Imperia Online България  
Април 26, 2024, 06:23:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Калкулатор за откраднати ресурси и времето за пътуване  (Прочетена 4820 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
3dwarman
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Август 01, 2008, 19:19:24 »

Тъй като не видях да има такава програмка и имам още 1 час докато ми стане проучването реших да направя.  Grin



Програмата можете да изтеглите от Тук
Програмата не съдържа никакви вируси, spyware, adware и всякви други ware-i.
По функционалността мисля няма какво много много да се обяснява. Пишете колко ресурси има този който ще атакувате и ви показва с колко злато ще се върне армията при победа(без обоза). При времето за пътуване е същото, въвеждате скоростта на армията, разстоянието и нивото ви на картография и ви показва колко време ще пътувате в едната посока до там с включено време за подготовка на армията.
Ако имате някакви забележки или предложения за доразвиване на калкулатора ще се радвам да ги чуя Smiley

P.S. Ако темата не е за тук модераторите да я преместят моля.
P.S2. Използвах иконката на обсадния калкулатор. Ако авторите му чувстват, че съм използвал тяхно творение без да имам право моля да ме уведомят за да сменя незабавно иконката.
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #1 -: Август 01, 2008, 19:24:28 »

Браво ,  :)ще се пробва
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #2 -: Август 01, 2008, 19:49:58 »

Тъй като не видях да има такава програмка и имам още 1 час докато ми стане проучването реших да направя.  Grin



Програмата можете да изтеглите от Тук
Програмата не съдържа никакви вируси, spyware, adware и всякви други ware-i.
По функционалността мисля няма какво много много да се обяснява. Пишете колко ресурси има този който ще атакувате и ви показва с колко злато ще се върне армията при победа(без обоза). При времето за пътуване е същото, въвеждате скоростта на армията, разстоянието и нивото ви на картография и ви показва колко време ще пътувате в едната посока до там с включено време за подготовка на армията.
Ако имате някакви забележки или предложения за доразвиване на калкулатора ще се радвам да ги чуя Smiley

P.S. Ако темата не е за тук модераторите да я преместят моля.
P.S2. Използвах иконката на обсадния калкулатор. Ако авторите му чувстват, че съм използвал тяхно творение без да имам право моля да ме уведомят за да сменя незабавно иконката.
Браво за усилията,ама нямаше смисъл.За времето си има калк,а ресурсите наум се изчисляват.Все пак браво!
Активен
osama
Гост
« Отговор #3 -: Август 01, 2008, 20:45:50 »

Ей ама ти все си недоволен от разни улеснения за играчите. ми ти си смятай наум като искаш, на мен програмката ми харесва.
Активен
3dwarman
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #4 -: Август 01, 2008, 20:46:49 »

Еми човек без работа кво да прави  Grin Иначе къде има за времето калкулатор че аз не го знам Smiley
Активен
osama
Гост
« Отговор #5 -: Август 01, 2008, 20:54:08 »

само при мен ли е проблема. не може да изтриват зададените стойности?
Активен
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #6 -: Август 01, 2008, 20:58:56 »

Ако имате някакви забележки или предложения за доразвиване на калкулатора ще се радвам да ги чуя Smiley

Може да зададеш по подразбиране 0 в полетата и бутон за "изчистване".
Активен

Honey
Гост
« Отговор #7 -: Август 01, 2008, 21:02:05 »

добро е калкулаторчето, и без това не мога да намеря от няколко дни къде гледах формулата, че да си смятам, пък сега съвсем ма улеснихте. ей ще залинее мозъка ми бе хора  Grin Grin Grin
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #8 -: Август 01, 2008, 21:18:01 »

Еми човек без работа кво да прави  Grin Иначе къде има за времето калкулатор че аз не го знам Smiley
Има потърси с търсачката!
Активен
schnitzer
Гост
« Отговор #9 -: Август 01, 2008, 21:33:16 »

Евала за труда, невероятна програма.  Smiley
Активен
3dwarman
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #10 -: Август 01, 2008, 22:43:37 »

само при мен ли е проблема. не може да изтриват зададените стойности?
Оправено е. Бях забравил да включа и клавиша за изтриване към позволените за натискане  *pardon*
« Последна редакция: Август 01, 2008, 22:45:43 от 3dwarman » Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #11 -: Август 01, 2008, 23:28:38 »

това за ресурсите някой видял ли го е да бачка в ио.не изпреварвай събитията


.......сега остава да ви дам програмата за пращане на смс-си при атака и цена няма да имате. *freak* *freak* *freak*

лошото е че пича иска пара.
А ПАРИ НАЗАЕМ САМО ВЗЕМАМЕ Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен

Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #12 -: Август 01, 2008, 23:45:26 »

Във въпросната програмата за изпращане на sms има използвани похвати които се използват при писането на вируси. Поне така казват някой антивирусни програми. Аз не бих си пуснал тази програма на моя компютър.
Активен

skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #13 -: Август 02, 2008, 01:53:55 »

мисля че е излишен видя ли яко ресурс хич не ми требва да го сметам с точност,важното е да не се логне Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #14 -: Август 02, 2008, 01:55:43 »

Ей ама ти все си недоволен от разни улеснения за играчите. ми ти си смятай наум като искаш, на мен програмката ми харесва.
да и така пак с подобна програма доста хора изгоряха с преинсталиране на комповете така че внимавайте  *freak*
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!