Imperia Online България  
Май 07, 2024, 08:50:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РАЗЛИКА В ТОЧКИТЕ  (Прочетена 3167 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stamen
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Май 21, 2013, 20:19:49 »

Трябва да корегирате възможността за атака на противник на 10-20 % от нетните точки . Разликата от 2 пъти е твърде голяма . В моя случай при 200 000 точки ме нападат играчи с 400 000 точки , които са в пъти с по-развита и голяма армия . Битките не са равностоини и това демотивира играчите да играят .  *crazy*
Активен
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #1 -: Май 21, 2013, 21:00:05 »

само заради 1 играч да променят цялата игра това няма как да стане  Undecided
Помисли когато ти нападаш играчи 2 пъти по малко от теб, а не само че те нападат големите *beer*
то все трябва да има по силен и по слаб. Като не ти харесва, вратата е там за изход >>>  *BYE2*
« Последна редакция: Май 21, 2013, 21:04:03 от PandaTeddyBear » Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #2 -: Май 21, 2013, 21:27:46 »

Окей ти си 200 000 и те напада 400 000 обаче този ,който е 400 000 го нападат 800 000 . Не винаги повечето точки са по добра армия . Може да го разбият или да е фермер или да е неактивен много .Ако се случи аз не мога да нападам по големи от мен дори да са разбити и това не ми харесва. Като те удрят просто бягаш .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #3 -: Май 21, 2013, 21:44:07 »

Окей ти си 200 000 и те напада 400 000 обаче този ,който е 400 000 го нападат 800 000 . Не винаги повечето точки са по добра армия . Може да го разбият или да е фермер или да е неактивен много .Ако се случи аз не мога да нападам по големи от мен дори да са разбити и това не ми харесва. Като те удрят просто бягаш .

Да lucи това имах предвид че не се изразих кой знае колко добре миналия пост
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #4 -: Май 21, 2013, 23:15:32 »

Защо всяка идея на начинаещ играч отива в раздел "Препоръки" ? Не е ли по-лесно да се обясни, че играта е стратегия и първо един играч  трябва да търси своята, после да решава, че трябва да се сменя цялостната идея?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #5 -: Май 21, 2013, 23:26:31 »

На всеки се дава равен старт и както каза колегата играта е стратегия .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #6 -: Май 21, 2013, 23:28:15 »

Защото е предложение (препоръка)  :–) ,а това дали умно или не е друга работа ( да направят умни и тъпи препоръки за по ясно)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #7 -: Май 22, 2013, 06:19:19 »

ограничението за атаката не е два пъти, а по-голямо и да обърна внимание на нещо друго. когато аз имах 15 милиона нетни само икономика, на 8 милиона нето имаше играчи с по милион катрафракти. всичко е въпрос на стратегия. Екипа досега винаги е водил политика в защита на фермерите и променяха правилата за тяхна закрила, вместо да отворят един свят без атаки ( за което предложения е имало многократно).
Активен

luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #8 -: Май 22, 2013, 14:47:08 »

Нека защитават фермерите няма проблем ,защото те се защитават ,но и атакера се защитава :–) всеки в даден момент е и атакуващ и защитаващ се играч .
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
stamen
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #9 -: Май 22, 2013, 15:23:16 »

Изглежда тази игра се играе от мародерчета , които са абсолютни комплексари в живота и тука избиват комплекси за малоценност като трепят само слабите играчи . Що се отнася за равният старт това са пълни глупости , защото който има кинти и купува диаманти на килограм и е 'по-равен' от останалите .  *crazy* В момента може да съм с 200 000 точки , но имам 2 медала за добре проведени РАВНОСТОЙНИ битки като в последната получих 70 точки доблест за разлика от тези които бият слабите играчи и се мислят за велики . Който иска да купува диаманти и да дърпа напред , но трябва да се раздели играта на равностойни противници . Така ще има интрига , гонка и развитие на добри стратегии . Интелекта ще е водещ а не просташкото мародерстване . 
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #10 -: Май 22, 2013, 16:48:05 »

