Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:17:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За ........играта  (Прочетена 3212 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
XEPO
Сержант
**

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #15 -: Юни 20, 2009, 20:48:58 »

Вижте ся,аз напълно разбирам желанието и амбицията на шепа хора от управата да въведат нови и актуални мерки срещу нарушенията и нечесните играчи.Напълно разбирам също,че правата им тук като модове или админи стигат само да "коментират",преместят,изтрият и други подобни изключително строги и мощни оръжия срещу нередностите.На практика обаче всички виждат какво се получава и това дразни много.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #16 -: Юни 20, 2009, 20:56:40 »

Айде и аз да си кажа мнението. 48ч могат да бъдат страшно много, дори прекалено много време за едно наказание, но също така могат и да бъдат страшно малко. Пример в началото на ерата аз регвам 15 акк и по времето на някой почивни дни, през пазара източвам яко ресурс. Ставам уни и пускам 3-4 провки още съвсем в началото на играта и заграждам една планина с 5 ца примерно или дори с 4 ка. За 3 дни докато са празници аз изчезвам на всички от 2х струпвам целия ресурс в заградената, правя и малко армия и мога и сам да се докладвам. Наказват ме за 48ч и дори и да са ме опалили не е страшно, няма кой да ме е разграбил и така продължавам да играя с 3 провки повече от другите. Виж друг е въпроса ако те накажат в края на ерата и тогава ти се изреди половината свят да те нацелува Smiley
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #17 -: Юни 20, 2009, 21:55:25 »

Айде и аз да си кажа мнението. 48ч могат да бъдат страшно много, дори прекалено много време за едно наказание, но също така могат и да бъдат страшно малко. Пример в началото на ерата аз регвам 15 акк и по времето на някой почивни дни, през пазара източвам яко ресурс. Ставам уни и пускам 3-4 провки още съвсем в началото на играта и заграждам една планина с 5 ца примерно или дори с 4 ка. За 3 дни докато са празници аз изчезвам на всички от 2х струпвам целия ресурс в заградената, правя и малко армия и мога и сам да се докладвам. Наказват ме за 48ч и дори и да са ме опалили не е страшно, няма кой да ме е разграбил и така продължавам да играя с 3 провки повече от другите. Виж друг е въпроса ако те накажат в края на ерата и тогава ти се изреди половината свят да те нацелува Smiley
Lips Sealed ей хитрецо не ги отваряй бре  wassup
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #18 -: Юни 20, 2009, 21:58:37 »

Досега съм чул за едно-единствено несправедливо наказание. А с останалите, проблема е, че на се прилагат на време. Друга недомислица е наказването на малкото /което е невинно/.   Grin
Активен

Qui audet adipiscitur
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #19 -: Юни 21, 2009, 14:15:19 »

вапрос4е... ако от едно ip се играе сас две ацц не нагласят битки и не таргуват помеждуси ще има ли бан *pardon*
а аз да питам защо са ти 2 акаунта в един и същи свят??
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #20 -: Юни 21, 2009, 14:18:17 »

и мисля че се наказва  ;D не на 100% съм сигурна ама май така беше
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #21 -: Юни 21, 2009, 15:07:59 »

на мене не ми трябват ама познавам хора дето имат за това питам
Да ..Могат и да бъдат наказани..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #22 -: Юни 22, 2009, 01:20:14 »

вапрос4е... ако от едно ip се играе сас две ацц не нагласят битки и не таргуват помеждуси ще има ли бан *pardon*

Не ги слушай - ако няма взаимодействие и си личи /повярвай, че има начин да си проличи/, че не се ползва от едно и също ЕГН, няма защо да ви наказват...


 Cool
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!