Imperia Online България  
Май 21, 2024, 21:07:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мулти ? не ги махнахте?  (Прочетена 5445 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
flirt4o
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« -: Ноември 18, 2007, 00:02:54 »

Krume , може ли да ги видиш тия момчета с италинските коли и дранкала? говоря за PUNTO, PUNTO2, KAMBANI то не бяха размяни на съюзи, то не бяха наглежданици.... *freak* *freak* *freak* *freak*
Активен
flirt4o
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2007, 17:44:50 »

явно някой чете форумчето, защото Пунтото взе да влиза от време на време през прокси Smiley  ;D ;D, а те ня бяха ли забранени Huh? ;D
Активен
Canavarrro
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2007, 09:41:16 »

И друго нещо, като са от един съюз играчите имат ли право да си влизат един друг в акаунта и да се пазят,защото тия от МACHKANE точно това правят.А аз веднъж като влезнах в акаунта на мои съотборник веднага му дадохте BAN??? Явно някои са привилигировани, така ли Huh?Huh?Huh?
Активен
flirt4o
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2007, 10:46:15 »

така е колега, честните дето наливам по 100-200лв кредити на ера в ИО играем без превилигеии, а тези който точат, имат 5 ацц-та , наглеждат се....  за тях няма БАН. няма изтриване.... и за това са на нашите точки  >Grin >Grin >Grin *freak*
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2007, 15:36:49 »

Няма доказателства за мултиакаунт.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Canavarrro
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2007, 15:42:00 »

az ne govorq za multi account , a 4e se ''naglejdat'' neprekasnato. Proverete, za da vidite , 4e sam prav
Активен
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2007, 17:39:06 »

Бийте ги в блока, нали за това е направен  >Sad  >Sad  >Sad
Активен

try before try again!
Canavarrro
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2007, 18:44:54 »

Бийте ги в блока, нали за това е направен  >Sad  >Sad  >Sad

Лошото е ,че ни съвпадат ,ама ще се оправим някак Smiley
Активен
flirt4o
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2007, 22:18:51 »

1. Punto i Kambana са съзюзници
2. Punto2 (дам , пунто е често сррещан ник) е в съзза KAMBANI (сигирно няма нищо общо с съюзника на Punto)
3. факта че Punto  влиза през прокси, е защото иска да е с различно знаменце....

Съвпадения така ли Huh? ok...ние наливам смс-и за кредити, , те точат, игра да става...... нали сме българи, трябва да има и преебани  >Grin >Grin >Grin >Grin >Grin
Активен
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 25, 2007, 16:07:10 »

kato si povdignal temata iskam i az da spodelia niakoi nabliudenia:v BLATOTO ot izvestno vreme igrae sa6to edin igra4 s dvata si akaunta-slavin i slavindp a BLATOTO e saiuz koito pretendira 4e igrae po pravilata i sa doblestni igra4i.v sa6tia saiuz ot niakolko eri prisastva vinagi s edin ot akauntite si edin drug individ-po-minalata era be6e lider na saiuz s imeti koren2ot5 a v BLATOTO figurira6e s akaunta si motika.sega ot 2 eri e v BLATOTO s akaunta si koren2ot5 a e lider na saiuz s imeto BUHETY.i mianalata era nabliudavahme slednata situacia -BLATOTO obiaviava6e voini na TOMAHAWK i gi gube6e(STRANNO ZA6TO)-napravih si truda da popitam KROKODIL za6to e taka i otgovora be6e 4e imal slabi igra4i na niski to4ki koito riadko igraeli i za tova gubeli voinite!!!ne mi e priatno da me praviat na glupa4ka no si zamal4ah.sega se pitam dali v TOMAHAWK niama da se poiaviat takiva slabi ,riadkoigrae6ti igra4i ta da po4nat da voiuvat s BLATOTO?i vaob6te niama da se u4udia no iskam da se obarna kam tezi koito imat pretencii da sa po4teni igra4i:gospoda OBITATELI NA BLATOTO poogledaite si ka6tata i ako ne usetite silnata ,gadna ,netarpima mirizma to vie imate HREMA!ne se pritesniavaite -HREMATA ne e nele4imo zaboliavane s fatalen krai-lekuva se nai-mnogo za sedmica!!!mislia 4e vsi4ki v tozi sviat 6te se radvame da vidime edno prekrasno blato s unikalni obitateli i 6te e udovolstvie da 4uvame goliamoto BLIOK,za6toto v momenta ako niakoi se pribliji da vidi blatoto ot blizo 6te useti stra6nata vonia i drazne6toto KWA_KWA_KWA .....zvucite na edin obiknoven jaburniak
Активен
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 25, 2007, 21:04:16 »

