Imperia Online България  
Май 03, 2024, 14:29:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 129   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1, Ера 12  (Прочетена 378171 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1515 -: Януари 10, 2010, 13:05:09 »

Срамна ера ...с никаква игра за повечето играчи с претенций Sad ..аз бях дотук с тоя свят ...не че в другите е много по различно ,но поне не им засвятква статистиката през две минути подред на целия съюз Smiley  , та да не се ядосвам ...
Аз , защо спрях да се бия !!....гледам просто да си я довърша ерата ... и чакам номадите ...
Активен

absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1516 -: Януари 10, 2010, 13:10:06 »

Мойте румънчета май , ще вземат съюзната ... то ние бг дет сме пак се изядохме по между си ... аре да видим края иде , ще падна от смях ако румънците вземат съюзната... Grin Cool
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1517 -: Януари 10, 2010, 13:18:10 »

Срамна ера ...с никаква игра за повечето играчи с претенций Sad ..аз бях дотук с тоя свят ...не че в другите е много по различно ,но поне не им засвятква статистиката през две минути подред на целия съюз Smiley  , та да не се ядосвам ...


Ще търсим класическите светове след 2-3 ери ... но вече няма да съществуват  Undecided

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1518 -: Януари 10, 2010, 13:21:09 »

Аз , ще продължа да играя в свят 1 Кро ...
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #1519 -: Януари 10, 2010, 16:51:47 »

Аз , ще продължа да играя в свят 1 Кро ...
то с тази игра която правиш в момента кво му има да играеш в свят 1  Smiley и в номадите ако си така  *pardon* верно големи приказки имаше в началото на ерата ....но дела никакви,само "Блатцето" подържаха донекаде огъня без да имат никакви претенции в началото на ерата  *ok* основните 2 съюза заради които всички останали почнахме тази ера така и не направиха нищо да стане интересна тя  :)жалко наистина,потенцияла беше добър в началото  *pardon*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1520 -: Януари 10, 2010, 16:53:12 »

то с тази игра която правиш в момента кво му има да играеш в свят 1  Smiley и в номадите ако си така  *pardon* верно големи приказки имаше в началото на ерата ....но дела никакви,само "Блатцето" подържаха донекаде огъня без да имат никакви претенции в началото на ерата  *ok* основните 2 съюза заради които всички останали почнахме тази ера така и не направиха нищо да стане интересна тя  :)жалко наистина,потенцияла беше добър в началото  *pardon*


Излезте от МОД ... че е скучно  Tongue Tongue Tongue
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #1521 -: Януари 10, 2010, 16:57:04 »


Излезте от МОД ... че е скучно  Tongue Tongue Tongue
утре,сега се прибирам и сигурно нема мога довечера  Smiley знам че е скучно.....без нас,но другите едва ли ще играят вече в свят 1 Sad
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #1522 -: Януари 10, 2010, 21:25:43 »


Красота, PiLL лидер на табелките Smiley
А да видим ще си признаят ли кой го извика да ни пали.
А мода също се бори за вид табелка нали?
Сега ми стана ясно защо не всички бяха "табелки"  Grin
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 21:37:12 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1523 -: Януари 10, 2010, 21:51:26 »

то с тази игра която правиш в момента кво му има да играеш в свят 1  Smiley и в номадите ако си така  *pardon* верно големи приказки имаше в началото на ерата ....но дела никакви,само "Блатцето" подържаха донекаде огъня без да имат никакви претенции в началото на ерата  *ok* основните 2 съюза заради които всички останали почнахме тази ера така и не направиха нищо да стане интересна тя  :)жалко наистина,потенцияла беше добър в началото  *pardon*
ti пък , какво искаш .... миналата ера я взехме ... тази румънци , ше ви вземат съюзната ... ми браво , Джи .... аз спрях битките отдавна .. ако искаш нещо да ми кажеш .. ем направи го ...абсо off
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #1524 -: Януари 10, 2010, 22:47:25 »


Красота, PiLL лидер на табелките Smiley
А да видим ще си признаят ли кой го извика да ни пали.
А мода също се бори за вид табелка нали?
Сега ми стана ясно защо не всички бяха "табелки"  Grin
лично мен ,ако бях на твое място щеше да ме е срам да коментирам ....поне се забършете преди да си вдигнете насраните гащи ..... защото повече от хората се отказаха заради вашите иширети на игра .... а наглеждането сте го превърнали направо в изкуство
Активен

div_petel
Редник
*

Karma: +10/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #1525 -: Януари 10, 2010, 22:55:27 »

Да честитим 1-вия Маршал на Свят-1 ...нека да му е честита звездичката ...макар и едничка, но бая големияка  Shocked Shocked Shocked !!! Наистина ерата стана доста скучничка, но още към средата започнахте със номерцата и може би затова и така се получи накрая. От тука се будят 2 извода или някои играчи така са свикнали да си играят или просто толкова си могат !!!...Незнам, а и несъм Аз който ще прави излишни изводи  *pardon*, знам само, че и Аз довършвам ерата и забравям играта за много дълго време напред...Късмет и безсмъртие !!!   *rose* *rose* *rose*
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1526 -: Януари 10, 2010, 23:00:49 »

Аз не .. ще си довърша ерата ... и пак ще съм в свят 1 ... но вече само  за присъствие .. баси от 3 год съм тука , за 4 месеца  успяха да ме отвратят от любимата ми игра !!!
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #1527 -: Януари 10, 2010, 23:22:54 »

Аз не .. ще си довърша ерата ... и пак ще съм в свят 1 ... но вече само  за присъствие .. баси от 3 год съм тука , за 4 месеца  успяха да ме отвратят от любимата ми игра !!!
Аз си мислих че  цели 3 години си тровиш живота с нея   *freak* *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1528 -: Януари 10, 2010, 23:26:18 »

Аз си мислих че  цели 3 години си тровиш живота с нея   *freak* *pardon*
Цецо любима ми е ко да напрая ... се натискам коп4ето за ИО .. мамка му
Активен

titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #1529 -: Януари 10, 2010, 23:49:28 »

лично мен ,ако бях на твое място щеше да ме е срам да коментирам ....поне се забършете преди да си вдигнете насраните гащи ..... защото повече от хората се отказаха заради вашите иширети на игра .... а наглеждането сте го превърнали направо в изкуство
  Какво  за нашите "иширети" ! и кои са тия отказалите се заради нас ,че не ги виждам  *pardon* или така е по удобно нали ,дай си бием мода и ВИС са виновни  *stop* не сме те нападали даже или ви объркахме плановете малко с хамериканчето  Grin чувам че си се цанил за камикадзе срещу мен  ;D то биенето не е като спаменето  *HOHO*
Активен
Страници: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 129   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!