Imperia Online България  
Май 14, 2024, 20:29:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как става това?  (Прочетена 1343 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Октомври 22, 2009, 17:35:19 »

здравейте,

   преди време в свят 2 ми се случваше нещо много странно. водих неформална война с един съюз - нямаше официално обявена война. те ми пускаха дневно десетки атаки. пускат 4-5 акаунта атаки по мен. виждам някой от тях ме атакува в една провинция с грабеж. аз си следя атаката и прехвърлям ресурс като гламав. в последствие когато вече ударът бъде нанесен се оказва, че ме е ударил съвсем различен акаунт, не с грабеж, а с опожаряване и в съвсем различна провинция. това не спираше да се случва седмица-две докато воювах с въпросния съюз. бихте ли ми обяснили как може да се е случвало това?  Shocked
Активен
tarikata
Сержант
**

Karma: +28/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2009, 17:47:33 »

здравейте,

   преди време в свят 2 ми се случваше нещо много странно. водих неформална война с един съюз - нямаше официално обявена война. те ми пускаха дневно десетки атаки. пускат 4-5 акаунта атаки по мен. виждам някой от тях ме атакува в една провинция с грабеж. аз си следя атаката и прехвърлям ресурс като гламав. в последствие когато вече ударът бъде нанесен се оказва, че ме е ударил съвсем различен акаунт, не с грабеж, а с опожаряване и в съвсем различна провинция. това не спираше да се случва седмица-две докато воювах с въпросния съюз. бихте ли ми обяснили как може да се е случвало това?  Shocked
спирай пиенето бре , хахаха
бъзикам се Smiley
Активен

БЪЛГАРИЯ КЕ ПРЕБЪДЕ
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2009, 18:16:32 »

sviat 2 e gadno miasto Grin
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2009, 18:31:52 »

че кво му е на мястото:))) ....а за човека ....явно толкоз си следил кой и с какво те атакува:)
Активен

pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2009, 18:46:25 »

че кво му е на мястото:))) ....а за човека ....явно толкоз си следил кой и с какво те атакува:)

    ти мен на ненормален ли ще ме правиш? не са много такива болни мозъци като мен, които следят всичко отвсякъде денонощно. особено когато ти пускат по 6-7 атаки в рамките на по-малко от час не ще следиш, но и с компютъра ще спиш. да не говоря, ако и войската трябва да се върне тогава *crazy*. тази игра я играя от времето когато Сашко Македонски беше малко момченце *freak*
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2009, 19:20:00 »

E, значи проблемът не е от пиенето, а от ЕГН-то  *pardon*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2009, 22:21:01 »

    ти мен на ненормален ли ще ме правиш? не са много такива болни мозъци като мен, които следят всичко отвсякъде денонощно. особено когато ти пускат по 6-7 атаки в рамките на по-малко от час не ще следиш, но и с компютъра ще спиш. да не говоря, ако и войската трябва да се върне тогава *crazy*. тази игра я играя от времето когато Сашко Македонски беше малко момченце *freak*
Като я играеш от толко време не помисли ли че никой няма да ти повярва  *crazy* Huh? И да направиш някой и др. screenshot да покажеш за доказателство  *crazy*
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2009, 23:07:44 »

абе навремето пусках атаки докато го акуширах при раждането Сашо Македонски ....ма това никче не ми изниква в спомените  *pardon* *pardon* *pardon*
Активен

pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2009, 21:22:36 »

хич не ми дреме дали някой ми вярва или не! аз си знам какво съм виждал и то многократно. скрииншот не ми е идвало на акъл да правя, а и да го направя той няма как да докаже каквото и да е, защото ще покаже, че ме атакува някой някъде си с определена атака, а резултата накрая няма как да го покажа с доказателство, че е следствие на атаката от снимката...дано не ви се налага да изтърпите нещо подобно. една атака се преживява, но когато те са 60-70 за седмица-две вече на всеки би му дошло в повече...аз питах като човек как е възможно и който знае да отговори, а не разни деца да си чешат езиците само в безсмислени изказвания. когато няма какво да кажеш по дадена тема по-добре да замълчиш отколкото да се изказваш неподготвен... *crazy*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!