Imperia Online България  
Юни 04, 2024, 21:35:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За един ден трима... ЗАЩО ???  (Прочетена 8139 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
balian
Редник
*

Karma: +17/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #30 -: Септември 17, 2009, 19:40:20 »

Дооб , с сиалото ми уважение, мислиа че изместваш темата в друга посока...
 Аз не сум в суъза чингиз хан и не мога на говориа от името на други суъзи кои как играе и с какво. А конкретно, тук ставаше вупрос за расистките и меко казано просташки коментари на Иво и хора от неговиа суъз .....

Активен

This is neither the beggining, nor the end !!!
bobby74
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #31 -: Септември 17, 2009, 20:17:18 »

Дооб , с сиалото ми уважение, мислиа че изместваш темата в друга посока...
 Аз не сум в суъза чингиз хан и не мога на говориа от името на други суъзи кои как играе и с какво. А конкретно, тук ставаше вупрос за расистките и меко казано просташки коментари на Иво и хора от неговиа суъз .....


Дооб. с цялото ми уважение. мисля че изместваш темата в друга посока....
  Аз не съм в съюза на Чингиз хан и не мога да говоря от името на други съюзи кой, как играе и с какво. ? А , конкретно тук въпрос за расизките и меко казано простащки коментари на Иво и хора от неговият съюз....

 Grin Това е искал да каже автора.   *ok*
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #32 -: Септември 17, 2009, 20:21:56 »

Дооб. с цялото ми уважение. мисля че изместваш темата в друга посока....
  Аз не съм в съюза на Чингиз хан и не мога да говоря от името на други съюзи кой, как играе и с какво. ? А , конкретно тук въпрос за расизките и меко казано простащки коментари на Иво и хора от неговият съюз....

 Grin Това е искал да каже автора.   *ok*
А ти кой си и за какво се бориш?
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
me4o
Редник
*

Karma: +6/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #33 -: Септември 17, 2009, 22:26:54 »

Мечо, херо, аман от комплексари, като вас във форума. Голямо самочувствие голямо нещо. Не сте най-великите хора на планетата. Слезте малко на земята де.  ;D След някоя и друга година друго може да говорите.

Активен
me4o
Редник
*

Karma: +6/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #34 -: Септември 17, 2009, 22:27:51 »

Мечо, херо, аман от комплексари, като вас във форума. Голямо самочувствие голямо нещо. Не сте най-великите хора на планетата. Слезте малко на земята де.  ;D След някоя и друга година друго може да говорите.
моите уважения, но комплексар точно да ме наречеш - много неподготвено изказване...  Wink относно децата.... драга, госпожо, Вие сте гражданин на държава, чийто закон не познавате - Вие и още един индивид, който лично се засегна за детето си... абе не обиждам децата Ви, много "тесен" смисъл разтълкувахте... (а че децата намят право на мнение - т.е. не са умствено развити - в "ей на, едно такова там, дет там, му викат май.... закон" може да прочетете.... айде в lex-a - там го има туй животинче сладко - законът ....... ) нататък.... исках да кажа просто, че въобще не е добре да ти съсипят труда..... вярно, че играя  "само" по 1 час на ден, вярно, че имам само една битка с дооб, вярно, че лев за смс не съм дал.... - не съм играч, не се напъвам - не ме гледа никой през деня и през ноща, ама си играя, събирал съм си златце и съм давал за съюзни - и не е гот, когато ми трият съюзните, не е гот като цяло когато се подиграват с мен и със съюзниците ми.... а най-противното е, че този "филм" го гледам ера след ера..... бе обиждайте си се от пстовете ми, ваша си воля, остава си несправедливостта към нас като съюз и към мен като играч...... айде сега ме проверете с каква "наглост" пиша тук... ама ако ни пуснат по една проверка, май ще съм един от малкото, който да не е заключен в играта  Wink айде, лек ви ден, нощ, или там каквото е, като четете  Wink
Активен
me4o
Редник
*

Karma: +6/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #35 -: Септември 17, 2009, 22:44:42 »

