Imperia Online България  
Май 08, 2024, 22:30:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 37073 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #75 -: Ноември 28, 2017, 23:53:29 »

Юрик, одавна играя с този профил и ако ме беше попитал, да съм ти казал! Играя и с още 22!

Нели, отвън нещата изглеждат преобладаващи, разумно неразумни с флорални  мотиви, музицирани от Юрая Хип, но дефакто са медални, метала е благороден а хората са известни победители, умно грамотни, опитно обръгнали с временни понижения тук там, но пикови както винаги! Така че ще се вее трикольора!
Браво ви! А на злобарете, завистниците, натамиите, червяците и уруспиите очи да им изпръснат, бел ден да не видат, чумата а ги тръшне, кьорави да пойдат, червей да ги изедат, мъдете да им изсъхнат, лешояди да им припяват, острици из гъзо да им надничат, херпес да ги изеде...


П.П. А, забравих! Юрик, извикай с мен - САМО МОНТАНААААА! Grin и да одиме да превземаме десет от десет възможни замъка!  Tongue
« Последна редакция: Ноември 29, 2017, 00:11:36 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #76 -: Ноември 29, 2017, 01:54:43 »

Юри, ти си един обикновен дразнител, чиста проба комплексиран, недоразвит, незадоволен и вероятно сексуално малтретиран като дете нещастник.
Друго обяснение нямам за теб и твоето държание.
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #77 -: Ноември 29, 2017, 02:44:40 »

Седя и си чета се хиля ....

Ако погледм реално от тук пишещие срещу мен единствено Рос има профил който си заслужава . другите са ...


Па да му беше видял и нетото миналата година преди да се изложиш кат кафладжия, а?
Чакам от теб някога поне 20м нето в мастърса,  поне веднъж. Тъпо ми е да играя само с една провка и да те пердаша, дай ми шанс поне за 5
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #78 -: Ноември 29, 2017, 11:21:19 »

И колкото и да говорите ... Пак няма да ме засегнете . Отдавна вече и кучетата ви се хилят ... Само Тиняците се подкрепяте . Давайте . Важното е че в момента БГ национла не се крепи на вас.

Само гкато погледана мижавките ви профилча с недъгавото ви развитие и умирам от смях . Жалка работа за претенции които имате , че уж сте играч , а профилите ви седят недоразвити. И то съизмеримо с това което дава Световното като възможности и способности . Е явно вие сте от категория нито способности ни възможности Wink . Хората който нямат нищо общо с тиняците и играят сега с вас, ви оценят Wink. Ако не се сещате . Скоро и те ще проговорят по световете като се приберат , какви сте нефили и имбицили .

Както и да е : сега да обърнем внимание на онези които знаят за какво и как играят . Стига толкова внимание на общаци и скатавки .

ДНЕС БЪЛГАРИЯ Е НА МЯСТОТО КОЕТО МИ СЕ ИСКАШЕ ДА Я ВИДЯ И ИСКРЕННО ГО ЖЕЛАЕХ .

2-РО МЯСТО И В КОМПЛЕКТ С ТОВА НАЙ-МНОГО ВЛИЯНИЕ !!!  БРАВО НА ИГРАЧИТЕ !!!


Швейцарският шоколад (така мисля да го наричам този човек , поради факта , че ми става сладко да го гледам) подгони нетото и започна отново да прави магии. Дано да му стигнат силите и да успее да прескочи лидерите на румъния и русия .

С оглед на класирането , по нето на профилите , обаче мисля че закономерно мястото на България е второ .

Както споделих по рано през комантарите си - НЕТО на профилите ще е от ключово значение  - Жалкото е че в БГ отбора е , че в момента има клика играчи с претенции които се афишират из форумът и се изкаравт голяма работа , а иначе профелите им кретат не във половината а забележете в последната третина на таблицата  *xxx* *xxx* *xxx* .

Което на фона на лидерските им профили е меко казано - ПЛАЧЕВНО СЪСТОЯНИЕ  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Както ида е де . Едва ли някой от нас дето следи форумът си е мислил че тези хора са способни и имат нещо общо с профилите които ПРАВТЯ ТАКА ЧЕ БЪЛГАРИЯ ДА ИЗГЛЕЖДА ТОЛКОВА МОЩТНА И БЕЗАПЕЛАЦИОНА ПРЕЗ ТОВА СВЕТОВНО !!!

А дали ще успеят да се преборят за златото ? Малко се съмнявам , но .... не защото не са способни , а защото следващата цел - полша в момента показва доста практична и целеустремена игра . Напомня ми малко на хърватска от 2014 Wink (защо ли ? Smiley ).


« Последна редакция: Ноември 29, 2017, 11:25:43 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #79 -: Ноември 29, 2017, 12:11:26 »



Швейцарският шоколад (така мисля да го наричам този човек , поради факта , че ми става сладко да го гледам) подгони нетото и започна отново да прави магии. Дано да му стигнат силите и да успее да прескочи лидерите на румъния и русия .




