Imperia Online България  
Май 20, 2024, 16:40:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: промяна относно полевата битка  (Прочетена 2212 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« -: Ноември 19, 2010, 11:40:21 »

Предлагам при атака на полева битка армията да не може да отстъпва,при пожар да си остане със отстъпване ,така мисля ще е по интересно и с полевите битки защото сега почти не се използва тази опция в версия 4  Smiley
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2010, 11:42:30 »

Абе това си е добре , няма нужда да се пипа  Wink Във В5 да си го има за В4 е ненужно правило  Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2010, 14:17:46 »

Абе това си е добре , няма нужда да се пипа  Wink Във В5 да си го има за В4 е ненужно правило  Tongue
абе не мисля така  Wink не се използва опцията полева... а ако искаш толкова да отстъваш просто премести армията на секундата Wink
Активен

Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2010, 14:20:27 »

Предлагам при атака на полева битка армията да не може да отстъпва,при пожар да си остане със отстъпване ,така мисля ще е по интересно и с полевите битки защото сега почти не се използва тази опция в версия 4  Smiley

ако армиата не отстъпва няма пък да се използва грабежа и вси4ки бонуси които помагат на защитника нема да ги има..
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2010, 14:28:00 »

абе не мисля така  Wink не се използва опцията полева... а ако искаш толкова да отстъваш просто премести армията на секундата Wink
Абе там където не е нужно да не се пипа , има по-важни неща които да се оправят  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2010, 18:47:56 »

Абе там където не е нужно да не се пипа , има по-важни неща които да се оправят  Wink
Абе по добре да се пипне  Cool а и не мисля че много разбираш кое да се пипа и кое не  Wink
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2010, 18:51:38 »

Абе по добре да се пипне  Cool а и не мисля че много разбираш кое да се пипа и кое не  Wink
Доста повече разбирам отколкото си мислиш  Wink Пък и закакво точно полевата битка да се пипа според теб , а не примерно пожарите по време на война (ръководство)  *rose*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2010, 19:03:54 »

Доста повече разбирам отколкото си мислиш  Wink Пък и закакво точно полевата битка да се пипа според теб , а не примерно пожарите по време на война (ръководство)  *rose*
защо ли полевата ами ти като си разбирач използвал ли си полева във версия 4? сигурно 2 пъти от любопитство  затова и предлагам това защото ако армията не е на отстъпление при полева доста повече ще се използва опцията полева битка а и невиждам какво пречи така или иначе ако си на линия или ще оставиш да се сбие или просто ще я преместиш във друга провка или ще контрираш... за пожар със съгласен да има отстъпление така ще има повече динамика в битките според мен  Wink *beer*
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2010, 19:11:37 »

защо ли полевата ами ти като си разбирач използвал ли си полева във версия 4? сигурно 2 пъти от любопитство  затова и предлагам това защото ако армията не е на отстъпление при полева доста повече ще се използва опцията полева битка а и невиждам какво пречи така или иначе ако си на линия или ще оставиш да се сбие или просто ще я преместиш във друга провка или ще контрираш... за пожар със съгласен да има отстъпление така ще има повече динамика в битките според мен  Wink *beer*
Да ползвал съм и в класиките съм ползвал ако те интересува  Wink Друг е въпроса , че не виждам смисъла да нападам на полева битка като в крепоста има ресурс да кажем . Пък и ако даден играч си премести войската пък ще вземеш 0 военни , а примерно ако буташ крепост 7 пък си на кяр 32 точки . Та кое избираш ако ти избяга някой 0 или 32 военни + (заблуден ресурс) .  Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2010, 19:15:55 »

Предлагам при атака на полева битка армията да не може да отстъпва,при пожар да си остане със отстъпване ,така мисля ще е по интересно и с полевите битки защото сега почти не се използва тази опция в версия 4  Smiley
Аз смятам че е добре да може да я направиш да отстъпва ,но ако го направиш да губиш по 10 доблест например....Че си страхливец  Grin
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2010, 19:18:00 »

Аз смятам че е добре да може да я направиш да отстъпва ,но ако го направиш да губиш по 10 доблест например....Че си страхливец  Grin
Прави разлика между смелост и глупост Grin.Войната не е и никога не е била прост махленски бой , дето всички се маат с каквото могат..Има тактика и отстъплението е част от нея..Справка - Наполеон пред и във Москва..И последвалите събития..
« Последна редакция: Ноември 22, 2010, 19:19:37 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2010, 19:28:31 »

Не спамете в темата.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 22, 2010, 21:16:16 »

Предлагам при атака на полева битка армията да не може да отстъпва,при пожар да си остане със отстъпване ,така мисля ще е по интересно и с полевите битки защото сега почти не се използва тази опция в версия 4  Smiley
Твърдо против *pardon* Сега си е добре Smiley
Бай дъ уей, мисля си че требучетите ти пречат на теб, било то издръжка или ресурс *pardon*
Активен
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 23, 2010, 12:28:57 »

Да ползвал съм и в класиките съм ползвал ако те интересува  Wink Друг е въпроса , че не виждам смисъла да нападам на полева битка като в крепоста има ресурс да кажем . Пък и ако даден играч си премести войската пък ще вземеш 0 военни , а примерно ако буташ крепост 7 пък си на кяр 32 точки . Та кое избираш ако ти избяга някой 0 или 32 военни + (заблуден ресурс) .  Tongue
и аз съм ползвал всякакви светове ако те интересува Wink друг е смисъла че ти си тръгнал за ресурс ... а пък ако дадения играч не е на линия избирам да му ударя армията защото примерно нямам машини за крепоста щото предишния ден съм се разбил примерно...  Cool
Активен

huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2010, 12:30:42 »

Твърдо против *pardon* Сега си е добре Smiley
Бай дъ уей, мисля си че требучетите ти пречат на теб, било то издръжка или ресурс *pardon*
бай бай незнам кой си не ми пречат требучетите даже са ми точно!!! Wink
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!