Imperia Online България  
Юни 01, 2024, 20:46:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 407784 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #960 -: Май 15, 2012, 22:55:53 »

DEFENDER vs SKORPIONS   2012-05-14 17:18:13   2012-05-21 17:18:13                                                  Ma3x vs SKORPIONS   2012-05-16 06:40:43   2012-05-23 06:40:43                                                          сега да видимммм ! Дали нема некой хървати да дойдат на безплатна ? Първите в класацията може и да ги е фанала и тех финансовата криза !
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #961 -: Май 15, 2012, 23:08:48 »

Отличен боец. Днес ни зарадва с още една битка.   bgflag *beer*
Викиииии, това в червените правоъгълничета  означава ли , че някой залага Зеле за вкисване посред лято ??
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #962 -: Май 15, 2012, 23:12:07 »

Викиииии, това в червените правоъгълничета  означава ли , че някой залага Зеле за вкисване посред лято ??

Не. Това е пазар по време на криза.  Cool
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #963 -: Май 15, 2012, 23:42:46 »

Ma3x vs SKORPIONS   2012-05-16 06:40:43   2012-05-23 06:40:43

Хайде IRONHEART вие сте на ход Wink
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #964 -: Май 15, 2012, 23:44:09 »

Я да не поверваш даже съм повел в нетната Grin
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #965 -: Май 16, 2012, 20:12:22 »

Аз ще си трая вече ,че почнаха да ме наказват из съюза Smiley ..... но и последното военно проучване за елита е пуснато вече и само ще напомня да се пазите .....че трябвало да се доказвам  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
i1978
Гост
« Отговор #966 -: Май 16, 2012, 21:08:53 »

Тази ера, ама грам късмет да нямам  *wall* и с калкулатор и без калкулатор все тая  Cry  При равни армии пича дойде с 2к копия и 1к мечове повече от мен. Със същите провки, но от съюз с 50% от нашите проучвания съотватно и той с нето 1\2 от моето и ме разби на 45 морал  Grin  Не знам вече какво да правя и въобще има ли смисъл да подлагам  *crazy* Пише че идва с коне, а то все едно с танкове мина през мен  *suicide*
Ми пусни битката другата седмица да и се нагледаме и наумоваме кой крив кой прав.
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #967 -: Май 16, 2012, 21:32:42 »

Тази ера, ама грам късмет да нямам  *wall* и с калкулатор и без калкулатор все тая  Cry  При равни армии пича дойде с 2к копия и 1к мечове повече от мен. Със същите провки, но от съюз с 50% от нашите проучвания съотватно и той с нето 1\2 от моето и ме разби на 45 морал  Grin  Не знам вече какво да правя и въобще има ли смисъл да подлагам  *crazy* Пише че идва с коне, а то все едно с танкове мина през мен  *suicide*
според опита на Горския , има сървърен проблем !!! И то доста често напоследък. Работата става , малко ТУКА ИМА ТУКА НЕМА . Битки до 5-10 морал , не се смятат на никой калкулатор брачет . А аз имам 3 . И преди ги е имало , но не толкова често , и толкова фрапантни . Демек версия 4 , както и аз сме на доизживяване !!! Квото-такова , на който не му биндисва тур. не тук.............
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #968 -: Май 16, 2012, 21:47:30 »

Ас , между другото си цъкам Баттлефиелд 2 онлине. И като влезна в някой сървър , ако ще и да е в Парагвай докато го зарежда Там пише: но еди кво си, но еди кво си........в момета след като си влезнал и нарушиш само едно от тия НО  си АУТ . никой не те докладва , и не те чака. мигновенен БАН. според зависи какво и как си го нарушил. Те ти булка "спасов ден"
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #969 -: Май 16, 2012, 22:33:09 »

Предоставяме на IRONHEART златната възможност да се докажат срещу нас в безплатна война! Приемам залози, ще или не ще се възползват! И ще ги предупредя, че в случай им мине през главите да обявят на DEFENDER война ние ще се възползваме от възможността за безплатна такава!  Cool
Активен
divaka
JUSTICE
Редник
*

Karma: +17/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #970 -: Май 16, 2012, 22:40:03 »

според опита на Горския , има сървърен проблем !!! И то доста често напоследък. Работата става , малко ТУКА ИМА ТУКА НЕМА . Битки до 5-10 морал , не се смятат на никой калкулатор брачет . А аз имам 3 . И преди ги е имало , но не толкова често , и толкова фрапантни . Демек версия 4 , както и аз сме на доизживяване !!! Квото-такова , на който не му биндисва тур. не тук.............
*crazy* *crazy* *crazy*Че какъв опит имаш ти *hahaha* *hahaha* *hahaha*касите да ги смяташ с три калка *freak*Сигурно и ги следиш няколко дни,преди да ги нападнеш Cool
Активен

JUSTICE
divaka
JUSTICE
Редник
*

Karma: +17/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #971 -: Май 16, 2012, 22:46:29 »

Предоставяме на IRONHEART златната възможност да се докажат срещу нас в безплатна война! Приемам залози, ще или не ще се възползват! И ще ги предупредя, че в случай им мине през главите да обявят на DEFENDER война ние ще се възползваме от възможността за безплатна такава!  Cool
8)Тия и преди сме ги чели за дифендура и вермахта,че ще ги пазиш *ok*Дано поистрийш малко срама ако ти са отвори възможност Wink
Активен

JUSTICE
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #972 -: Май 16, 2012, 23:08:36 »

8)Тия и преди сме ги чели за дифендура и вермахта,че ще ги пазиш *ok*Дано поистрийш малко срама ако ти са отвори възможност Wink

Срам от какво бе играчо Wink Всички ревете като ощипани госпожици, "ама нали няма да ме атакуваш", "ама нали обеща", "ама.......";
Активен
divaka
JUSTICE
Редник
*

Karma: +17/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #973 -: Май 16, 2012, 23:29:17 »

Срам от какво бе играчо Wink Всички ревете като ощипани госпожици, "ама нали няма да ме атакуваш", "ама нали обеща", "ама.......";
:DКъде видя някой да реве Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked :oВ началото на ерата рой пак тръбеше че обяви ли някой на дифендур война,максовете ще му скочат :Pама ко стана,полските им обявиха пък рой са скри *stop*и не само са скри ами договор подписа с тях *crazy*За тва ще сам доволен да му се изпълни  сценария и да поизмий петното от името си  ;D
« Последна редакция: Май 18, 2012, 01:03:23 от divaka » Активен

JUSTICE
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #974 -: Май 16, 2012, 23:31:24 »

Да подписахме с тях за няколко часа за да обявим война на СКОРПИОНИТЕ, които решиха че в началото на ерата кога всичко живо копа те ще се развяват както им харесва , е не стана, разпуснаха си съюза даже Cry
Активен
Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!