Imperia Online България  
Май 09, 2024, 19:41:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33340 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #120 -: Май 13, 2009, 20:36:40 »

какво е тема без монти....хи монти...вече се притесних, че ще пропуснеш темата
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #121 -: Май 13, 2009, 20:38:00 »

djibrile, прочете ли какво отговориха Отон и Крум?...не става дума че съм засегнат в конкретния бъг...да сигорно ако не бях нямаше да пускам конкретна тема...винаги е имало бъгове и винаги ще има....и почти 3 години djibrile играем с теб тази игра и дори преминахме през една кошмарна ера с над 10 срива и пак продължихме....ние и всички остнали....аз решението да не играя следващата ера съм го взел отдавна и съм го споменал няколко пъти във форума....но не съм човек който се задоволява с "ами така си е...требва да свикна" когато нещо не ми изнася аз се съобразявам с него в рамките на нормалното...когато излезе от тези рамки - реагирам...това е същото като да получаваш 200 лв и да си кажеш...ами криза е...те всички получават толкова...или ако шефа ти те експлоатира и се чуди за какво да те захапе а ти му пълниш гушата - какво... трябва да си кажем "ами те всички шефове са лайна...дай ще си стоя тука...не е ясно на какъв ще попадна".,....прав си и за това че ИО е за забвление...да ама когато това забалвение се превръща в нерви...какво правим

днес се разпада съюз...утре друг си обябява нагласена война....други ден се сабуждаш и са хакнали акаунт на човек от съюза ти...после се събуждаш без армия....всичко това са проблеми които стоят с години и никой не ги оправя....може би защото и играчите стоят с години и ги търпят....е хубаво който иска да стой....които е намерил начин въпреки тези проблеми(които по скоро нарастват отколкото да намаляват) да се забалява нека се забавлява....на мен обаче бавно и постепенно от +10 забавлението ми е на -10...така че аз спирам...а след няколко бири утре сутринта най-много решението да ми е още по твърдо

и пак казвам това си е мое решение...мое мнение....никои не ангажирам с него!!!!!!!

благодаря на всички играчи за играта...наистина съм прекарал страхотни моменти с ИО и определено ще ми липсва....намерил съм страшно много приятели в играта и някои от тях са ми приятели и в живота....
добре а защо надъхваш тогава други да се отказват ....аз това не мога да разбера?
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #122 -: Май 13, 2009, 20:40:28 »


Приятелю, аз лично съм налял доста СМС_ в играта !!! Да не казвам че са много повече от колкото предполагаш и най бегло дори ! Просто този път нехаиството и наглоста бяха безподобни !!! Питай ако можеш някой от ЕКИПА аз колко СМС-и съм пратил !!! Нека някй от ТЯХ да има доблеста да каже дали има играч изпратил повече СМС-и от мен !?!
Наливал си пари в тази "безплатна игра"   Shocked Grin.Това е най-хубавото от тая игра са сбирките за по  *beer*
Активен

tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #123 -: Май 13, 2009, 20:41:30 »

добре а защо надъхваш тогава други да се отказват ....аз това не мога да разбера?
Хората тук не са глупаци и не могат да бъдат манипулирани Wink
Активен

manoowar
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #124 -: Май 13, 2009, 20:44:49 »

djibrile не е карал никои от нас да се отказва ние сами си взехме това решение. даржим всички да са в отбора напусне ли един всички се махаме. а и поради тази причина за дето Отон и Крум отговориха с някакви тъпи отговори,все едно нас ни няма в играта
Активен
moby
Гост
« Отговор #125 -: Май 13, 2009, 20:46:37 »

Гледам , че оставяте телефоните си  , и викам и аз да си напиша моят .
0885117475
Който се чувства самотен , може да ми звънне  Grin Grin Grin
Активен
moby
Гост
« Отговор #126 -: Май 13, 2009, 20:48:31 »

ей  Добри , кво става бе  *beer*
Активен
manoowar
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #127 -: Май 13, 2009, 20:51:42 »

кво да става и не съм Добри  Grin името не си ми запонил даже  *beer*
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #128 -: Май 13, 2009, 20:51:57 »

Пешко и ти си поканен в събота в нас !
 *beer* *beer* благодаря за поканата ама няма да мога  Cry
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #129 -: Май 13, 2009, 20:52:30 »

добре а защо надъхваш тогава други да се отказват ....аз това не мога да разбера?

