Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:09:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИГРА: Тотални бойци  (Прочетена 25214 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Serdican
Гост
« -: Август 14, 2008, 06:59:59 »

Моля прочетете правилата и ги спазвайте. Бъдете честни към себе си. Ако не си харесате резултата, опитайте след няколко дни или седмици отново...
          Успех на всички кандидати за титлата ТОТАЛЕН БОЕЦ на ИмперияOnline.

ПРАВИЛА:
1. Не влизайте в диалог с другите и не спамете.

2. Тъй като темата е за играчи предпочитащи агрeсивния стил на игра, ако някой "фермер" се засегне още като прочете следващите правила, да не почва да дава акъл, ами да си измисли тема.

3. След като публикувате СВЯТ, ИГРАЧ (реален акаунт) и коефициент "B", ако попаднете в ТОП 10, класацията, която ще стои тук в началният пост, ще се редактира и ще се наредите сред най-добрите, повод да почерпите...

4. ОПРЕДЕЛЕНИЕ на ТОТАЛЕН БОЕЦ според тази игра:
играч, който има към настоящият момент висок коефициента "B" - много военни точки, които се съпоставят заедно с нетните му точки, стойността на армията му в злато и спечелените битки в нападение.


5. ФОРМУЛА за изчисляване на коефициента "B", с който кандидатите за слава ще премерят сили с останалите:

ВОЕННИ ТОЧКИ : НЕТНИ ТОЧКИ = "А" x СТОЙНОСТТА НА АРМИЯТА = "Б" : БРОЯТ НА СПЕЧЕЛЕНИТЕ БИТКИ В НАПАДЕНИЕ = "B"


6. ИНСТРУКЦИИ:
Първо разделяте военните точки на нетните точки и получавате коефициент "А" -
 ПРИМЕР > 2112 : 12908 = 0.1636 *закръглете до четвъртия знак след нулата.

Пресметнете с помощта на калкулатора стойността на армията си в злато. (Ползвайте КАЛКУЛАТОРА ЗА КРЕПОСТНА ОБСАДА, където са включени и обсадните машини, които са част от армията.)


Умножете "А" по стойността на армията = "Б" -
0.1636 x 1500000 = 245429.19             245429.19  e  "Б"

Разделете "Б" на броят на спечелените битки в нападение и получавате състезателният си коефициент "В"
245429.19 : 500 = 490.85838 > След закръгляне до четвъртия знак
                          вие разполагате вече с коефициент "В" - 490.8584


7. Защо точно по този начин да се пресмята крайният състезателен коефициент "В"?
Защото, който има по-голяма армия, повече военни точки, които са постигнати с по-малък брой битки в нападение и същевременно има по-малко нетни точки (които са достигнати по-скоро на базата на реалната армия към момента, а не на икономическото развитие на играча, т.е. играч, чиито нетни точки са с предимно икономически произход (много на брой и високи по нива - проучвания и сгради)) от останалите, би трябвало да е най-добрият действащ "боец".

8. Класацията е динамична и ще се променя след всеки резултат влизащ в десятката. Желателно е ако публикувате повече от веднъж данните за един и същи "състезател" в тази игра, то да бъде с по-висок к-т "В".

9. Моля някой глобален модератор за дългосрочно съдействие, да проверява по възможност данните на играчите в ТОП 10 и да гарантира коректна надпревара.

10. Наградният фонд е лично от мен...  Рзбира се не само играчите ще бъдат награждавани. Глобалният модератор, който ще помага е в числото на печелившите.

11. Играчи в Номадски нашествия, (където докато са без битки в нападение) не могат да участват тук. За да ви работи формулата трябва да имате поне една успешна атака в нападение!

12. При изчисляването на армията може да включите и немобилизираната, тъй като тя пък вече е увеличила нетните точки, а особенно след битка е трябвало да стартирате обучение на нови попълнения... Според мен, най удачно е да постнете кандидатурата след успешна битка в защита (като бройка не се добавя към успешните битки в нападение, току що сте вдигнали военните точки заради загубени единици + обсадни машини на атакуващия... и веднага сте наели качествени единици за да покрият загубите ви).

13. Във всяка текуща ера на ТОТАЛНИ БОЙЦИ може да се участва с акаунти, които са в светове където ерата не е завършила или приключва до 1 седмица след вашата кандидатура тук.



                                  Успех на всички!


*************** TOP 10 *******************
КРАЕН срок на ТОТАЛНИ БОЙЦИ - ера I: 22.11.2008 - 01.00 часа
           
                                                                                                                Награди:
                                                                     

                СВЯТ     ИГРАЧ (реален акаунт)     коефициент "В"
 
>Grin    1. Реалм-10(Блиц) - mitinho - 4109,9398                              1250 Империални кредити
 Cool       2. realm-БГ3 - skokolina -     3948.4629                               500 Империални кредити
 *YAHOO*  3. свят 5 - DeZmO - 3218.8077                                            200 Империални кредити
 Grin       4. Свят - 10(blitz) - NAFTEXX - 2420.4469
 wassup     5. realm BG2 - DIVINELCF - 1971.0138
 ;D      6. realm BG3 - yan6_pz - 910.6065
 Wink       7. Realm 5 - JEANNEdArc - 684.3564
 *freak*       8.
 Smiley       9.
 >Sad    10.                          200 Империални кредити

