Imperia Online България  
Май 03, 2024, 10:33:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вестник Имперец - коментари  (Прочетена 32743 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #60 -: Октомври 10, 2012, 19:28:26 »

Само последната атака има смисъл да се увеличава. Предполагам ще се намерят достатъчно играчи като мен (играя колкото за занимавка без желание за класиране) да усилим атаката и без диаманти. Но само това няма да помогне. Отон потрива ръце, че за да го махнете ще трябва да наливате диаманти но рискува да откаже още хора от играта...А май това много много не го бръсне. Чужденците наливат кинтите в таз игра...За да няма циркове варианта е само един - да отворят възможността да се гонят играчи дори ако трябва това да става с гласуване.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #61 -: Октомври 10, 2012, 19:38:54 »

Остава усещането за някаква завера срещу отбора на България ,която става ако не с подкрепата на Екипа,то с мъчаливото му съгласие.След година ще се убедите че ако бг играч влезе в чужда квалификация ще бъде санкциониран много бързо и безцеремонно. Sad
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #62 -: Октомври 10, 2012, 19:44:30 »

Предишната ми публикация, в сбит вариант: така, както чужденците се подиграват с вас, може следващата година да се случи същото с тях.
Ще видите как изведнъж с огън и меч ще почнат да гонят къртиците. Даже, когато подривниците са на работа, ще пращат хора в домовете им и ще отвличат най-близките им хора. Ако къртицата откаже да подпише, че повече няма да стъпи в света на ИО, по-добре да ходи да търси роднините си в Централна Африка.

П.П: В миналия турнир все някаква част от приходите дойде покрай българския отбор. Дали защото на румънците много им се искаше да спечелят, даже и на цената на повечко средства. Май и бразилците имаха подобни блянове. Или пък защото други българи, макар и да не участваха лично в надпреварата, наляха някакви, известни само на екипа, средства в подкрепа на отбора.
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #63 -: Октомври 10, 2012, 19:49:43 »

Пусна се мнение че може да е българин - не само че не е българин но и не знае български, ето:

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #64 -: Октомври 10, 2012, 20:33:51 »

shtrikozen, нека допуснем че въпросния турчин и миналогодишен турски лидер се класира в БГ отбора и започне да предава инфо на турския отбор а оттам може би и на целия свят в съзвучие с космополитноста на нациите. Кажи ми, според теб тогава какво правим. Направи рекапитолация тегли чертата и ми кажи. Мисля имаш изход и от тази каша. Сподели го с нас, личи ти че си умна и градивна личност, така че давай, не се стеснявай.
Хайде докажи го това, че ще пусне инфо и че ще е къртица....и веднага се извинявам на всички лично!
Няма как да стане това...в момента си играем на предположи какво ще стане...и разбира се трябва да се натърти на най-лошото...възможно е да грешите...да бил е миналата година лидер на турския отбор имаме доказателство...да турски гражданин е - имаме доказателство...да в момента се намира в България - имаме доказателство...къртица ли е?...къде е доказателството....
Никой не вижда общата картинка на ситуацията...Винаги може да се окаже шпионин и да предаде отбора. Да но какви действия следват...ето изтриват му акаунта...бас слагам, че е сложил 200 евро в акаунта си....какво ще си помисли някой на негово място? Ако на мен екипа ми направи такова нещо ще вдигна такава врява и ще направя такава анти реклама...че цяла турция няма да вкара нито един цент в играта...като се разчуе из другите страни...а повярвайте това ще стане много бързо...какво правим тогава..ИО губи доста голям спонсор...сега каквото и да си говорим ние Българите не вкарваме толкова много пари в играта не вярвам да вкарваме и 1/3 от приходи за ИО...Вярвате ли, че с 1/3 приходи играта ще се развива?
Не случайно тенденциите са диамантите да правят все по голяма пропаст между играчите...А защо е така? Трябва да се пита управата, обаче си мисля, че отговора е пределно ясен!
Обаче ето ти и другата страна на монетата...ако това наистина се окаже коорпоративен шпионаж и този наистина изпорти нещата...много Българи ще спрат да инвестират пари в играта и тя пак ще загуби...Така, че помислете малко над двете страни и тогава викайте палача!!!
Активен
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 10, 2012, 20:35:02 »