 *bravo* *bravo* *bravo*
mai 6te poznaia no ne savsem-TOMAHAWK 6te stanat aktivni no ne za da obiaviavat voini na BLATOTO i da gi vdigat v klasaciata.gledam 4e pri tiah priijdat tvarde dobri biv6i 4lenove na BLATOTO.mai gorkite SIUKS 6te si izpatiat !AMA TAKA TRIABVA BE -kakvi sa tia niakakvi neizvestni i nai-nahalno sa se osmelili da natupat saiuz kato BLATOTO.ta tia niama li koi da im kaje koi sa gospodarite na sviat 1? >Grin >Grin >Grin >Grin >Grin
moje bi temata e gre6na -ve4e na moda e ne tova daden igra4 da ima niakolko akaunta a edin saiuz da ima niakolko filiala koito da izpolzva pri nujda -za6toto vse pak te triabva da sa nomer edno vapreki vsi4ko i vsi4ki nali!!!
OBITATELI NA BLATOTO ne e lo6o da si napravite pone o6te 2 filiala za po-sigurno 4e vsi4ko stava na toia sviat!!!
a na vsi4ki ostanali saiuzi iskam da prepora4am da ne voiuvat s BLATOTO -predavaite se na vreme gospoda za6toto skoro niama da mojem da zapomnim imenata na vsi4ki filiali na BLATOTO sazdadeni za da vi nau4at koi e nomer edno-prosto celia sviat 6te stane edna goliama zeleniasala lokva ako ne razberete navreme 4e po-dobri ot BLATOTO niama!!!KWA KWA KWA ...
Активен
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 25, 2007, 21:20:00 »

a mejdu drugoto mnogo iskam da znam koi si ti flirt4o ?povdiga6 2 temi vav foruma ,tvardi6 4e ti e pisnalo a takav igra4 niama v sviat 1.za6to si anonimen?strah li te e ot niakoi ili ot ne6to?ili pak si postaveno lice na GOLIAMATA LOKVA za6toto povdiga6 hubava tema no to4no kogato te iavno sa gubeli voina ot SIUKS.ako tazi tema e samo niakakva intriga v polza na niakoi se izviniavam 4e moje da sam dosadila na tezi koito 4etat s dalgite si razmisli no prosto me zaintriguva temata i ne mojah da se vazdarja.IZVINETE ME o6te vednaj -ne triabva6e da vi gubia vremeto po tema sazdadena ot anonimno lice.sledva6tia pat kato mi doide muzata da pi6a za ne6tata ot jivota 6te otkria svoia tema *pardon* *pardon* *pardon*
Активен
Trippin
Hashashin
Лейтенант
***

Karma: +260/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 159


свят1


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 25, 2007, 23:33:50 »

Tomahawk никога не са водили война с Blatoto!!!!!!!!!!!!!!!!. В частност  аз пък никога не съм воювал срещу бивш мой съюз!!! Войни обявявахме и печелехме срещу EVIL. За свидетели могат да послужат всички мой бивши съюзници, както и играчите от блатото. Освен това по-нагоре има откровенни лъжи и всички заинтересовани знаят как седят нещата....  Cool
Активен

---лелеее колко си лош... оле затвори очички и лека нощ...
flirt4o
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 26, 2007, 10:16:06 »

И това какво общо има с моята тема?Huh?
Активен
fire_fly
Редник
*

Karma: +16/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2007, 10:16:21 »

Евелинче, душко в голяма заблуда си за Блатото Smiley Я се замисли малко преди да пишеш.
Между другото къде точно си писала за нещата от живота ? Май за едно си мислиш а  за друго пишеш
« Последна редакция: Ноември 26, 2007, 10:21:41 от fire_fly » Активен

Блатно чедо
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!