tova e smisleno trqbva da vaji za hora pone nad 50k netni to4ki
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #70 -: Октомври 02, 2008, 03:41:59 »

skokolina, няма да коментирам наглеждането, защото и аз не спя мнотго заради играта и съм наглеждал някой от съюзниците ми, друга тема е че мен никой никога не ме е наглеждал и не се е налагало, защото съм зомби Smiley Но все пак да приемем че наистина не всеки има толкова свободно време или по скоро постоянен достъп до интернет и на работа и т.н...

Но когато видя някой с 300+ кредита, дето всеки ден дърпа 10 часов или 6 часов по новите правила, се тая... Е този някой да ми се бие в гърдите и да се състезава с останалите, това е просто смешно... Мисля че в тази игра трябва да има две класации! Едната да е за тези които на снимката си имат 0 кредита, а другата да е за останалите Smiley Аз тази ера съм дръпнал 2-3 пъти 10 часов, че ме помолиха от съюза ми, не за друго... и докато бях в топ20 още няколко 6 часови, така че макар и за първи път тази ера играя с кредити и не предлагам това условие за мое улеснение, а просто съм съпричастен, защото знам как липсата на допълнителен доход те оставя светлинни години назад...

Най малкото ти ако не си дърпаш дохода всеки ден преди да си пуснеш следващото ключово проучване, войска или сграда - ми нали ще ти скъсват гъза от бой по цял ден. А да не говорим че съюзниците ти които те пазят, ако и те не го правят, ми тогава вече те разпорват! Та този който е съумял да постигне нещо без никакви кредити и допълнителни доходи, е той е истинския боец, а не ние !!!
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
FeRt1
Номадски Нашествия
Лейтенант
***

Karma: +34/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 145



Профил
« Отговор #71 -: Октомври 02, 2008, 03:44:55 »

No CoMment  Grin Grin Grin
Активен

I don't need to "Get a life".I'm gamer...I have lots of lifes...
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #72 -: Октомври 02, 2008, 05:13:38 »

skokolina, няма да коментирам наглеждането, защото и аз не спя мнотго заради играта и съм наглеждал някой от съюзниците ми, друга тема е че мен никой никога не ме е наглеждал и не се е налагало, защото съм зомби Smiley Но все пак да приемем че наистина не всеки има толкова свободно време или по скоро постоянен достъп до интернет и на работа и т.н...

Но когато видя някой с 300+ кредита, дето всеки ден дърпа 10 часов или 6 часов по новите правила, се тая... Е този някой да ми се бие в гърдите и да се състезава с останалите, това е просто смешно... Мисля че в тази игра трябва да има две класации! Едната да е за тези които на снимката си имат 0 кредита, а другата да е за останалите Smiley Аз тази ера съм дръпнал 2-3 пъти 10 часов, че ме помолиха от съюза ми, не за друго... и докато бях в топ20 още няколко 6 часови, така че макар и за първи път тази ера играя с кредити и не предлагам това условие за мое улеснение, а просто съм съпричастен, защото знам как липсата на допълнителен доход те оставя светлинни години назад...

Най малкото ти ако не си дърпаш дохода всеки ден преди да си пуснеш следващото ключово проучване, войска или сграда - ми нали ще ти скъсват гъза от бой по цял ден. А да не говорим че съюзниците ти които те пазят, ако и те не го правят, ми тогава вече те разпорват! Та този който е съумял да постигне нещо без никакви кредити и допълнителни доходи, е той е истинския боец, а не ние !!!

а бре момко ти какви медикаменти използваш ?  *crazy*
Активен

EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #73 -: Октомври 02, 2008, 12:31:53 »

Ами нещо да не е сбъркано -аз имам коефициент 5610.0866 в свят 31.Само ,че мисля формулата за грешна -ако смяташ с калкулатора стойността на армията-все пак в различните светове армиите са с различни стойности като цена,а в калкулатора е заложена цената на армиите в късите светове !
Активен
Weldozer
Welderon, BG-7
Редник
*

Karma: +18/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Grow crops, raise goats, make children.


Профил
« Отговор #74 -: Ноември 03, 2008, 13:35:32 »

Ами нещо да не е сбъркано -аз имам коефициент 5610.0866 в свят 31.Само ,че мисля формулата за грешна -ако смяташ с калкулатора стойността на армията-все пак в различните светове армиите са с различни стойности като цена,а в калкулатора е заложена цената на армиите в късите светове !
kato se praveshe formulata, ne znaeh da ima takava razlika... uspeh na vsi4ki. Mnogo lubov i zdrave!
Активен

Google > YPPedia - Gulfstream
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!