Явно си получил слънчев удар . ИГРАТА Е РАВНОСТОЙНА. Искаш ли пример? Започнах един свят 20 дни след отварянето му (х2 свят) и за 13 дни от 0 точки (военни и нетни) станах 3ти по военни и смятам да ставам втори . Кажи ми сега онези фермерчета ,които са напред как ще ме минат по военни???Кажи ми и как ми пречат като са ми извън 5х обхват и как ще ми пречат да смачкам всичко живо що ми е в обхват ??Биеш се с равностойни ,а това дали можеш и дали си в класата на по висшите нетни или по висшите войни си е лично твоя работа. Има си фермери има си и военни играчи и това от кои ще бъдеш зависи от теб . Играта е равна за всички ,а това дали използваш диаманти или не си е част от играта . Аз лично на 200к нетни съм попадал на каса с 40м от всичко и голяма крепост абе неразбиваеми и ги разбих и вдигнах така силно нетни и армия ,че фермерчето с диамантите се удари в главата от къде толкова ресурс ,че и да се спука от пакето по 6400 диаманта няма да има толкова . Или пък военни доходи имал съм на 400к нетни доход с който съм вдигал до 900к за една нощ . Има си по-добри и по-слаби играчи  и това си е част от играта и никой няма да ти даде калкулатор за засичане на войска и всякакви стратегии за игра и хитрости ей така.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
stamen
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #11 -: Май 22, 2013, 18:36:40 »

Това че си намерил каса си е чист късмет , изключение от общото правило . Касите са до 100 000 точки след това са или в мод или са се отказали и са разпуснали работниците . Остават тези които играят и там почват стратегиите , но нищо не можеш да направиш ако някой с 500 000 ти пали и събаря крепостите и те ползва за разходка на армията докато спи . Точно тази безисходица е най-голямата тъпотия в играта .
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #12 -: Май 22, 2013, 18:42:48 »

Нищо ли ? Поправка - ти не можеш . 1.Тези играчи ,които съм хващал играеха просто имаха пълна крепост с какво ли не и събираха рес да думнат едни елитки набързо или влизаха веднъж дневно ей така профилактично . Ако си 100 000 и някакъв 500 000 то си има наказание атака . Иначе ако те използва за сейф значи идва с всичко и е на минимум 3 часа от теб и спи - еми палиш навсякъде . Няма 6 часов блок тоест армията ако си добър играч не могат да ти я хванат и един си сейфа при теб ти го палиш и после не сейфа :–)аз лично знам хора с 25 ниво контрашпионаж на малки точки . Тях ще ги нападнеш ли без да ги шпионираш. Я си вдигни шпионите и контрата и никой да не може да тивлезе и да те питам как ще си сейфат на теб .Това ,че не знаеш как да се пазиш нощем си е твой проблем и не е обвързан с играта. Аз лично бия х2 по големи от мен играчи ,защото знам как :–) . Попитай някой по опитен играч как да се пазиш и подобни и ще разбереш.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #13 -: Май 23, 2013, 00:01:05 »

Ползвай го за разходка и ти , стига с това реване , този бил по голям от мене сядай си на каквото си сядаш и играй или се отказвай .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #14 -: Май 23, 2013, 06:36:44 »

Това че си намерил каса си е чист късмет , изключение от общото правило . Касите са до 100 000 точки след това са или в мод или са се отказали и са разпуснали работниците . Остават тези които играят и там почват стратегиите , но нищо не можеш да направиш ако някой с 500 000 ти пали и събаря крепостите и те ползва за разходка на армията докато спи . Точно тази безисходица е най-голямата тъпотия в играта .
И да ти обяснявам няма да разбереш затова само ще спомена че там където започват стратегиите теб те няма  Grin
Изглежда тази игра се играе от мародерчета , които са абсолютни комплексари в живота и тука избиват комплекси за малоценност като трепят само слабите играчи . Що се отнася за равният старт това са пълни глупости , защото който има кинти и купува диаманти на килограм и е 'по-равен' от останалите .  *crazy* В момента може да съм с 200 000 точки , но имам 2 медала за добре проведени РАВНОСТОЙНИ битки като в последната получих 70 точки доблест за разлика от тези които бият слабите играчи и се мислят за велики . Който иска да купува диаманти и да дърпа напред , но трябва да се раздели играта на равностойни противници . Така ще има интрига , гонка и развитие на добри стратегии . Интелекта ще е водещ а не просташкото мародерстване . 
Чета и не вярвам на очите си, същото се отнася и за интелекта ти  Grin
« Последна редакция: Май 23, 2013, 06:39:17 от LCFDIVINE » Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!