не никой не надъхвам.....ако им харесва да си стоят....ВСЕКИ  СИ РЕШАВА ЗА СЕБЕ СИ....ако на някой от моите хора им се играе - нека играе...аз съм причината те още да са в играта иначе да са се отказали още предната и то средата...когато хакнаха акаунта на vrag....и изхвърлиха него и manoowar от съюза...тогава аз ги задържах отново в играта....и тази ера искаха да се откажат...(тази ера пък хакнаха puho) и manoowar и телфон и vasil4o...отново аз ги задържах в играта....

и не само тях, а много други играчи...а колко съм "вербувал" за тази игра да споменавам ли......
Активен

Goshosi
Гост
« Отговор #130 -: Май 13, 2009, 20:54:43 »

Гледам , че оставяте телефоните си  , и викам и аз да си напиша моят .
0885117475
Който се чувства самотен , може да ми звънне  Grin Grin Grin
Аз моя не си го давам, ама skype ми е лесен.  *freak*
Активен
moby
Гост
« Отговор #131 -: Май 13, 2009, 20:55:22 »

кво да става и не съм Добри  Grin името не си ми запонил даже  *beer*
Ама аз не говорих за Вас  Grin Grin Grin
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #132 -: Май 13, 2009, 20:56:24 »



4oveka izkazva poziciq i q perdstavq na vsi4ki ... tva razbira6 li go ?
[/quote] разбирам не разбирам,с теб никой не говори.....от всичко тук разбирам че не заради срива се отказва  Smiley никой насила не го карат да играе ио,верно има си недостатъци и схеми които треа се оправят ,но всички чакаме и се надяваме те да бъдат оправени...не се отказваме от ио заради това нали  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #133 -: Май 13, 2009, 20:57:26 »

Монти и Джибрил са абсолютно прави, а ти Лафчо за пореден път стана за резил и се изказваш абсолютно неподготвен май ти а не аз.Незнам с кого живееш , но аз по цветущи псувни от тези на kallpazan не съм виждал, не тази ера , а в предни ери, ноооо признавам си за жена е много добре.Отказвай се бе човек когато искаш , но не надъхвай други хора.А за другите никове пак се излагаш бе пич всички знаят кои никове са твои - поне за това мълчи.Знаеш ли колко много хора са били засегнати от такива бъгове и колко много хора се отказват от ИО, ако всички плачат като теб на какво ще заприлича форума.И последно за достойнството да ти кажа - тази дума звучи смешно от теб.Спирам повече да пиша тук и призовавам всички просто да казват едно ЧАО на Лафчо и да не се мъчат да му обясняват нещата , защото просто НЯМА СМИСЪЛ. Чао Лафс и Успех в живота.
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #134 -: Май 13, 2009, 21:02:18 »

Монти и Джибрил са абсолютно прави, а ти Лафчо за пореден път стана за резил и се изказваш абсолютно неподготвен май ти а не аз.Незнам с кого живееш , но аз по цветущи псувни от тези на kallpazan не съм виждал, не тази ера , а в предни ери, ноооо признавам си за жена е много добре.Отказвай се бе човек когато искаш , но не надъхвай други хора.А за другите никове пак се излагаш бе пич всички знаят кои никове са твои - поне за това мълчи.Знаеш ли колко много хора са били засегнати от такива бъгове и колко много хора се отказват от ИО, ако всички плачат като теб на какво ще заприлича форума.И последно за достойнството да ти кажа - тази дума звучи смешно от теб.Спирам повече да пиша тук и призовавам всички просто да казват едно ЧАО на Лафчо и да не се мъчат да му обясняват нещата , защото просто НЯМА СМИСЪЛ. Чао Лафс и Успех в живота.
Нямам никакво отношение към темата или хората, който пишат в нея, НО обвиняваш "безпочвено" или цитирай другите АЦЦ-та или не ги споменавай!
Нищо лично!
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!