Imperia Online България  
Юни 23, 2024, 22:18:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Triabva li da atakuvanata armia da si polzava bonusa ot moral i taktiki v zashtita?
ABSOLUTNO DA - 20 (66.7%)
NE ME INTERESUVA - 3 (10%)
MOJE - 1 (3.3%)
PO-SKORO NE - 4 (13.3%)
ABSOLUTNO NE - 2 (6.7%)
Общ брой гласове: 22

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ANKETA > BONUS ot doblestta i taktiki v zashtita za nachalen moral...  (Прочетена 2016 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Serdican
Гост
« -: Юни 21, 2008, 17:36:10 »

LOGI4NO E ATAKUVANATA ARMIA DA SE BIE ZA RODINATA DO POSLEDEN DUH I T.N. ... a i ako sa si spe4elili reputacia zashto da ne vsiavat strah i da sa s visok boen duh, a kogato sa i obu4eni takti4eski zashto polevata bitka da ne zapo4va i za zashtitnika s vsi4ki bonusi ot moral i taktiki?
« Последна редакция: Юни 21, 2008, 20:21:29 от Serdican » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1 -: Юни 21, 2008, 17:41:46 »

И аз съм мислил доста по този въпрос , но ако се ползват заедно с бонусите на терена при защита ще се наруши баланса и от това ще пострада атакуващия стил на игра..Затова моето мнение е - по скоро не..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #2 -: Юни 21, 2008, 17:43:37 »

Аз категорично казвам не,затова моето мнение е Абсолютно не!
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #3 -: Юни 21, 2008, 18:31:20 »

PO-SKORO NE, absaliutno sam saglasen s sega6nite pravila, ako e DA igrata stava savsem druga.....
Активен

kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #4 -: Юни 22, 2008, 12:38:54 »

И аз съм мислил доста по този въпрос , но ако се ползват заедно с бонусите на терена при защита ще се наруши баланса и от това ще пострада атакуващия стил на игра..Затова моето мнение е - по скоро не..

И аз тъй мисля, особено в заградена планина. Възможно ще стане единствено атакуването в обсег по 3.
Ако някой има 117 начален морал в защита (лидер, тактики 10 + 100 доблест), 20 или 25% бонус в защита, срещу 97 на нападателя, при еднакви проучвания, нападателят трябва да има двойно по-голяма войска и твърде много машини, което трудно го поставя в обсег по 2.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Surikata
Гост
« Отговор #5 -: Юни 22, 2008, 23:24:26 »

/ПО-СКОРО НЕ/ е моят вот
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #6 -: Юни 23, 2008, 04:05:02 »

И аз тъй мисля, особено в заградена планина. Възможно ще стане единствено атакуването в обсег по 3.
Ако някой има 117 начален морал в защита (лидер, тактики 10 + 100 доблест), 20 или 25% бонус в защита, срещу 97 на нападателя, при еднакви проучвания, нападателят трябва да има двойно по-голяма войска и твърде много машини, което трудно го поставя в обсег по 2.
Да не говорим какво се случва ако доблестта е от 500 нагоре.. *xxx*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Praktiker
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #7 -: Юни 25, 2008, 21:35:03 »

чесно казано станаха много правилата друго си беше стария свят с старите правила не искаме повече всеки да се бие мъжката да понася загуби мъжката не ни трабва още правила сега да се чудуш с тия правила как да играеш кое колко да смяташ и такива работи даже съм против съюзните проучвания  прекалено много са стигат само 2 атака и защита другото вята работа всеки сам да си ги пуска
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!