Imperia Online България  
Юни 01, 2024, 22:45:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 407785 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #645 -: Април 18, 2012, 12:00:15 »

Ами  пробвайте се , бе страхливи отворковци "хипотетично" ни скочете !!! Да ама не ви стиска ! И понеже вие сте именно от ОНЯ четвърторазрядните "Българи" не ставате ............Можете тук да се правите на шутове колкото си искате ! А за война требе да си малко корав, не да ви се огъват "китките" писането е едно а водене на войни в ИО съвсем друго. сега аз отивам да пия кафе а вие поръзкършете малко китки
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #646 -: Април 18, 2012, 12:01:32 »

гледам и не вярвам на очите си какви глупости пише валхала, виждам съюз който е обявил война на бг и веднага са му скочили други 3бг съюза ако може наякой да ми обясни в какво се състои проблема  Huh? Huh? Huh?
Активен

i1978
Гост
« Отговор #647 -: Април 18, 2012, 12:35:13 »

Ами  пробвайте се , бе страхливи отворковци "хипотетично" ни скочете !!! Да ама не ви стиска ! И понеже вие сте именно от ОНЯ четвърторазрядните "Българи" не ставате ............Можете тук да се правите на шутове колкото си искате ! А за война требе да си малко корав, не да ви се огъват "китките" писането е едно а водене на войни в ИО съвсем друго. сега аз отивам да пия кафе а вие поръзкършете малко китки
Това за оня през един пост над твоя ли си го написал, че  ако е за него ми се струва, че въпроса с меките китки малко не го разбираш.  И май, на някой друг ще му омекнат китките.
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #648 -: Април 18, 2012, 12:57:44 »

Това за оня през един пост над твоя ли си го написал, че  ако е за него ми се струва, че въпроса с меките китки малко не го разбираш.  И май, на някой друг ще му омекнат китките.
Я по добре ми обясни , защо в чужди ацц-та влизаш ти Huh? И от там по наш адрес шпиони прашташ ТИ на ВЕС Huh?  малееееее художествена форма !!! надминах себе си..........кибрита скоро ще ти драсна пак , за да няма черен мрак !!!!! Цар съм
« Последна редакция: Април 18, 2012, 13:03:15 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
i1978
Гост
« Отговор #649 -: Април 18, 2012, 13:05:53 »

Я по добре ми обясни , защо в чужди ацц-та влизаш ти Huh? И от там по наш адрес шпиони прашташ ТИ на ВЕС Huh?  малееееее художествена форма !!! надминах себе си..........
Ти много филми гледаш май. От ония американските ми се струва а. Има си адреси за докладване действай. Вместо да разтягаш лукуми. Питах те меките китки за онзи пост ли са или за някой друг пост.  
Ми то май вие освен кибрити друго не използвате с тия кибрити военни не се взимат. Пък кибрити срещу каси направо сте си за смях.  Много е добре, че има не банните от тоя съюз за да може да видят хората умствения капацитет на играчите му. Супер сте. Между другото имам и парички освен по 10к селяци в провките. Все си мисля, че повечко ще вземеш на разграбване, отколкото да запалиш между 2к и 20к селяни.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Така и сега задачка за "майсторите" в ИО.
Който ми каже как се смята атака стрелец на противника му набивам смс в играта. Без значение от света, в който играе. Може и два да са. И на лично може да ми пишете не тука.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
« Последна редакция: Април 18, 2012, 13:10:01 от i1978 » Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #650 -: Април 18, 2012, 13:19:36 »

Ти много филми гледаш май. От ония американските ми се струва а. Има си адреси за докладване действай. Вместо да разтягаш лукуми. Питах те меките китки за онзи пост ли са или за някой друг пост.  
Ми то май вие освен кибрити друго не използвате с тия кибрити военни не се взимат. Пък кибрити срещу каси направо сте си за смях.  Много е добре, че има не банните от тоя съюз за да може да видят хората умствения капацитет на играчите му. Супер сте. Между другото имам и парички освен по 10к селяци в провките. Все си мисля, че повечко ще вземеш на разграбване, отколкото да запалиш между 2к и 20к селяни.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Така и сега задачка за "майсторите" в ИО.
Който ми каже как се смята атака стрелец на противника му набивам смс в играта. Без значение от света, в който играе. Може и два да са. И на лично може да ми пишете не тука.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Мгого отдавна началното образование трябваше са стане "задължително" Питай пак.......Смешко на 11 к със 7-ца нема кой да те граби !!! Ама ша те палим, и то не за военни точки , ами за кеф. Пък ти ако искаш можеш да ни смяташ "стрелеца" цела нощ. следва смях в залата.....
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
i1978
Гост
« Отговор #651 -: Април 18, 2012, 13:22:25 »

То това със стрелеца не беше за тебе. Даже не съм си и помислил за тебе, като го писах. То и затова е отделено от другото. Относно началното образование не ми се коментира. И впрочем ти от къде си наясно, че съм с 7ца. Май явно певци са се навъдили. Моята крепост я знаят малко хора, защото не е активирана още. И да ти призная доста се издъни с тоя коментар. Явно има певец въпроса е къде е. При нас или в друг съюз.  Относно паленето, вярвай ми аз съм фен на мечовете. Т.е определено кефа ще е двустранен. И на последно място не виждам, някой да се смее, но както и да е.
« Последна редакция: Април 18, 2012, 13:37:32 от i1978 » Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #652 -: Април 18, 2012, 13:39:10 »