АЗ класирвам акк Dinkov на Световното, но този Даркслордс ако не го махнат от отбора, нема да играя на самото пъренство. За смях на дърти години нема да ставам, некой да пее кога съм блок и кога не съм и после да ми се смеят турци, румъни и бразилци и да се кефат, че са ме били  *crazy* .
Активен

един живот не стига ...
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #66 -: Октомври 10, 2012, 20:39:32 »

Айде... бойкотът започна. Не завиждам на хората от ИО в каква ситуация са изпаднали. Но дано преди началото на Световното сами си измислят решение, а не да разчитат на нашите да направят и невъзможното, за да не влезе тая Мата Хари в отбора.
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #67 -: Октомври 10, 2012, 20:42:43 »

Има и друго решение, вместо да се стига до бойкот нека екипа налее по еди колко си кредити на всеки кандидат национал и те ще дисквалифицират Тъмния Меч
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #68 -: Октомври 10, 2012, 20:51:33 »

Хайде докажи го това, че ще пусне инфо и че ще е къртица....и веднага се извинявам на всички лично!
Няма как да стане това...в момента си играем на предположи какво ще стане...и разбира се трябва да се натърти на най-лошото...възможно е да грешите...да бил е миналата година лидер на турския отбор имаме доказателство...да турски гражданин е - имаме доказателство...да в момента се намира в България - имаме доказателство...къртица ли е?...къде е доказателството....
Никой не вижда общата картинка на ситуацията...Винаги може да се окаже шпионин и да предаде отбора. Да но какви действия следват...ето изтриват му акаунта...бас слагам, че е сложил 200 евро в акаунта си....какво ще си помисли някой на негово място? Ако на мен екипа ми направи такова нещо ще вдигна такава врява и ще направя такава анти реклама...че цяла турция няма да вкара нито един цент в играта...като се разчуе из другите страни...а повярвайте това ще стане много бързо...какво правим тогава..ИО губи доста голям спонсор...сега каквото и да си говорим ние Българите не вкарваме толкова много пари в играта не вярвам да вкарваме и 1/3 от приходи за ИО...Вярвате ли, че с 1/3 приходи играта ще се развива?
Не случайно тенденциите са диамантите да правят все по голяма пропаст между играчите...А защо е така? Трябва да се пита управата, обаче си мисля, че отговора е пределно ясен!
Обаче ето ти и другата страна на монетата...ако това наистина се окаже коорпоративен шпионаж и този наистина изпорти нещата...много Българи ще спрат да инвестират пари в играта и тя пак ще загуби...Така, че помислете малко над двете страни и тогава викайте палача!!!
Абе стига с тия 200 евро.А 14 х 200 евро на другите играчи.Те да не са по маловажни.И явно четеш ама не разбираш.Този прецедент отваря врати за всякакво опорочаване на Турнира.Дори турчина да е добронамерен , следващите няма да са.Мисли малко отвъд тия 5 см , на които гледаш в момента.Как се доказва че е злонамерен.Винаги може да ти спре нета , да не сметнеш вярно , да заспиш.Безкрай правдоподобни оправдания има.И като следващото световно това нахлуване стане масово как мислиш ще реагират чужденците.И къде изобщо отива идеята за Световно.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #69 -: Октомври 10, 2012, 21:01:54 »

Тук не става въпрос да се извиват ръцете на екипа. Не това е целта. Просто българския отбор трябва да си е български. Незнам защо се пише вообще по нещо толкова ясно и просто. Това кредити, това пари са фактори но това е СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО, не играят съюзи а държави. Мислиш ли че светът няма да разбере за този прецедент и това няма ли според теб да окаже още по негативен ефект върху постъпленията на фирмата създателка на играта от другия казус - да се постави на мястото му както си му е реда, един играч, който явно не е от държавата в която е регнат и за който се знае с каква мисия е регнат.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
rumen_bg6
Редник
*