Известно време се чудех дали да те кръстя Мармота или кравата Милка,  но понеже съм виждал как крава ближе буца каменна сол - определено ще си Милка. Ненаситник си ей,  имаше преди 20 години у вашата ма'ала една Пепа хлебарката,  но ти си млад още и можеш да я надминеш по бройка олизани макари.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #80 -: Ноември 29, 2017, 12:25:15 »

Отдавна вече и кучетата ви се хилят ... Само Тиняците се подкрепяте . Давайте . Важното е че в момента БГ национла не се крепи на вас.

Само гкато погледана мижавките ви профилча с недъгавото ви развитие и умирам от смях . Жалка работа за претенции които имате , че уж сте играч , а профилите ви седят недоразвити. И то съизмеримо с това което дава Световното като възможности и способности . Е явно вие сте от категория нито способности ни възможности Wink . Хората който нямат нищо общо с тиняците и играят сега с вас, ви оценят Wink. Ако не се сещате . Скоро и те ще проговорят по световете като се приберат , какви сте нефили и имбицили .

Както и да е : сега да обърнем внимание на онези които знаят за какво и как играят . Стига толкова внимание на общаци и скатавки .


Швейцарският шоколад
(така мисля да го наричам този човек , поради факта , че ми става сладко да го гледам)

Щюрка, явно е че не си Българин, явно е че си с двойно гражданство (чудно ми е как са те регнали като Ром ли?)

Поредния ти пост с който се опитваш да изпъкнеш във форума, но за пореден път не ти се получава. Гледай си темата и недей дава лични коментари, защото не те бива човек. Сериозно трябва да отидеш на лекар! Жалко е че такъв индивид са го изпуснали, щеше да бъдеш много ценен кадър в лудницата  *hahaha*

Завирай се в дупката от която изпълзя и си погледни нетото през 2015 година, когато като бежанец си успял да влезеш в национала!
Акаунта ти е НИЩО в сравнение и най-ниския акаунт в националния отбор тази година! Нямаш никакво покритие да класифицираш играчите, след като не си достигнал и 10% от това което те са постигнали!



П.П. Научи се да пишеш правилно... дори и Ромите не допускат толкова грешки *hahaha*
« Последна редакция: Ноември 29, 2017, 12:39:42 от Tingol » Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #81 -: Ноември 29, 2017, 13:17:45 »


Алекс, в едно много грешиш - договорки с Полша няма.

Сигурна ли си, Нели? Ако няма уговорка с тях това е наистина учудващо. Защото водещи профили от сегашния ни отбор бяха при поляците на миналото световно.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #82 -: Ноември 29, 2017, 14:28:03 »

Сигурна ли си, Нели? Ако няма уговорка с тях това е наистина учудващо. Защото водещи профили от сегашния ни отбор бяха при поляците на миналото световно.


Алекс аз също като човек извън национал и който нищо не знае , в началото на световното си мислих че има договорка , но се оказва че греша .

И това е потвърдено от няколко сигурни за мен източници , че България играе  въпреки Полша и постига това , въпреки Полша .
Ето защо сега се радвам толкова много и ето защо казах , че този отбор ми хареса , защото мина от отчаянието до това да се бори на инат и въпреки всичко .

Ти сам си бил участник не в една такава ера където са ни отписвали , но сме обръщали ерите . Този хъс ми липсваше и се радвам , че го показват на световното , а не във някаква захлупена ера .





е Стефчо ти с тези спецове ли си тръгнал да взимаш медал на световно бре ?!?!?!?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Може ли човек да е толкова невеж и да сравнява условията между 2015 и 2017 на световно първенство . Изобщо това момче от марс ли пада . От къде ли ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Добре че не зависи от вас нищо . Хайде возете се в каруцата и стига сте се правили на играчи . Няма нужда .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #83 -: Ноември 29, 2017, 14:44:47 »


Алекс аз също като човек извън национал и който нищо не знае , в началото на световното си мислих че има договорка , но се оказва че греша .

И това е потвърдено от няколко сигурни за мен източници , че България играе  въпреки Полша и постига това , въпреки Полша .
Ето защо сега се радвам толкова много и ето защо казах , че този отбор ми хареса , защото мина от отчаянието до това да се бори на инат и въпреки всичко .

Ти сам си бил участник не в една такава ера където са ни отписвали , но сме обръщали ерите . Този хъс ми липсваше и се радвам , че го показват на световното , а не във някаква захлупена ера .

е Стефчо ти с тези спецове ли си тръгнал да взимаш медал на световно бре ?!?!?!?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Може ли човек да е толкова невеж и да сравнява условията между 2015 и 2017 на световно първенство . Изобщо това момче от марс ли пада . От къде ли ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Добре че не зависи от вас нищо . Хайде возете се в каруцата и стига сте се правили на играчи . Няма нужда .
Милке,  2015можеше да се разпуска армия за население,  Ачката за разлика от теб не е правил панаири на трибуна и обявления,  но пък той не знае,  че нетото ти е вдигнато последния ден,  без да си дарявал армия и рес в хазната.  Тва е положението,  Милке,  продължавай да лижеш....  Шоколада
« Последна редакция: Ноември 29, 2017, 14:48:43 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #84 -: Ноември 29, 2017, 14:53:40 »

Милке,  2015 също се вдигаха нива на градовете,  Ачката за разлика от теб не е правил панаири на трибуна и обявления,  но пък той не знае,  че нетото ти е вдигнато последния ден,  без да си дарявал армия и рес в хазната.  Тва е положението,  Милке,  продължавай да лижеш....  Шоколада

Хахахахаха
И това го казв човек който не игра прз 2/3 от финала ... Само колко е смешно  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

както казах - добре че 2017 вие не сте фактори , а сте само в каруцата .

