Imperia Online България  
Май 29, 2024, 06:45:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 407719 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
igorzg
Гост
« Отговор #915 -: Май 13, 2012, 19:20:21 »

То и ти , ще си така ....да не говорим за малките  *hihi* *hahaha* *hahaha*
Аз не съм земеделски производител, така че съм против, ако запаля Grin Grin Lips Sealed
Активен
Evo
Гост
« Отговор #916 -: Май 13, 2012, 19:28:04 »

Аз не съм земеделски производител, така че съм против, ако запаля Grin Grin Lips Sealed
Нито те знам , нито искам пич .... имате си някакви странни устои ... евала ...искате бой с нас
даваме ви го ... нещо друго ...колежки да желаете  Grin Grin Grin
Активен
krasiliver
Сержант
**

Karma: +16/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #917 -: Май 13, 2012, 19:36:42 »

Нито те знам , нито искам пич .... имате си някакви странни устои ... евала ...искате бой с нас
даваме ви го ... нещо друго ...колежки да желаете  Grin Grin Grin
Ти ще свършиш идеална работа!
Активен

Сободен електрон
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #918 -: Май 13, 2012, 19:37:01 »

Дръжте си колешките ! Не ги щем ! Както казва моя добър приятел Игор , и голям българин : сакаме да ви тепаме , и значи ша ви тепаме до финала......не един , или два пъти ами до откат ! Ша устискате ли ?
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
igorzg
Гост
« Отговор #919 -: Май 13, 2012, 19:38:32 »

Нито те знам , нито искам пич .... имате си някакви странни устои ... евала ...искате бой с нас
даваме ви го ... нещо друго ...колежки да желаете  Grin Grin Grin
представи ми се . Не знам кой си ?
ще те посетя с армията си ! няма проблем
« Последна редакция: Май 13, 2012, 19:49:13 от igorzg » Активен
Evo
Гост
« Отговор #920 -: Май 13, 2012, 19:39:40 »

Ти ще свършиш идеална работа!
Предполагам , но преди това трябва да ви е гадно .... куклички такива сладки  *hihi* *hihi* *hahaha* *hahaha*
Активен
Evo
Гост
« Отговор #921 -: Май 13, 2012, 19:40:46 »

Аз не знам, че ако се представяте за мен, аз посетите Smiley
Е тва не го разбрах ...
Активен
krasiliver
Сержант
**

Karma: +16/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #922 -: Май 13, 2012, 19:44:02 »

Е тва не го разбрах ...
Иска да се представиш
Активен

Сободен електрон
igorzg
Гост
« Отговор #923 -: Май 13, 2012, 19:50:10 »

представи ми се . Не знам кой си ?
ще те посетя с армията си ! няма проблем
сега разберете
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #924 -: Май 13, 2012, 19:57:06 »

От цялата работа до тука не ми стана ясно кой ще бие IRONHEART? Командер и Камикадзе са  до мене на края на картата и всички от тях са ни на по над 4100 със изключение на модиралите. Само ggoott ми е на 3700 но него го пазя в случаи, че тръгнем да си обявяваме война със тях  Wink Пък и е прекалено лесен защото нощта не е на линия и обикновено пуска атаката и ляга без да следи! Та не разбрах кой тях ще тепа? Имам достатъчно информация за това кои от тях спят и кои не. Но за разлика от нас те не оставят нито армия нито ресурс!  Cry
Активен
Evo
Гост
« Отговор #925 -: Май 13, 2012, 20:03:24 »

Ми никой май ...ще се избием взаимно ... познато ли ти е  Grin Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #926 -: Май 13, 2012, 20:04:34 »

сега разберете
Посети ме , бре .... нямаш проблеми  Grin Grin
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #927 -: Май 13, 2012, 20:05:04 »

От цялата работа до тука не ми стана ясно кой ще бие IRONHEART? Командер и Камикадзе са  до мене на края на картата и всички от тях са ни на по над 4100 със изключение на модиралите. Само ggoott ми е на 3700 но него го пазя в случаи, че тръгнем да си обявяваме война със тях  Wink Пък и е прекалено лесен защото нощта не е на линия и обикновено пуска атаката и ляга без да следи! Та не разбрах кой тях ще тепа? Имам достатъчно информация за това кои от тях спят и кои не. Но за разлика от нас те не оставят нито армия нито ресурс!  Cry
Ванка , с тебе се познаваме от каменната ера . Ти всъщтност , как си представяш германците във война с хърватите Huh? В момента, в който го видя, но не НОЕМВРИ ще загърбя всички разногласия. Сигурно и Весо ще ме послуша.......просто от уважение
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Evo
Гост
« Отговор #928 -: Май 13, 2012, 20:06:46 »

представи ми се . Не знам кой си ?
ще те посетя с армията си ! няма проблем
_AbsolutE_ ...Wehrmaht ...нещо друго треа ли ?!?!?! Grin Grin
Активен
igorzg
Гост
« Отговор #929 -: Май 13, 2012, 20:13:15 »

От цялата работа до тука не ми стана ясно кой ще бие IRONHEART? Командер и Камикадзе са  до мене на края на картата и всички от тях са ни на по над 4100 със изключение на модиралите. Само ggoott ми е на 3700 но него го пазя в случаи, че тръгнем да си обявяваме война със тях  Wink Пък и е прекалено лесен защото нощта не е на линия и обикновено пуска атаката и ляга без да следи! Та не разбрах кой тях ще тепа? Имам достатъчно информация за това кои от тях спят и кои не. Но за разлика от нас те не оставят нито армия нито ресурс!  Cry
igorzg се бори с всеки ден ironheart
Активен
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!