Imperia Online България  
Май 17, 2024, 11:43:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще спечели Ш. Лига  (Гласуването приключено: Март 27, 2012, 12:28:24 )
Benfica - 0 (0%)
Chelsea - 2 (9.5%)
Milan - 2 (9.5%)
Barcelona - 7 (33.3%)
Marseille - 0 (0%)
Bayern - 4 (19%)
APOEL - 2 (9.5%)
Real Madrid - 4 (19%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 243   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за сладки приказки на тема ФИ  (Прочетена 423169 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2385 -: Май 26, 2013, 20:02:34 »

Правилно ситуацията не беше за директен черен картон. Аз доколкото познавам правилника за втори жълт се дава червен картон. Всички видяхме как съдията поряза борусия като не изгони играча на байерн.
Това правило, което ще го въведат фифа е неприложимо. давам пример. Играч А влиза в краката на играч Б с бутоните на пред и му счупва крака на две места. Това се случва с наказателното поле. Дузпа или директен картон?
до колкото съм запознат става дума за онези червени картони, които са за последния в защитата, а не за счупен крак, глава, гъз и т.н.  :Smiley

И Данте го ритна онзи без да иска, просто не разбра какво става ...  но добре, може би да - един втори жълт , нямаше да е несправедлив ... и все пак: Само БМ!  [:-}
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2386 -: Май 26, 2013, 22:36:31 »

Сигурен съм в едно - ако свиреше онзи мазен резак Чакъра, щеше да му покаже поне два - три директни червени картона за това нарушение.
няма две мнения по въпроса *beer*

И Данте го ритна онзи без да иска, просто не разбра какво става ...  но добре, може би да - един втори жълт , нямаше да е несправедлив ... и все пак: Само БМ!  [:-}

Не мога да се съглася с това твърдение. Без да иска означава да няма умисъл в действията на Данте, а то си личи от всички гледни точки как си вдига крака търсейки топката. Това, че не уцели главата на играча на Борусия си е чист късмет. Добре, че е съдията Байерн да не пълнят и тази година легените със сълзи.
Активен

6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #2387 -: Май 26, 2013, 23:24:24 »

Дори и да бяха изгонили Данте, Байерн пак щеше да вземе своето. Снощният финал беше най-интересният от 2005 насам, как изобщо ви се занимава да коментирате съдиите след такъв мач...
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #2388 -: Май 27, 2013, 03:29:22 »

Дори и да бяха изгонили Данте, Байерн пак щеше да вземе своето. Снощният финал беше най-интересният от 2005 насам, как изобщо ви се занимава да коментирате съдиите след такъв мач...
Е нямаше ли да е по-добре да вземат своето , но без поредната съдииската аванта *pardon* Видя се , че Байерн са физически по-добре подготвени и затова спечелиха , но при 11 на 10 на терена в последните 20 мин ,не мислиш ли , че Борусия щеше да компенсира физическото надмощие на Байерн   *hmm*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2389 -: Май 27, 2013, 09:47:02 »

Аз не съм съгласен за физическото надмощие.Може би разликата се получи от липсата на Гьотце все пак.Разлика в резултата де,защото в играта нямаше.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #2390 -: Май 27, 2013, 16:03:30 »

Аз не съм съгласен за физическото надмощие.Може би разликата се получи от липсата на Гьотце все пак.Разлика в резултата де,защото в играта нямаше.

За мен си бе физическо надмощие , не виждам друга причина в края на мача защитата на Дортмунд да стане толкова тромава , и  неориентирана при положение , че през по-голямата част от мача бе подложена на същият натиск , и си се справяше добре *pardon* 
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2391 -: Май 27, 2013, 21:40:51 »

Дори и да бяха изгонили Данте, Байерн пак щеше да вземе своето. Снощният финал беше най-интересният от 2005 насам, как изобщо ви се занимава да коментирате съдиите след такъв мач...
аз ги коментирам, защото развалят хубавия мач, като накланят везните в едната или друга посока... Като започнат да свирят без да влияят на резултата (или без да се оставя съмнение за такова) тогава ще коментирам играта Wink
Активен

6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #2392 -: Май 29, 2013, 23:03:16 »

Е нямаше ли да е по-добре да вземат своето , но без поредната съдииската аванта *pardon* Видя се , че Байерн са физически по-добре подготвени и затова спечелиха , но при 11 на 10 на терена в последните 20 мин ,не мислиш ли , че Борусия щеше да компенсира физическото надмощие на Байерн   *hmm*
поредната съдийска аванта Huh? ти сигурно си фен на барселона...
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #2393 -: Май 30, 2013, 06:56:20 »

поредната съдийска аванта Huh? ти сигурно си фен на барселона...
Не , не съм фен на Барселона , но ти си фен на Байерн , нали така   Wink и няма как да очаквам да погледнеш обективно на нещата  *pardon* затова и нямам намерени  да се занимавам да ти търся видео материалите на авантите и да продължаваме тук да спорим за неща който нямаме силата да променим  *tired*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2394 -: Май 30, 2013, 07:45:56 »

поредната съдийска аванта Huh? ти сигурно си фен на барселона...
защо ни намесваш. ние нямаме участие поне в тази съдийска аванта  *hihi* напоследък започнаха да слагат съдии, които свирят против нас и най-вече в полза на мардитчани *hmm* Тук въпроса беше, че бутат Байерн напред без да имат нужда, защото са по-дборе физически, тактически и като цяло от всички гледни точки имат преимущество спрямо Борусия
Взехме Неймар  *YAHOO* и имаме още 50-60 милиона за трансфери, другата година състава ще е различен, дано и треньор да намерят
Активен

6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #2395 -: Май 30, 2013, 19:46:56 »

Не , не съм фен на Барселона , но ти си фен на Байерн , нали така   Wink и няма как да очаквам да погледнеш обективно на нещата  *pardon* затова и нямам намерени  да се занимавам да ти търся видео материалите на авантите и да продължаваме тук да спорим за неща който нямаме силата да променим  *tired*
Фен съм на Манчестър Юнайтед. Ти си този, който не гледа обективно на нещата. В мачовете на Байерн съдийските грешки бяха както в тяхна полза, така и в тяхна вреда...
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2396 -: Май 31, 2013, 22:10:32 »

АЗ пък съм фен  на Глиган  Попонци   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
gogata2013
Гост
« Отговор #2397 -: Май 31, 2013, 23:37:13 »

АЗ пък съм фен  на Глиган  Попонци   *freak*
Аз за пореден път се изтъквам като фен на "Скрита сила" Мъдрево
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2398 -: Юни 01, 2013, 20:21:51 »

Преди последните два мача /на Байерн и на Валенсия/ - Агента води само с 1 т.

страхотен екшън е тази ера!  [:-}
Активен
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2399 -: Юни 01, 2013, 20:37:38 »

нещо весело преди финала

http://wonders.bg/art/32-photographs-at-the-right-time

Скеле, виж снимка номер 20 или там някъде  Grin
Активен
Страници: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 243   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!