Imperia Online България  
Май 19, 2024, 03:29:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 136   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 - ЕРА 15 - Класика ....  (Прочетена 251166 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #855 -: Ноември 28, 2010, 17:25:34 »

теб никой не те натиска да  звъниш, не си тази която да ми казва какво да правя

Айде поредния "Герой" се намеси ...  Cool

Много знаеш имат ли ТРОЙ армии или не ...  *hmm*

И ти ли си човечето дето ще казва на ОЛЯ дали да пише в този форум или не ...  *crazy*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tripi
Гост
« Отговор #856 -: Ноември 28, 2010, 17:26:56 »

Айде поредния "Герой" се намеси ...  Cool

Много знаеш имат ли ТРОЙ армии или не ...  *hmm*

И ти ли си човечето дето ще казва на ОЛЯ дали да пише в този форум или не ...  *crazy*
ммммммм не виждам да съм забранил на някой да пише я ми го покажи каде е точно
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #857 -: Ноември 28, 2010, 17:27:40 »

а ти да не си по голям фактор
когато те вземат в съюз като  Блатото или Трой - ще им даваш акъл как да се карат хората...дотогава където пишат  големите...нямаш работа
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
tripi
Гост
« Отговор #858 -: Ноември 28, 2010, 17:28:06 »

доколкото виждам и пояснявам че неможе да ми казва какво да правя, но никаде не и казвам да не пише господин празна крепост
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #859 -: Ноември 28, 2010, 17:28:12 »

Trip ... Wink
Активен

tripi
Гост
« Отговор #860 -: Ноември 28, 2010, 17:28:41 »

когато те вземат в съюз като  Блатото или Трой - ще им даваш акъл как да се карат хората...дотогава където пишат  големите...нямаш работа
че защо мислиш че искам да ходя в някой от тези съюзи  *scratch*
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #861 -: Ноември 28, 2010, 17:29:13 »

когато те вземат в съюз като  Блатото или Трой - ще им даваш акъл как да се карат хората...дотогава където пишат  големите...нямаш работа
Я и ти по спокойно ....
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #862 -: Ноември 28, 2010, 17:29:20 »

Оля остави го ... търси си евтина слава .... понеже е видял че вече е извън обхват  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tripi
Гост
« Отговор #863 -: Ноември 28, 2010, 17:29:49 »

Оля остави го ... търси си евтина слава .... понеже е видял че вече е извън обхват  Cool
слава не ми трябва твоята се видя Smiley
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #864 -: Ноември 28, 2010, 17:30:02 »

незнам воини ли са по4нали 4е съм избягал какво е било:) аз сабрах армиа имах наи голямата армия преди да излезна саюза врънках ва да пускате воина на сърбите зада не ги изпуснем вии продалжихте да пускате на турците е за къв кур да седя аз в саюза вии вършите глупости после зако сърбите били напред в класирането..саюзи от по 2-ма души ва праят на луди добре4е ги изкарвам в мод 4е да играете по спокоино с сърбите..не съм се заяждал с никои просто от както излезнах не спирате с провокациите и накрая ще ми писни..незнам кво съм ви позорил в момента виждам само разликата в медалите воените то4ки и избитата армиа Smiley
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #865 -: Ноември 28, 2010, 17:30:53 »

че защо мислиш че искам да ходя в някой от тези съюзи  *scratch*
то ти и да искаш - няма да те вземат Grin Grin Grin


Оля остави го ... търси си евтина слава .... понеже е видял че вече е извън обхват  Cool
трябва да вдигаме рейтинга на 1чката,че Еди  и Борето замислят конкурентна престрелка в 2ката Grin Grin Grin
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #866 -: Ноември 28, 2010, 17:33:33 »

незнам воини ли са по4нали 4е съм избягал какво е било:) аз сабрах армиа имах наи голямата армия преди да излезна саюза врънках ва да пускате воина на сърбите зада не ги изпуснем вии продалжихте да пускате на турците е за къв кур да седя аз в саюза вии вършите глупости после зако сърбите били напред в класирането..саюзи от по 2-ма души ва праят на луди добре4е ги изкарвам в мод 4е да играете по спокоино с сърбите..не съм се заяждал с никои просто от както излезнах не спирате с провокациите и накрая ще ми писни..незнам кво съм ви позорил в момента виждам само разликата в медалите воените то4ки и избитата армиа Smiley
Както ти казах и преди .. докажи се !!!... стига плямпа  Cool
Активен

tripi
Гост
« Отговор #867 -: Ноември 28, 2010, 17:33:41 »

незнам воини ли са по4нали 4е съм избягал какво е било:) аз сабрах армиа имах наи голямата армия преди да излезна саюза врънках ва да пускате воина на сърбите зада не ги изпуснем вии продалжихте да пускате на турците е за къв кур да седя аз в саюза вии вършите глупости после зако сърбите били напред в класирането..саюзи от по 2-ма души ва праят на луди добре4е ги изкарвам в мод 4е да играете по спокоино с сърбите..не съм се заяждал с никои просто от както излезнах не спирате с провокациите и накрая ще ми писни..незнам кво съм ви позорил в момента виждам само разликата в медалите воените то4ки и избитата армиа Smiley
я дай пак отначало че се вижда и колко те млатиха и се кри като мишле, да не връштам назад да ти напомням как те хванаха за мезе, та се подиграваха на всички заради теб и прането дето развяваше
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #868 -: Ноември 28, 2010, 17:34:07 »

то ти и да искаш - няма да те вземат Grin Grin Grin

трябва да вдигаме рейтинга на 1чката,че Еди  и Борето замислят конкуртна престрелка в 2ката Grin Grin Grin



А в свят 2 .... се събраха .... жалко, че се уплашиха от 1-ви и не дойдоха тук   Undecided



Иначе може да се гъбаркаш колкото си искаш .... щом те влече  *rose*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #869 -: Ноември 28, 2010, 17:34:32 »

Я и ти по спокойно ....
що
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 136   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!