Imperia Online България  
Май 06, 2024, 12:25:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не ми зарежда нормално  (Прочетена 1705 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Badkroky
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 9



Профил
« -: Октомври 16, 2010, 09:38:39 »

Не ми зарежда нормално глобалната карта. Не виждам никой дори себе си. Стигнах до етап намиране на играч но съветника не ми дава ник за търсене.
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2010, 09:44:22 »

пиши на съпорта да го оправят
support@imperialsupport.org
Активен

Badkroky
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 9



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2010, 12:40:33 »

Проблема за сега си остава. Съветника не ми казва кого да търся. Чистенето на кеша и смяна на браузър не помогнаха, а линка който ми даде Chingiz не работи
Активен
Badkroky
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 9



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2010, 13:10:53 »

ОК благодаря
Активен
Badkroky
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 9



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2010, 19:54:04 »

Писах на съпорта преди 6 часа. Резултат никакъв. Мен ме няма на картата, бутона за центриране не работи, а съветника иска разстояние но не казва на кого. Като гледам оплакванията във форума май някой е избързал с пускането на тази версия без да изчисти гафовете.
Активен
Artex
Сержант
**

Karma: +55/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Artex ]:)


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2010, 20:22:37 »

Писах на съпорта преди 6 часа. Резултат никакъв. Мен ме няма на картата, бутона за центриране не работи, а съветника иска разстояние но не казва на кого. Като гледам оплакванията във форума май някой е избързал с пускането на тази версия без да изчисти гафовете.
Най-рано в понеделник очаквай отговор  ;D
Колкото до пускането на версията... Все пак това е бета, пусната е, за да се тества  Tongue
Активен

Глупавите хора са способни да направят това, за което умните дори не се осмеляват да помислят.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 16, 2010, 20:58:59 »

Предлагам (съвсем сериозно) програмистите на IO Team да направят една простичка програма, която да инсталира директно някаква версия на браузър (ФФ примерно) с всичките нужни настройки, разширения, добавки, бонуси и подправки, че играта да има пълната си функционалност при всички потребители.
За онези, които ще кажат, че проблемът е в доставчика ми- при Еvo проблеми с играта нямам. При Megalan обаче (Megalan!!!) на ФФ липсват доста неща. При ИЕ пък ги има, обаче има други бъгове- разместени бутони, неподравнени рамки и образи, какво ли не. И, щото не се мисля за по-несхватлив от средностатистическия потребител, смятам не само аз или Artex имаме такива проблеми.
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 21:37:23 от Sheremetev » Активен

yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 18, 2010, 09:58:23 »

Не ми зарежда нормално глобалната карта. Не виждам никой дори себе си. Стигнах до етап намиране на играч но съветника не ми дава ник за търсене.

Прегледах картата в мухоморка и изглеждаше да се държи нормално. Намерих на картата себе си и още няколко потребителя, мухоморка също се визуализира. Ако пак има такъв проблем, пишете.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!