Imperia Online България  
Септември 29, 2024, 06:30:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колонизиране  (Прочетена 838 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
antonio9
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Февруари 03, 2011, 04:00:56 »

Здравейте,пуснах си центрирана власт 1,но до сега съм играл няколко ери във старата версия на играта и като исках да колонизирам ми пъкваше графика с номерата на провинциите и номера на тази която искам да колонизирам.Та въпросът ми как да колонизирам?Ако не се лъжа става от империална карта,та цъкам на нея и ми пукват ограждащите ме провинции и ме пита анексиране или превръщане във васал Shocked *hmm*.Та какво е анексиране и васал и защо ми иска армия да ги нападна при и двата случая нали искам да колонизирам а има ли крепост или армия тая провинция без значение коя за да знам какво да патя и къде мога да я видя wassup.Мерси предварително *gamer* bgflag
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2011, 04:08:07 »

Здравейте,пуснах си центрирана власт 1,но до сега съм играл няколко ери във старата версия на играта и като исках да колонизирам ми пъкваше графика с номерата на провинциите и номера на тази която искам да колонизирам.Та въпросът ми как да колонизирам?Ако не се лъжа става от империална карта,та цъкам на нея и ми пукват ограждащите ме провинции и ме пита анексиране или превръщане във васал Shocked *hmm*.Та какво е анексиране и васал и защо ми иска армия да ги нападна при и двата случая нали искам да колонизирам а има ли крепост или армия тая провинция без значение коя за да знам какво да патя и къде мога да я видя wassup.Мерси предварително *gamer* bgflag
Здравей,нямам мн опит в новата версия но по спомен ще се опитам да ти помогна... та можеш да колонизираш ( в случая-да анексираш) само слет като имаш необходимото проучване и слет като превземеш крепоста на провинцията която искаш да колонизираш...значи харесваш си например 3-та провниция...атакуваш я слет като спечелиш битката можеш да я колнизираш (само нея 3-та ) във всяка провинция има гарнизор (армия) можеш също да ги шпионираш за да видиш армията и крепоста какви са...
Активен
antonio9
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2011, 04:11:08 »

mersi mnogo Smiley [:-}
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2011, 07:40:05 »

не ги превръщай във васали- няма файда от това . преди да я анексираш , можеш да я обереш до 9 пъти на 10-тия трябва да я анексираш
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!