Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 12:00:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СБОГОМ СЪЮЗ ИЛИ ПРОСТО НА ДОБЪР ПЪТ.  (Прочетена 1617 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kal40
Constantine Louzeff III
Редник
*

Karma: +30/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Февруари 20, 2008, 21:16:15 »

Ако Бог забравеше за момент, че съм парцалена кукла и ми подареше късче живот, може би нямаше да казвам всичко, което мисля. Но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.
Бих придавал стойност на нещата не спрямо това колко струват, а спрямо това, което означават.
Щях да спя малко, да мечтая повече, защото за всяка минута, когато затваряме очите си, губим 60 секунди светлина. Бих продължил, когато другите спираха, бих се събуждал, когато другите спяха. Бих слушал, когато другите говореха, и колко бих се наслаждавал на един хубав момент когато всички бяхме заедно рамо до рамо и смазвахме врага и дишахме във
врата му.
Ако Бог ми подареше късче живот, бих се обличал просто, бих лежал по очи пред слънцето, оставайки непокрито не само тялото си, но и душата си.
Боже, ако можех, бих изписал омразата си върху леда и бих чакал да изгрее слънцето. Бих изрисувал върху звездите с вдъхновението на Ван Гог стихотворение на Бенедит. Песен на Шерат би била серенадата, която бих подарил на Луната. Бих поливал със сълзите си розите, за да почувствам болката от прегръдката им. Боже, ако имах едно късче живот. Нямаше да оставя да премине дори един ден, без да кажа на хората,с които печелехме войните и битките че съм не пред тях , не зад тях а до ТЯХ.. Бих накарал всеки мъж и жена да повярват, че са мои любими, и бих живял с гордо вдигната глава. На хората бих посочвал колко грешки правят, като мислят, че спират да воюват, когато се ядосат, без да разбират, че се ядосват, когато спират да играят! На малкото дете бих дал крила, но бих го оставил само да се научи да лети. На по старите играчи бих показал, че загубата не настъпва в резултат на лоша преценка и стратегия, а в резултат на забравата. Научих толкова неща от вас, хората...
Научих, че всички искат да живеят на върха на планината, без да знаят, че истинското щастие е в изкачването на стръмния склон. Че когато новороденото за първи път стисне в малката си длан пръстта на баща си, го пленява завинаги.
Нека дадем път на новите играчи и те да усетят вкуса на победата , нека също така да научат , че "ПОРАЖЕНИЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА ДОКАТО ЧОВЕК НЕ СЕ ПРИЗНАЕ ЗА ПОБЕДЕН"
В нашия съюз не познаваме поражението , нека и други се научат да не го познават.Може
би ще бъде упрекван много от някои хора за това ми мое мислене по въпроса никой не е
безгрешен но малко се хората които осъзнават грешките си и не ги повтарят наново.
БЛАГОДАРЯ ВИ VICTORY и нека следващите ви войни бъдат овенчани с успехи (за хората които ще продължат да играят).


Аз също напускам ИМПЕРИЯ И СВЯТ 2, благодаря на тези които бяха до мен,
и майната ви, на тези които не ме харесват .
време е да обърна внимание на себе си, деня става се по-голям и има къде по интересни работи за вършене,решението е крайно и категорично но все пак ви давам възможност да ме разубедите , дори и малка Smiley
Активен

An Imperor in Byzantium
valkata
Сержант
**

Karma: +7/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2008, 21:24:10 »

Леле Калчо, пак сълзи и сополи бре брато:)))) Да си ни жив и здрав и много се радвам, че в нашия съюз си имахме човек мил, нежен, любим и раним като теб Smiley
Страхотен екип сме и може би някой ден пак ще се срещнем, ако не тук на някое печено агънце да кажем:))))))

Калчо пожелавам ти наистина и искрено успех, знаеш в какво Smiley)))

Активен
MC_MISHO
свят 3
Капитан
****

Karma: +127/-112
Неактивен Неактивен

Публикации: 406


El Diablo


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2008, 21:38:09 »

Успех батка , има много по хубави неща за правене от висенето пред компа по толкова часаве така ,че никакво назад  *beer* *beer* *beer*
Активен

realm 3
Aragorn
Редник
*

Karma: +33/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2008, 21:40:09 »

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked : *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
 *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Активен
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 27, 2008, 12:11:02 »

Ако влагаше толкова усилия в играта,колкото и във форума може би свят2 нямаше да те забрави  Tongue
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!