Imperia Online България  
Юни 04, 2024, 17:41:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос относно IP адрес и влизане в чужд акаунт с парола  (Прочетена 1666 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
D.O.N.
Гост
« -: Декември 12, 2013, 10:11:04 »

Добро утро  ИО *rose*

Да задам и аз своя въпрос - Има ли система, начини или средства чрез които може да се установи че се влиза в нечий акаунт с парола, а не като наглеждач?
Какви са последствията за играча, нарушил правилата, ако такова влизане се счита за нарушение ?
Активен
D.O.N.
Гост
« Отговор #1 -: Декември 12, 2013, 16:39:15 »

Да избутам темата напред, и да помоля съответните длъжностни лица от екипа на ИО да ми отговорят на поставения въпрос  *rose*
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #2 -: Декември 12, 2013, 18:22:04 »

Система и средства за проверки има. Всяко наказание се преценява според случая и нанесените щети.
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #3 -: Декември 13, 2013, 00:41:07 »

D.O.N. принципно не е толкова просто понеже ако се направи просто ще е дискриминационно към някой групи потребители. примерно ако играете от компютърна зала (ако има още такива). ползването на компютър и съответно ИП на познат. също така и за някой доставчици като например старият начин за абонатите на БТК както и да се казват те сага в момента при който ИП се променя повторно свързване може на ден това да е многократно това означава че приемате ИП може би на някой който играе ИО и дори не е във вашият град дори примерно...
може би знаете тези неща но ми хрумна да се изкажа
Активен

България над всичко
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #4 -: Декември 13, 2013, 02:21:55 »

Система и средства за проверки има.
Наистина ли? Или го казвате просто за заблуда?

Активен
MG88
Гост
« Отговор #5 -: Декември 13, 2013, 04:18:32 »

Система и средства за проверки има. Всяко наказание се преценява според случая и нанесените щети.

А, аз като докладвах на съпорта, защо ми се отговори, че няма наличие на нарушение?

Доказателството за нарушението е, че самият играч ми написа, че играе с въпросните 2 акаунта и ви обясних защо го докладвам, какви са вредите,
какво прави и редица други ?

Заключение: Или лъжеш, или нямате координирани действия с екипа. Не знам кой ви е мениджър, но много куца работата.
/Няма да прилагам снимки къде и за какво съм писал, защото това е информация, която не желая да излагам на всеослушание/   Wink
Активен
D.O.N.
Гост
« Отговор #6 -: Декември 13, 2013, 06:19:53 »

Система и средства за проверки има. Всяко наказание се преценява според случая и нанесените щети.

Ще перефразирам въпроса си , за да мога да получа конкретни отговори Smiley

1.Има ли система, начини или средства чрез които може да се установи че се влиза в нечий акаунт с парола, а не като наглеждач?
2.Счита ли се такова влизане за нарушение?
3.Има ли наказание за играча, извършил това ?

Не бих искала от вас да излагате подробности, просто отговор с да/не на всеки от тези въпроси ми бил предостатъчен

Благодаря ви  *rose*
 
Активен
D.O.N.
Гост
« Отговор #7 -: Декември 13, 2013, 17:38:40 »

може ли отговорче Smiley
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #8 -: Декември 14, 2013, 16:29:42 »



1.Има ли система, начини или средства чрез които може да се установи че се влиза в нечий акаунт с парола, а не като наглеждач? -Да.
2.Счита ли се такова влизане за нарушение?-Да.
3.Има ли наказание за играча, извършил това ?-Да.
Благодаря.

Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!