Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 10:38:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Наказания  (Прочетена 2349 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« -: Юни 12, 2013, 23:07:53 »

След докладване на играч , как е редно да се постъпи според вас . Да се накажат всичките акаунти или да се накаже само по един акаунт а другите докладвани да се оставят в играта . Какъв е смисъла да играем след като няма справедливост .
Докладвах няколко играча заради което екипът ми благодари или поне така пишеше в писмото , обаче не са блокирани всичките акаунти които докладвах а само по един от тях . Останалите си играят и изобщо не им дреме . Предполагам , че това ще наведе везните против мен при следващите ми доклади които няма да спрат . Няма да визирам кои са играчите които са докладвани и в кои светове . Ако четат форума нека се забавляват и след като им свършат привилегиите ще се отнеса към тях както те се отнасят с останалите играчи само че доста по културно .
« Последна редакция: Юни 12, 2013, 23:19:44 от ivmart » Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #1 -: Юни 13, 2013, 16:26:02 »

Доста играчи чрез пазара или 1 съюз си подспомагат 1 акаунт от другите и ако са на много нето това е голяма измама ,но пак излита само по малкото ацц. Това е проблем и от друга гледна точка - запушваш устата на някого той си прави малки ацц и те псува от тях .Админите блокират след докладване малкото ацц ,а голямото си остава .И този си прави пак друго ацц и така си те псува  и админите са безпомощни един вид.Ами наглежданията?Прави 1 играч 2 други ацц-та наглеждани и си играе с тях . Кара примерно бай тошко и леля Марийка да е регнат и после 3 полу еднакви акаунти( по име) от 1 съюз не са мултита . Аз лично бих искал наглеждача да не може да напуска съюз или да влиза в такъв .Да дарява в съюзната хазна или да използва привилегиите на поста на наглеждания акаунт.Се пак ако това не е твой друг ацц то за какво ти е да даряваш?Нали играча ако иска сам ще си дари?И преди като се блокне акаунт беше свободен за атакуване .Да се накаже от тези ,които е измамил - играчите . Бих искал и това да се върне и така играта да е по честна.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #2 -: Юни 13, 2013, 18:22:33 »

Разбирам го всичкото това но не е редно . При докладване да блокират само един акаунт е подигравка. Не ми коства да регистрирам хиляди акаунти и да напълня света за нула време но не е там въпросът . След рестартиране на свят в който най далечният играч ти е на 200 разстояние ще се случват чудеса с играчите и касичките . Нека да докладват да видят как няма да намерят основание .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #3 -: Юни 13, 2013, 19:13:20 »

Относно това с разстоянието на играчите и това е проблем . Правиш си няколко акаунта и после 1 от тях го пращаш чрез смяна на локация на много много далеч (наглеждач си му само) и после го правиш Изоставена империя и ХОП сейфче . И какво ако блокират малкото ацц?Ще използва друго . Ами наглеждача на лидер на съюз или някой да му знае паса?Всеки знае какви поразии може да направи това и е добре ако човек не играе от компютъра от който е регистирано ацц-то на лидер да не може да гони и приема играчи и да се меша в дипломацията . А ако лидера е на нов компютър да се въведе ''смяна на ID '' и се праща съобщение на емайла на играча (нещо като ''изгубена парола'' ) . Дано админите се вслушат в съветите . Това са 3 или 4 проблема ,които споменах относно наглеждачите и мулти акаунтите . 1 проблем да има не е хубаво и трябва да се вземат мерки....а за всичките тези?? И ивмарт - мс за подхващането на темата .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #4 -: Юни 13, 2013, 20:05:34 »

Дано но не вярвам да ти кажа честно
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #5 -: Юни 13, 2013, 22:38:00 »

След докладване на играч , как е редно да се постъпи според вас . Да се накажат всичките акаунти или да се накаже само по един акаунт а другите докладвани да се оставят в играта . Какъв е смисъла да играем след като няма справедливост .
Докладвах няколко играча заради което екипът ми благодари или поне така пишеше в писмото , обаче не са блокирани всичките акаунти които докладвах а само по един от тях . Останалите си играят и изобщо не им дреме . Предполагам , че това ще наведе везните против мен при следващите ми доклади които няма да спрат . Няма да визирам кои са играчите които са докладвани и в кои светове . Ако четат форума нека се забавляват и след като им свършат привилегиите ще се отнеса към тях както те се отнасят с останалите играчи само че доста по културно .

