Imperia Online България  
Май 29, 2024, 03:24:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 407714 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #420 -: Март 01, 2012, 00:33:44 »

Ха, имало интрига в тоз свят  Cool
  дзън дзън дрън ! интригата продължава с пълна скорост! седим , четем ,чакаме! п.с. а про по как се нарича Човек , който нарушава закони , разпоредби или правила???
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #421 -: Март 01, 2012, 02:37:44 »

да е жив и здрав АЛИЕН да им оправя съюзните иначе са умрели  *rose* *rose* *rose* *rose*а ГАЛА   СПАМА да уточни 8 или 9 ери за фермера, нищо лично
« Последна редакция: Март 01, 2012, 03:37:46 от xapam » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #422 -: Март 01, 2012, 10:11:19 »

да е жив и здрав АЛИЕН да им оправя съюзните иначе са умрели  *rose* *rose* *rose* *rose*а ГАЛА   СПАМА да уточни 8 или 9 ери за фермера, нищо лично

Е то какво лично Grin Научи се да четеш българския език след което се научи да осмисляш прочетеното *rose*

А добре че се сетих ти пак ли се обаждаш без да съм ти позволил, иди, научи си урока и се върни за изпитите. Второ - не са ли те учили да не се намесваш в чужди разговори, демек никаква култура, с една дума - пошлост. Трето - когато достигнеш поне една трета от интелигентноста на лидерката си тогава можеш да ми задаваш въпроси, сега мълчиш слушаш и се учиш. Четвърто - кой по дяволите беше ти като играч??? Дотегна ми от статисти и клакьори хей, как пък нищо не прихващате от Баба ви Меца бре.

Сега относно целта на темата" надявам се да ме извините че тук там ограмотявам по някой хотентот", мисля че свят 95 се е отдал на земеделие и скотовъдство - ще има силни войни в последствие Cool
« Последна редакция: Март 01, 2012, 10:31:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
i1978
Гост
« Отговор #423 -: Март 01, 2012, 10:25:25 »

Ти пак ли се обаждаш без да съм ти позволил, иди, научи си урока и се върни за изпитите. Второ - не са ли те учили да не се намесваш в чужди разговори, демек никаква култура, с една дума - пошлост. Трето - когато достигнеш поне една трета от интелигентноста на лидерката си тогава можеш да ми задаваш въпроси, сега мълчиш слушаш и се учиш. Четвърто - кой по дяволите беше ти като играч??? Дотегна ми от статисти и клакьори хей, как пък нищо не прихващате от Баба ви Меца бре.

Сега относно целта на темата" надявам се да ме извините че тук там ограмотявам по някой хотентот", мисля че свят 95 се е отдал на земеделие и скотовъдство - ще има силни войни в последствие Cool
Е кой манекена кой. Или брат му или сестра му.  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #424 -: Март 01, 2012, 10:39:44 »

Невярвам, с манекена можеш да се плюваш на ниво а с този нестава - бледо подобие, ксерокопията и клонингите нема как да са равни на оригинала Grin.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #425 -: Март 01, 2012, 21:57:33 »

Тишина, мир, семеен уют ! Абсолютно спокойствие в хрониката на безвремието................А дали няма да се заформи някоя войничка, или  корозирахте тотално ?
« Последна редакция: Март 01, 2012, 22:00:51 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #426 -: Март 01, 2012, 22:03:26 »

Тишина, мир, семеен уют ! Абсолютно спокойствие в хрониката на безвремието................А дали няма да се заформи някоя войничка, или  корозирахте тотално ?

Само кажи че ти е скучно, веднага ще ти приготвим изненада.   Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #427 -: Март 01, 2012, 22:21:11 »

Само кажи че ти е скучно, веднага ще ти приготвим изненада.   Tongue
Даааааааааа искам изненада, обичам изненадите, де факто мра за изненади !
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #428 -: Март 01, 2012, 22:24:36 »

Даааааааааа искам изненада, обичам изненадите, де факто мра за изненади !

Късай договора и ме чакай.  Tongue  :evil4:
« Последна редакция: Март 01, 2012, 22:30:22 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #429 -: Март 01, 2012, 22:32:29 »

Късай договора и ме чакай.  Tongue
ехххххх , как да ви го обясня госпожице .....нашият договор е устен, не става с късане. А колкото до " другото" вратите , за Вас са отворени : заповядайте  п.с. току що поръчах на придворния готвач да ви сгласи един миш маш
« Последна редакция: Март 01, 2012, 22:35:46 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #430 -: Март 01, 2012, 22:54:17 »

Гледам тук много се интересувате от IIIIIII, обаче ако някой барне приятелката ми ще се разпрвя с мен  Cool
Умната !!!
Активен

valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #431 -: Март 01, 2012, 23:01:21 »

Гледам тук много се интересувате от IIIIIII, обаче ако някой барне приятелката ми ще се разпрвя с мен  Cool
Умната !!!

И с мен !!! Няма да ми разваляте вечерята.............
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #432 -: Март 01, 2012, 23:03:34 »

И с мен !!! Няма да ми разваляте вечерята.............
Долу лапите  *PUNISH* *HUNTER*
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #433 -: Март 01, 2012, 23:11:17 »

Гледам тук много се интересувате от IIIIII

Ха, някой нещо против моето скромно асс-че ли има.  :evil4:
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #434 -: Март 02, 2012, 00:09:07 »

Долу лапите  *PUNISH* *HUNTER*
  Абсурд ! Синхронизатора на задна ми е изронен.Имам само 6 предни скорости................
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!