Не смятах да пиша нищо тъй като се вижда достатъчно добре какво става в този свят, но след форумните изяви на Иво не мога да се сдържа.
Иво искам да ти кажа някои неща тъй като те виждам каква дребна душа си:
Какво стана, заключиха ти шпионските акаунти и касите и ти взеха съюзните и орева целия форум...А до преди седмица се правеше на най – великия, как щял да ги мачка и не знам си какво...Вие сте един от най – нечестните съюзи в ерата, а и всеки ви разбра що за играчи сте, разбягахте се като пилета след като ви налегнаха чингиз хан...
Доста си елементарен а си и една от най – големите мижитурки и мишоци в ерата. Навремето, когато трябваше да се биеш с Дефендър подви опашчица и им стана пръв приятел. Така беше по  - лесно нали? Да биеш малките съюзи и да се тупаш в гърдите и по форума. Уви ако Чингиз хан не ги бяха наказали щяхте да си загубите и тази война най – вероятно...Но ти си голям играч и си мислиш, че като сте направили по 2 млн. армии другите съюзи ще ви дадат войните ей така...Да ама не..Войни не се печелят само с големи армии /Дефендер и те така си помислиха май/ а също с тактика, акъл и постоянство, нещо което натеб май ти бяга?
Както и да е почвай да работиш върху следващия шпионски акаунт че сега ще ми стане скучно като няма кой да пращаш да ме шпионира...Желая ти успех


 Grin Grin Grin разконспиратор си ти ..... много ги разбираш нещата, усети какъв е иво, усети формулата за успех в ИО... абе въобще да не би да си към 50 мил. нетни, че да не излизаш в обхват Х10 като те търси иво?! защото не се сещаме кой е незнайния воин, надаващ пронизващия вик!  Grin
Активен
XEPO
Сержант
**

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #36 -: Септември 22, 2009, 01:27:34 »

Мечо, херо, аман от комплексари, като вас във форума. Голямо самочувствие голямо нещо. Не сте най-великите хора на планетата. Слезте малко на земята де.  ;D След някоя и друга година друго може да говорите.
Танче, къде го видя комплекса в постовете ми? Хайде, покажи ми...или просто да се намериш на приказка и ти барабар Петко с мъжете  *crazy*
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #37 -: Септември 22, 2009, 20:12:32 »

Интересно кой е комплексар? Този ,кой не е постигнал каквото да е било в някой свят и е станал каса или други ,който се мъчеха цяла ера да копат или да се бият? Има една поговорка- " По-добре първи на село , отколкото последен в града." Форумни герои да не се обаждат повече тук не са доказали нищо в нашия свят ,че да имат право на това.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
ivodivo
Редник
*

Karma: +8/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #38 -: Септември 22, 2009, 20:30:52 »

Интересно кой е комплексар? Този ,кой не е постигнал каквото да е било в някой свят и е станал каса или други ,който се мъчеха цяла ера да копат или да се бият? Има една поговорка- " По-добре първи на село , отколкото последен в града." Форумни герои да не се обаждат повече тук не са доказали нищо в нашия свят ,че да имат право на това.


Евала за това, поздравления jekasus... Напълно съгласен съм!!!
Активен
me4o
Редник
*

Karma: +6/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #39 -: Септември 22, 2009, 22:26:08 »

Между умствено и физически незрял и малоумен има сериозна разлика. Би следвало да я отчитате...Ако не, точно в Lex-а, който така горещо препоръчвате на другите е добре да се поровите сам и да попрочетете законите...
стига с този "буквализъм", моля... като зрели и нормални хора, реших, че ще направите сами връзката с преносното значение и ще използвате разширително тълкуване на термина "малоумен"..... ей на, не става така явно.... простете всички, почувствали се засегнати от думите ми - ще се опитам да изчистя речника си от такива груби неточности!!!  Smiley
Активен
me4o
Редник
*

Karma: +6/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #40 -: Септември 22, 2009, 22:30:41 »

Между умствено и физически незрял и малоумен има сериозна разлика. Би следвало да я отчитате...Ако не, точно в Lex-а, който така горещо препоръчвате на другите е добре да се поровите сам и да попрочетете законите...
а относно lex-a..... резултата/следствието от двете състояния е напълно...................... еднакъв, нали  Wink причината е различна.... тъй, че все пак в lex-a нямам работка  Smiley
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!