Imperia Online България  
Юни 01, 2024, 16:47:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 407782 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #1020 -: Май 18, 2012, 00:20:13 »

Шпионинът на leszko бе заловен при опита му да проникне при вас.  Embarrassed
Преди малко горепосочения щеше да остави 650 машинки, взе че върна, даже се чудех дали да го срещам, че полевата я минаваше, ама сега ще има голяма фиеста по него докато се връща, че са уплаши милия *freak* *freak*
« Последна редакция: Май 18, 2012, 00:24:15 от nemessis11 » Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
divaka
JUSTICE
Редник
*

Karma: +17/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #1021 -: Май 18, 2012, 00:20:26 »

Дивака - това ще рече че си много див и шашав или че се представяш за горски човек, един вид като Тарзан, да не кажа Рахан? Това е риторичен въпрос, разрешавам ти да не ми отговаряш!!!
Чшшшш, ти МА кефиш. Фен съм ти, умен си, грамотен, чаткаш играта, знаеш интригите, паметлив си. Защо не спреш да се занимаваш с РОЙ? Той не ти е от категорията, и като спреш с него що не вземеш да идеш на ....
Куртово Койнаре на почивка защото и най-добрите имат нужда от нея *PUNISH*
*stop*Не се занимавам с Рой,той е от най силните играчи тук,спор няма.Просто се насилва повече от колкото трябва и все прави някакви велики български коалиции срещу чужденците пък после бие слабите български съюзи като скорпион и дисастерс.Така че мен ма кефят играчи като весожребец дето си бият наред и не чакат хвалби от целия свят.И още един пич ма кефи и1978 че не цепи басма на никой.А относноно почивката,тва село дето ми го препорачваш ти ши кажеш заслужава ли си,сигурно ходиш често там.Пък аз си харесвам морето и там ши си почивам, *cocktail* ма сега много вали Wink
« Последна редакция: Май 18, 2012, 01:01:34 от divaka » Активен

JUSTICE
i1978
Гост
« Отговор #1022 -: Май 18, 2012, 09:58:34 »

Не си хаби клавиатурата. Полза няма да има никаква.
« Последна редакция: Май 18, 2012, 10:14:09 от i1978 » Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1023 -: Май 18, 2012, 12:22:19 »

Е верно сте изроди майна  Grin  17-5-2012 - 101667   Няма милост за бедните хорица  wassup

Нали ти казах снощи над 102к нето Wink
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1024 -: Май 18, 2012, 14:25:06 »

Да предам един коментар от лидера:

"DEFENDER vs 7878 2012-05-18 20:37:29 2012-05-25 20:37:29
ПОРЕДНИЯТ СЪЮЗ ПОПАДНАЛ ПОД УДАРИТЕ НА ИМПЕРИЯТА НАРЕЧЕНА ДЕФЕНДЪР. "
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #1025 -: Май 18, 2012, 17:25:13 »

С пускането на университет 27 , изследователския екип на Дефендер приключи с разработката и вече предлага на пазара - нова бойна еденица . "Витски Двугърб Гладиатор" Бойната еденица е придружена от един Таран ! Бие се без Морал , и за половин рунд бута 8-ца ! В предвид разразстващата се "пазарна" криза еденицата ще струва около 5 имперски диаманта !!! Справки и отстъпки , за стари наши клиенти при -Дипломата!
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1026 -: Май 18, 2012, 17:38:41 »

*stop*Не се занимавам с Рой,той е от най силните играчи тук,спор няма.Просто се насилва повече от колкото трябва и все прави някакви велики български коалиции срещу чужденците пък после бие слабите български съюзи като скорпион и дисастерс.Така че мен ма кефят играчи като весожребец дето си бият наред и не чакат хвалби от целия свят.И още един пич ма кефи и1978 че не цепи басма на никой.А относноно почивката,тва село дето ми го препорачваш ти ши кажеш заслужава ли си,сигурно ходиш често там.Пък аз си харесвам морето и там ши си почивам, *cocktail* ма сега много вали Wink

Така е по добре. Не се занимаваш с РОЙ но все пак бил правел коалиции, демек - заклеймяваш. Били велики, после биел слаби съюзи, ти сигурен ли си че Дизастерс и Скорпионите са чак толкова слаби - отново заклеймяване. Относно хвалбите - по дяволите, всеки си избира дали да се хвали или не, това е игра и раздел "хроники на събитията" е създаден точно за това, може би, не мислиш ли Wink Grin Поздрав.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1027 -: Май 18, 2012, 17:41:56 »

Как слаби дизастърс,при положение че водача в нетната е от този съюз   Grin
Активен
uriaheep
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #1028 -: Май 18, 2012, 17:59:15 »

Сега научавам, че профсъюз "Дефермер" бил бойна империя!  Grin
Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #1029 -: Май 18, 2012, 18:07:47 »

Как слаби дизастърс,при положение че водача в нетната е от този съюз   Grin
Внимавай, че тая ферма като мобилизира селяците с вилите направо ше те направи на салатен *xxx* *xxx*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #1030 -: Май 18, 2012, 19:19:04 »

Сега научавам, че профсъюз "Дефермер" бил бойна империя!  Grin
Може ли някой на личен да ми пошушне кой е тоя ? ще съм му задължен ! опссс готов си !!! М. Стоев . Сега ша видя и другите подробности.....................
« Последна редакция: Май 18, 2012, 19:26:02 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
i1978
Гост
« Отговор #1031 -: Май 18, 2012, 19:27:20 »

Може ли някой на личен да ми пошушне кой е тоя ? ще съм му задължен !
Ех като вземе да острумничиш или да се правиш на умен, не ме избива на смях, а на яд. Не ти се отдава. Мини пусни едно палежче тая нощ на касичката ми та да спиш спокойно.  Grin  За разграбване не си и помисляй, че ще ти останат машинките при мене за скраб.
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #1032 -: Май 18, 2012, 19:32:59 »

Ех като вземе да острумничиш или да се правиш на умен, не ме избива на смях, а на яд. Не ти се отдава. Мини пусни едно палежче тая нощ на касичката ми та да спиш спокойно.  Grin  За разграбване не си и помисляй, че ще ти останат машинките при мене за скраб.
към кое ацц, бе отворко Huh?
я кажи с кое точно ацц играеш Huh?
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
i1978
Гост
« Отговор #1033 -: Май 18, 2012, 19:35:27 »

АЗ играя с  rusa "умнико". А ако мислиш, че съм някъде другаде може и на някъде другаде да тръгнеш. Но бъди внимателен, хората играят не са "каси" като мене.
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #1034 -: Май 18, 2012, 19:36:44 »

АЗ играя с  rusa "умнико". А ако мислиш, че съм някъде другаде може и на някъде другаде да тръгнеш. Но бъди внимателен, хората играят не са "каси" като мене.
Има над 4 пъти разлика между Вашите точки и тези на защитника.Губите 16 точки доблест.
Поради разлика в точките ви над 2 пъти спрямо защитника, губите 32 морал за тази атака.
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!