Imperia Online България  
Май 07, 2024, 04:30:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: защо никой не разяснява премиум пакета  (Прочетена 1006 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
perun
Гост
« -: Март 16, 2010, 13:47:41 »

Защо никъде не срещнах това, че при пуснат премиум пакет когато те атакуват не можеш да си използваш опашката за проучвания   Sad
Искам да се напишат някъде тези неща, за да се съобразявам с тях, все пак си плащам а се оказва че не зная за какво идва реч и си градя играта на погрешна тактика    Undecided
Активен
label
Гост
« Отговор #1 -: Март 16, 2010, 13:50:30 »

Защо никъде не срещнах това, че при пуснат премиум пакет когато те атакуват не можеш да си използваш опашката за проучвания   Sad
Искам да се напишат някъде тези неща, за да се съобразявам с тях, все пак си плащам а се оказва че не зная за какво идва реч и си градя играта на погрешна тактика    Undecided

и аз не знаех до няколко дена  *hihi*
Активен
perun
Гост
« Отговор #2 -: Март 16, 2010, 13:54:50 »

ми затова искам някой да пише правилата някъде и да се знаят...  дори заем теглих за да докарам реса за провката, а после всичко продох за да не му напълня гушата на тоя дето ме напада
Активен
label
Гост
« Отговор #3 -: Март 16, 2010, 13:56:41 »

ми затова искам някой да пише правилата някъде и да се знаят...  дори заем теглих за да докарам реса за провката, а после всичко продох за да не му напълня гушата на тоя дето ме напада
ами да трябва да се напише....... също и ,че като си премиум ,можеш да местиш ресурс от провинция която е на -с злато  Grin
Активен
perun
Гост
« Отговор #4 -: Март 16, 2010, 14:01:46 »

ами да трябва да се напише....... също и ,че като си премиум ,можеш да местиш ресурс от провинция която е на -с злато  Grin

това го няма никъде ... не ме качвай на черешата, аз искам отговор от модераторите и да знам за какво си давам парите все пак
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #5 -: Март 16, 2010, 14:05:19 »

Еми като начало това е форума на номадите .В момента няма ера на номадите ,така че на въпросите ви не е тук мястото.А щом не знаете елементарни неща то би следвало да влезете в някой съюз и не се срамувайте а питайте лидера си ,той ще ви помогне доста за играта..А съвет от мен - преглеждайте форума , в него ще намерите вичко което не го пише в правилата.Успех.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
No_dignity
Гост
« Отговор #6 -: Март 16, 2010, 14:14:55 »

това го няма никъде ... не ме качвай на черешата, аз искам отговор от модераторите и да знам за какво си давам парите все пак
има отговор някъде из форума и то на СМ Крум, където се потвърждава този бъг и невъзможността в момента да се оправи.
Активен
perun
Гост
« Отговор #7 -: Март 16, 2010, 15:26:44 »

хм може и нарочно да съм объркал мястото на темата,защото за 11-ти свят няма къде да се докладва  Smiley... 
« Последна редакция: Март 16, 2010, 18:58:19 от perun » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!