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #70 -: Октомври 10, 2012, 21:02:31 »

АЗ класирвам акк Dinkov на Световното, но този Даркслордс ако не го махнат от отбора, нема да играя на самото пъренство. За смях на дърти години нема да ставам, некой да пее кога съм блок и кога не съм и после да ми се смеят турци, румъни и бразилци и да се кефат, че са ме били  *crazy* .
                                                                                                                                                                 I az!!!!!!!!!
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #71 -: Октомври 10, 2012, 21:37:30 »

Тук не става въпрос да се извиват ръцете на екипа. Не това е целта. Просто българския отбор трябва да си е български. Незнам защо се пише вообще по нещо толкова ясно и просто. Това кредити, това пари са фактори но това е СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО, не играят съюзи а държави. Мислиш ли че светът няма да разбере за този прецедент и това няма ли според теб да окаже още по негативен ефект върху постъпленията на фирмата създателка на играта от другия казус - да се постави на мястото му както си му е реда, един играч, който явно не е от държавата в която е регнат и за който се знае с каква мисия е регнат.
Дали се знае за какво е регнат или не...ами няма доказателства само предположения...
Световно първенство в ерата на глобализацията? Я да поразсъждаваме на тази тема...където и да идеш по света хората привличат кадърните кадри срещу какви ли не обещания, пари и какво ли не...не е един случая,когато дадена народност играч,гражданин, специалист и каквото си искате отива да се труди в друга страна под друг флаг...било то за собствени или други цели...нима оспорваме глобализацията и все още живеем под шапката на държавата си? Нима наистина сме толкова тесногръди?
Ако бяхте прекарали половината време в убеждаване на този играч да играе за нашата страна, а не в предположения, може и да се окаже добро попълнение...да комуникацията може да се окаже малко трудна...но може и да налее доста финанси в отбора ни. Разбира се може и да се окаже пречка.
Вижте драги ми съфорумци...противно на вашите убеждения, че защитавам едва ли не въпросният играч...не е така просто ви показвам, че всяка монета си има две страни и повече от две различни гледни точки...Лично аз не знам той да е шпионин,ако някой от вас има такава доказана информация...нека да я сподели с останалите Smiley
Може момчето да иска да се нарече световен шампион поне веднъж и да вижда, че нашата страна има най-големи шансове и заради това да иска да играе за нас...може и да се случи обратното и това което се страхуват всички да се окаже реалност...Въпроса е, че никой от вас не го знае със сигурност Smiley
До тогава повече късмет в битките и налягайте над стратегиите
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #72 -: Октомври 10, 2012, 21:52:15 »

ок,системата го е объркала, но миналото световно е бил лидер на турския отбор дефакто трябва и тези клафиликации да се съзтезава при турците, админите неможе ли да го преместят в клафиликации на турция .
Активен
uzunov
Редник
*

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #73 -: Октомври 10, 2012, 22:01:03 »

шико що не спреш да бълваш глупости,че почна да ставаш нетърпим ....
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #74 -: Октомври 10, 2012, 22:22:37 »

Много се изписа по темата с турския играч и всички постове са в една поока насочени...
Сега аз ще дам един пример.
Аз участвам в квалификациите и мисля да се класирам в отбора за светоното.
Аз  съм Българин ,половината година съм в БГ,другата половина в Германия.
В момента съм в БГ ,предполагаме че когато ще се сътои следващото световно  съм в Германия!И участвам с Германско айпи.
От тук започват въпросите ...
Какво ще мислят за мен играчите в Германския отбор ?
И за мен ли ще говорят така ?
И мен ли ще трият админите ?
И т.н и т.н и т.н
  *scratch*
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!