То това със стрелеца не беше за тебе. Даже не съм си и помислил за тебе, като го писах. То и затова е отделено от другото. Относно началното образование не ми се коментира. И впрочем ти от къде си наясно, че съм с 7ца. Май явно певци са се навъдили. Моята крепост я знаят малко хора, защото не е активирана тая седмица. И да ти призная доста се издъни с тоя коментар. Явно има певец въпроса е къде е. При нас или в друг съюз.  Относно паленето, вярвай ми аз съм фена на мечовете. Т.е определено кефа ще е двустранен. И на последно място не виждам, някой да се смее, но както и да е.
Каза ми сър Елтън Джон !!! Той е от "вашите" Ти си бил фен на мечовете Huh? Джон го потрърди. От малък си обичал да си играеш с мечове !!! Айде, и приятно изкарване на празниците
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
i1978
Гост
« Отговор #653 -: Април 18, 2012, 13:48:35 »

Каза ми сър Елтън Джон !!! Той е от "вашите" Ти си бил фен на мечовете Huh? Джон го потрърди. От малък си обичал да си играеш с мечове !!! Айде, и приятно изкарване на празниците
Чакай бе къде хукна има време до празниците. Ма моля ти се. Искам мечове да светят не се шегувам. Наистина съм фен на мечовете. Имам да си оправям защитата от миналата ера, че там малко куцам та трябва първо с неразбиращи играта играчи като тебе да започна за да се усъвършенствам с времето. Не е лошо и други освен тебе да идват. Едно могада обещая за сега, а то е че ще се опитам да нямам битка в атака. Това е другото нещо, което ми екато фикс идея. А и все пак аз дори не играя за разлика от вас. Аз просто си пописвам във форума и джиткам една касичка това е. За нищо не претендирам. А Елтън Джон не го познавам ама гледам ти го знаеш кой е.  Grin Grin Grin
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #654 -: Април 18, 2012, 15:32:47 »

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Така и сега задачка за "майсторите" в ИО.
Който ми каже как се смята атака стрелец на противника му набивам смс в играта. Без значение от света, в който играе. Може и два да са. И на лично може да ми пишете не тука.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Това звучи интересно, брони и меле е ясно а ако си поиграеш със стойности на стрелец, при положение че знаеш брони и меле няма ли да нацелиш резултата
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #655 -: Април 18, 2012, 15:35:47 »

Ами  пробвайте се , бе страхливи отворковци "хипотетично" ни скочете !!! Да ама не ви стиска ! И понеже вие сте именно от ОНЯ четвърторазрядните "Българи" не ставате ............Можете тук да се правите на шутове колкото си искате ! А за война требе да си малко корав, не да ви се огъват "китките" писането е едно а водене на войни в ИО съвсем друго. сега аз отивам да пия кафе а вие поръзкършете малко китки


С тази статистика на касоразбивач наистина всички много страх ги хвана, единствения дето става от вашият съюз е хърватчето

Военни точки
   1055
Ранг
   Старши лейтенант
Спечелени битки в защита
   0
Загубени битки в защита
   4
Спечелени битки в нападение
   354
Загубени битки в нападение
   0
Убити вражески войници
   1187
Загубени собствени войници
   27
Опожарявания на врага
   14
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #656 -: Април 18, 2012, 16:11:43 »


С тази статистика на касоразбивач наистина всички много страх ги хвана, единствения дето става от вашият съюз е хърватчето

Военни точки
   1055
Ранг
   Старши лейтенант
Спечелени битки в защита
   0
Загубени битки в защита
   4
Спечелени битки в нападение
   354
Загубени битки в нападение
   0
Убити вражески войници
   1187
Загубени собствени войници
   27
Опожарявания на врага
   14
Аз време за ИО нямам. Ти и оня с пурата ми сметнете атаката стрелец !!! Сега ще дръпна някоя водка а вие си мислете отговори. Тъкмо , значи съм лесна плячка-бой по мен , де.......вместо да си чешете езиците.Ако имате договор -махаите го и бой , още тази нощ. Ако обаче не можете да го направите си смятайте атаките цела нощ, и си трайте п.с около 22.00 ша погледна за некой бисер, ЧАО
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
i1978
Гост
« Отговор #657 -: Април 18, 2012, 16:17:25 »

Аз време за ИО нямам. Ти и оня с пурата ми сметнете атаката стрелец !!! Сега ще дръпна някоя водка а вие си мислете отговори. Тъкмо , значи съм лесна плячка-бой по мен , де.......вместо да си чешете езиците.Ако имате договор -махаите го и бой , още тази нощ. Ако обаче не можете да го направите си смятайте атаките цела нощ, и си трайте п.с около 22.00 ша погледна за некой бисер, ЧАО
Ти верно ме изумяваш с умствените си възможности. Аз му казвам, че ще пробвам да нямам атака тая ера той ми вика ела и ме бии. Нали ти мене ще биеш не аз тебе. А относно проучването не се бутай в А група. Трябва да минеш първо през регионалните за да влезеш в А група.
Активен
Evo
Гост
« Отговор #658 -: Април 18, 2012, 19:08:19 »

Пак , ще има триене .. *hihi* *hihi*
Активен
krasiliver
Сержант
**

Karma: +16/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #659 -: Април 18, 2012, 19:53:25 »

Как не ви омръзна...от много мерене на "......." накрая поляците пак ще ликуват !!!
Активен

Сободен електрон
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!