******************************************************
            
« Последна редакция: Август 21, 2008, 22:15:32 от Serdican » Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #1 -: Август 14, 2008, 12:32:34 »

Аз получих ето това-1950540.7
realm-БГ3
account-skokolina Wink
« Последна редакция: Август 14, 2008, 20:24:44 от skokolina » Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #2 -: Август 14, 2008, 14:25:20 »

Eто ги и моите сметки-1904
Реалм-10(Блиц)
account-mitinho
 *freak* *beer* *beer* *beer*
Военните ми точки са 3684.. нетните 100838... а числената стойност на армията 10198725 )))
Може да проверите..))) битките в нападение 185
« Последна редакция: Август 15, 2008, 14:24:11 от mitinho » Активен

Some people just never loose !
Serdican
Гост
« Отговор #3 -: Август 15, 2008, 03:45:20 »

!!!  *gamer* Добавям още едно условие, моля резултатите да бъдат редактирни... Тъй като има и други фактори и с основание може да се потърсят, слагам само още едно действие при изчисляването на на крайният коефициент, който ще е трети - "В".
Дотук полученият резултат да се раздели на броят на спечелените битки в нападение.
Съответно правилата на играта малко се промениха и добавих още. Така е по-справедливо и по-мотивиращо.

               P.S. Колкото с по-малко атаки сте спечелили военните си точки, толкова по-високо ще бъдете класирани, все пак безкрайниат списък с атаки по "каси" или празни крепости не може да e основен фактор за по-добро класиране в ИГРАТА ни.
« Последна редакция: Август 15, 2008, 05:04:41 от Serdican » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #4 -: Август 15, 2008, 04:34:59 »


az imam 6K bitki v napadenie, nikakav boec ne sam  Cry
Активен

Serdican
Гост
« Отговор #5 -: Август 15, 2008, 04:50:18 »

 Grin
Мислих точно за това... Но се реших да добавя и последното условие.. Все пак да си ТОТАЛЕН БОЕЦ, (в рамките на темата де) ще рече да трепеш армии... ако имаш във всяка битка убити вражески войници тогава съотношението на спечелени битки в нападение и военни точки ще е по-добро по отношение на класирането в тази игра.
Иначе по-шеговито погледнато можем да направим игра ТОТАЛЕН КИЛОМЕТРАЖ, КАСОРАЗБИВАЧИ или НЕУМОРНИТЕ...
 :cheesy:
« Последна редакция: Август 17, 2008, 00:14:54 от Serdican » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #6 -: Август 15, 2008, 05:03:14 »

iskam bez kasi znae6, ili pone da iztrivat 4ast ot tqh da kajem na mesec edi kolko si, a koi 6te e totalniq boec 6te ti kaja po natatak  Tongue
Активен

Serdican
Гост
« Отговор #7 -: Август 15, 2008, 05:06:47 »

iskam bez kasi znae6, ili pone da iztrivat 4ast ot tqh da kajem na mesec edi kolko si, a koi 6te e totalniq boec 6te ti kaja po natatak  Tongue
Убеди лидера си да си сметне стойността на армията, другото и аз мога да видя... мисля, че ще е сред първите 3-ма.
« Последна редакция: Август 15, 2008, 05:11:23 от Serdican » Активен
Serdican
Гост
« Отговор #8 -: Август 15, 2008, 05:16:11 »

Бъдещите участници да не се притесняват от резултатите на skokolina в класацията... пратил съм й личнo съобщениe за да си корегира резултатa, че така изглеждат доста отчайващ за тези, които вече смятат с новата формула... Така, и аз оспамих малко, но моля вече да спазвате условията на темата. Благодаря.
« Последна редакция: Август 17, 2008, 00:16:47 от Serdican » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #9 -: Август 15, 2008, 05:48:43 »

Убеди лидера си да си сметне стойността на армията, другото и аз мога да видя... мисля, че ще е сред първите 3-ма.

ne stava vapros za 5 svqt, az ne sam zapo4nal o6te  Smiley
Активен

Serdican
Гост
« Отговор #10 -: Август 15, 2008, 16:29:09 »

 *sos* *sos* *sos* Търся Глобален модератор, който иска да си заработи допълнително... (след 3 месеца и половина наградите ще бъдат доставени, а модератора - заплатен...)
 като официално поеме проверките на резултатите в ИГРАТА тук (Не съм луд, просто съм в МОД...). Мисля, че ще е справедливо, ако до края на уикенда никой не се навие, ще отменя наградите и даже може да премахна темата... сега съм на кеф, но си държа на думата.
« Последна редакция: Август 15, 2008, 16:31:13 от Serdican » Активен
Serdican
Гост
« Отговор #11 -: Август 15, 2008, 16:36:29 »

Aко обикновенните модератори имат достъп до акаунтите за да проверяват достоверността на публикуваните в темата данни, могат също да се включат...
Активен
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #12 -: Август 15, 2008, 17:34:13 »

И да попитам как ще ги дадеш тея 1250 кредита еpay.. или смс.. малко трябва си луд да даваш пари ама... Grin
Активен

Some people just never loose !
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #13 -: Август 15, 2008, 17:43:41 »

нещо
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Serdican
Гост
« Отговор #14 -: Август 15, 2008, 21:56:41 »

За СМС-те съм ги писал така, че погледнах с ВИЗА как се плаща... а КРУМ, моля довърши си изречението, че не съм толкова умен, колкото съм щедър. Благодаря.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!