Imperia Online България  
Юни 01, 2024, 16:18:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 407782 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #45 -: Януари 23, 2012, 16:04:01 »

Следващият му съюз ще бъде 1878 *freak*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #46 -: Януари 23, 2012, 17:41:15 »

Следващият му съюз ще бъде 1878 *freak*

Да, когато ядоха това, което трябваше да ядът през 1396 *freak*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #47 -: Януари 23, 2012, 18:47:05 »

И неговият ред ще дойде Wink Знаеш, че всичко е въпрос на малко време Smiley
Активен
lonoto
Редник
*

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #48 -: Януари 24, 2012, 08:33:56 »

а какво ще кажете за 913 годината когато константин 7 се кланя на симеон цар български Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin bgflag bgflag
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #49 -: Януари 24, 2012, 17:47:19 »

TURK - първия с втора провка, къде отивате вие, хем беше заключен  за два дни и пак пусна преди всички ЦВ. Така се играе!!!! Браво!!!
Първата втора провка беше на Commander но въпреки нея остана по-назад със точките и затова може би ти е обягнал! Но кажете кой удари MANEKENA?  *scratch*
Активен
mesi3
Редник
*

Karma: +13/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #50 -: Януари 24, 2012, 18:15:41 »

Но кажете кой удари MANEKENA?  *scratch*

удари го "българин" в неуспешен опит да го запали и ако му погледнеш саюза на манекена ще разбереш от кои е и кои ги чака отмъщението на маниака
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #51 -: Януари 24, 2012, 18:41:53 »

удари го "българин" в неуспешен опит да го запали и ако му погледнеш саюза на манекена ще разбереш от кои е и кои ги чака отмъщението на маниака
Ми нищо не разбирам  *scratch* Светни ни малко де  Wink Не знам за какъв опит става въпрос ама не виждам MANEKENA да гори апък и има изгубена битка!
Активен
mesi3
Редник
*

Karma: +13/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #52 -: Януари 24, 2012, 19:05:15 »

Ми нищо не разбирам  *scratch* Светни ни малко де  Wink Не знам за какъв опит става въпрос ама не виждам MANEKENA да гори апък и има изгубена битка!

http://imageshack.us/photo/my-images/836/image5jd.png
после големите българи да не се чудят защо ядат бой
А ти ще играеш ли? Каза, че няма да играеш и ние (BULGARY) се отказахме, но ако играеш с удоволствие и ние ще  поиграем, заради голямата ти уста.
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 19:06:47 от mesi3 » Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #53 -: Януари 24, 2012, 19:19:31 »

Кандидатствам за нова работа! И е 99% сигурно ,че ще ме вземат, защото ми казаха да си вадя и подам документите! Така, че ако стане факт ще играя! А ти не мислиш ли като четеш тоя форум и виждаш,че в него се пише да не се бием българите, прекалено рано започваш да дрънкаш глупости и може да си спечелиш още врагове? И за голямата ми уста... явно е казвала много точно нещата, щом сте се засегнали толкова! И определнието за МАНЕКЕНА не е манияк както го нарече, а е измамник пич  Cool Плюс това въпросния ми е само на 436 разтояние и не е здравословно да се отправят подобни закани, за да не се чудите после кое, как и защо е станало!
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 19:26:40 от R.o.Y. » Активен
mesi3
Редник
*

Karma: +13/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #54 -: Януари 24, 2012, 19:33:03 »

MANEKENA: не сме се засегнали никак даже и врагове обичаме много нали за това играеме ,не си търсиме приятели и не искаме да ни обичат ама никак даже и не ни интересува и личния ти животец ама въобще и тази глупост да не се бият българите за пореден път си я дрънкаш и не виждаш по далече от носа си след като ти показвам как почват дребните "български" душички да изпълзяват от дупките и да си правят тъпите номерца с помощните си акаунтчета и ти продължава да си плямпаш измамник та измамник - кажи поне кои са измамените да знам и аз кой се чувства измамен ,ти ли?
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #55 -: Януари 24, 2012, 19:35:34 »

MANEKENA: не сме се засегнали никак даже и врагове обичаме много нали за това играеме ,не си търсиме приятели и не искаме да ни обичат ама никак даже и не ни интересува и личния ти животец ама въобще и тази глупост да не се бият българите за пореден път си я дрънкаш и не виждаш по далече от носа си след като ти показвам как почват дребните "български" душички да изпълзяват от дупките и да си правят тъпите номерца с помощните си акаунтчета и ти продължава да си плямпаш измамник та измамник - кажи поне кои са измамените да знам и аз кой се чувства измамен ,ти ли?
Определението "тъпи номерца" много ми хареса и много подхождаше на някой хора миналата ера! Спирам до тука! И когато направя армия някой ще разбере, а тебе ще помоля като си мъжага да си кажеш ника в играта! Междо другото Алиен. беше ударен от Дефендер, но не се заканваме на никого нали? Особенно на българите в множествено число както вие правите!
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 19:40:04 от R.o.Y. » Активен
Evo
Гост
« Отговор #56 -: Януари 24, 2012, 19:45:23 »

Почна се ... Grin Grin
Активен
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #57 -: Януари 24, 2012, 19:48:15 »

Спирачки нямате, ей...чак ме радвате Grin Смело давайте, в същия дух Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #58 -: Януари 24, 2012, 19:51:38 »

ЕЕЕ, излагате се вече ;D ;D ;D
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #59 -: Януари 24, 2012, 19:52:47 »

MANEKENA: не сме се засегнали никак даже и врагове обичаме много нали за това играеме ,не си търсиме приятели и не искаме да ни обичат и тази глупост да не се бият българите
 *scratch* *scratch* *scratch*
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!