По-важното за БГ ИО любителите , големите профили от които реално зависят нещата намериха начин . Сега остават още 2-3 профила да дйдат за другото световно и съм сигурен , че България ще има ДримТим .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #85 -: Ноември 29, 2017, 15:06:32 »

Хахахахаха
И това го казв човек който не игра прз 2/3 от финала ... Само колко е смешно  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

както казах - добре че 2017 вие не сте фактори , а сте само в каруцата .

По-важното за БГ ИО любителите , големите профили от които реално зависят нещата намериха начин . Сега остават още 2-3 профила да дйдат за другото световно и съм сигурен , че България ще има ДримТим .
Милке,  аз играх на три,  промених си поста,  градове не се вдигаха,  но можеше да се разпуска армия и конкретно леки копия в началото,  което поне за мен е по-голям бонус,  щот не губиш време и пари да анексираш големи провки.   Понеже ти си по алгоритмите,  не ние,  може леко да посметнеш буустването от храм и варвари по 2,  както и времето,  за което са траели световните. Истината е проста,  хърватите взеха 2015-та с шест евра щот беше до таван на точки влияние,   поляците тотално размазаха картата2016-та с 22 евра,   а тази година ше и требет около 30-35 евра и то без тоталната доминация.  Никога не си била добра в сметките,  освен за хранителни добавки,  но пробвай се да ни изненадаш. Поразийките., които ти натвори 2015-та, никой друг не може да ги направи,  колкото и да храних Радо,  само аз и Чайника пазехме до последно.
Обица на ухото ми бешр ти тая година и при тоталната липса на време,  която изпитвам,  прецених,  че е по добре да дам път на друг човек,  който ще даде он на съюза.
Иначе и двата с Ачо играете без почасови сандъци и сравнението е горе долу на същия ден от старта.  Ти даде всичко от акаунта си да вдиднеш нето посюедния денбез никаква полза за съюза,  статист си беше и статист си остана.
« Последна редакция: Ноември 29, 2017, 15:13:30 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #86 -: Ноември 29, 2017, 15:16:12 »

Договорка с Полша няма,нито пък е имало отчаяние в отбора.Тази година за разлика от други в отбора не е имало 1 скандал!А колкото до тва кой колко нето е дигнал е според задачите,който са поставили Лидерите в отбора и всички ги следваме без да мрънкаме и задаваме въпроси от рода как,защо и тнт.Борбата е с неясен край.Живи и здрави.След финалите ще говорим повече на тема световно.Успех на всички Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #87 -: Ноември 29, 2017, 15:20:59 »

Форумът и темата за световното 2015

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=77673.210

Страница 8 - там е написано какво е играл Стефан и не съм го казал аз .
 
Също така там е написано какво е моето мнение и моето мислене . Ако прочетете какво съм предрекъл там, то леко полеко се случва Wink .

Там също съм изявил надежда , че големите БГ играчи няма да се делят и ще заиграят заедно . Е мисля че сме свидетели точно на това.
А Стефан и другите ... кой ги слуша ...да си лаят след каруцата и това е.

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #88 -: Ноември 29, 2017, 15:24:01 »

Договорка с Полша няма,нито пък е имало отчаяние в отбора.Тази година за разлика от други в отбора не е имало 1 скандал!А колкото до тва кой колко нето е дигнал е според задачите,който са поставили Лидерите в отбора и всички ги следваме без да мрънкаме и задаваме въпроси от рода как,защо и тнт.Борбата е с неясен край.Живи и здрави.След финалите ще говорим повече на тема световно.Успех на всички Smiley


Ето най-сетне един коментар на Дани (забележи сега вече си Дани, а не Асперин или Асперотор . но когато говориш правилно наяма как да не го призная), който покава че егото трбва да е на заден план и да се следва отбора и интересът му ! Подкрепям те за думите.

Успех и стискам палци за сребро .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #89 -: Ноември 29, 2017, 15:28:21 »

Договорка с Полша няма,нито пък е имало отчаяние в отбора.Тази година за разлика от други в отбора не е имало 1 скандал!А колкото до тва кой колко нето е дигнал е според задачите,който са поставили Лидерите в отбора и всички ги следваме без да мрънкаме и задаваме въпроси от рода как,защо и тнт.Борбата е с неясен край.Живи и здрави.След финалите ще говорим повече на тема световно.Успех на всички Smiley

Ако е така - двойно повече адмирации за постигнатото дотук от БГ отбора!  *ok* bgflag *beer*
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!