Да ТИ кажа ли как е РЕДНО ? Нека се наглеждат ! Нека се целуват или е.......... , но само Титуляря да може да пуска Атаки .....АТАКИ от съответния Акаунт . Само ТИТУЛАРЯ  да може да търгува с пазара !!! Играчи ? Кви играчи ? МАНЕКЕНА , БАБА МЕЦА ............... 2 -ра ера на 49 -точки  Grin Вие искате да МИ кажете , че ТИЯ 2-мата влизат в акаунтите си , развиват ги до 49 т. и до там ? Ай стига бре  *freak* И колко други , ама ми писна . Промени ли се нещо ? НЕ !!! Има ли причина да не се променя -ДА . Защо ? Отговор -ТОВА Е  България .................... немам думи. Семейство -ок ....нека са 2 ацц-та от ЕДНО ИП , АМА 20 Huh??  Всъщност  *rose* дами и господа какво ТОЧНО играете ВИЕ ? Империя -Онлайн ? Споделяте ли го това с ХОРАТА  , със които работите ?  Grin
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 22:48:45 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #6 -: Юни 13, 2013, 22:48:25 »

Мен ми се струва че играят парици поне в единият акаунт за това не ги блокират
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #7 -: Юни 13, 2013, 22:52:04 »

Мен ми се струва че играят парици поне в единият акаунт за това не ги блокират
А на мен приятелю , ми се струва че всичко е ПРЕКАЛЕНО  извратено ! Няма скала на която да се изчисли  Smiley
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #8 -: Юни 13, 2013, 23:03:48 »

Каква е била максималната армия за средните векове ? БРОЙКА ?  Grin Играта -" ИМПЕРИЯ ОНЛАЙН" има претенции , че е " АВТЕНТИЧНА"  Grin Някой да е чел някъде за 500.000 Рицари ? Или -2000 Требучета ? Накуп ? А обоза ЗА 500 к рицари НЯКОИ  може ли да КАЖЕ колко е ?  Grin Около 5 милиона каруци ..............за онова ВРЕМЕ !!!  Дааааааааа , ама парите правят чудеса  Grin
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #9 -: Юни 13, 2013, 23:06:37 »

И ти си прав но какво да се прави , живота  е радост и тъга  Cool
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #10 -: Юни 13, 2013, 23:10:10 »

И ти си прав но какво да се прави , живота  е радост и тъга  Cool
Благодаря !
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Юни 14, 2013, 16:10:05 »

След докладване на играч , как е редно да се постъпи според вас . Да се накажат всичките акаунти или да се накаже само по един акаунт а другите докладвани да се оставят в играта . Какъв е смисъла да играем след като няма справедливост .
Докладвах няколко играча заради което екипът ми благодари или поне така пишеше в писмото , обаче не са блокирани всичките акаунти които докладвах а само по един от тях . Останалите си играят и изобщо не им дреме . Предполагам , че това ще наведе везните против мен при следващите ми доклади които няма да спрат . Няма да визирам кои са играчите които са докладвани и в кои светове . Ако четат форума нека се забавляват и след като им свършат привилегиите ще се отнеса към тях както те се отнасят с останалите играчи само че доста по културно .
Практиката ни е такава, че се наказва само единият акаунт. Това е един вид предупреждение. И да ги блокираме и двата, човекът може да направи други два и така. Истината е, че някои хора играят само с идеята какво непозволено да направят, как да нарушат някое правило, как да измамят другите около себе си и т.н. Ние мислим конструктивно. Т.е. предпочитаме да влагаме старание и да насочваме услията си в това, да предложим на играчите нови и интересни неща, а не в това да мислим как да спрем измамниците.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #12 -: Юни 14, 2013, 16:29:31 »

Практиката ни е такава, че се наказва само единият акаунт. Това е един вид предупреждение. И да ги блокираме и двата, човекът може да направи други два и така. Истината е, че някои хора играят само с идеята какво непозволено да направят, как да нарушат някое правило, как да измамят другите около себе си и т.н. Ние мислим конструктивно. Т.е. предпочитаме да влагаме старание и да насочваме услията си в това, да предложим на играчите нови и интересни неща, а не в това да мислим как да спрем измамниците.


Спирането на измамите би било нещо ново и интересно.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
W51aHBFu
Лейтенант
***

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Профил
« Отговор #13 -: Юни 14, 2013, 21:58:50 »

някои не са блокирани защо Huh?Huh?? отговора е , че се наливат с диаманти
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #14 -: Юни 14, 2013, 22:46:17 »

Заради някои изказвания ще се стимулирам да напълня един свят с акаунти които няма да имат нищо общо един с друг . Това ще ми е за стимулация и за наказание на всички които играят честно  Cool
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!