Imperia Online България  
Май 20, 2024, 23:25:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как да се отървем от бездомните кучета?  (Гласуването приключено: Март 03, 2009, 13:09:23 )
Като ги изтровим. - 8 (32%)
Като си върнем виетнамците. - 7 (28%)
Като ги изловят и приберат в кучкарниците. - 10 (40%)
Общ брой гласове: 20

Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бездомните кучета. Как да се отървем от тях?  (Прочетена 6383 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« -: Февруари 21, 2009, 13:09:23 »

Според мен е най-добре да си върнем виетнамците.  Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2009, 13:11:03 »

Според мен е най-добре да си върнем виетнамците.  Grin Grin Grin
Да Любо. Поне коферманите ще намалеят. Grin Grin Grin
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2009, 13:16:30 »

Според мен е най-добре да си върнем виетнамците.  Grin Grin Grin

Има такива организации които смучат кинти по разни европейски програми ..... кучкарници няма ..... и ако някой закачи бездомно куче без причина от организациите веднага почват да ги защитават за си оправдаят приходите .....

Варианта е като в Пловдив .... там бездомни кучета няма ..... едно захапало кмета и той тихомълком ги изби всичките ..... в София няма този шанс  .... едно се опита да захапе бат Бойко и той го схруска за закуска Smiley
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2009, 13:20:28 »

Има такива организации които смучат кинти по разни европейски програми ..... кучкарници няма ..... и ако някой закачи бездомно куче без причина от организациите веднага почват да ги защитават за си оправдаят приходите .....

Варианта е като в Пловдив .... там бездомни кучета няма ..... едно захапало кмета и той тихомълком ги изби всичките ..... в София няма този шанс  .... едно се опита да захапе бат Бойко и той го схруска за закуска Smiley

Той да не е  с източно-азиятско потекло?  Grin Grin Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2009, 13:22:04 »

Той да не е  с източно-азиятско потекло?  Grin Grin Grin

Мнееее той е най-големия .... той е най-великия .... защо си мислиш, че в момента в София има най-малко сняг .... ами бат Бойко забрани да вали Smiley
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2009, 13:22:49 »

Той да не е  с източно-азиятско потекло?  Grin Grin Grin
С каквото и да е. Добре е направил човека. Виждал ли си глутница как напада?? Аз да. Ама най-голямото го отнесе и другите избягаха. Cool
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2009, 13:26:16 »

Мнееее той е най-големия .... той е най-великия .... защо си мислиш, че в момента в София има най-малко сняг .... ами бат Бойко забрани да вали Smiley

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2009, 13:26:36 »

С каквото и да е. Добре е направил човека. Виждал ли си глутница как напада?? Аз да. Ама най-голямото го отнесе и другите избягаха. Cool


За кучетата .... усещат адреналина на човека .... ако те е страх от тях нападат .... ако не те е бягат .... преди 3-4 години едно захапа жена ми ..... аз после не мога да ги догоня да ги утрепя ..... но изчистих 3 тогава в Зона Б5 .... частен случай .... не са виновни животинките .... но когато нямаш друг избор убиваш  Sad
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2009, 13:31:19 »

За кучетата .... усещат адреналина на човека .... ако те е страх от тях нападат .... ако не те е бягат .... преди 3-4 години едно захапа жена ми ..... аз после не мога да ги догоня да ги утрепя ..... но изчистих 3 тогава в Зона Б5 .... частен случай .... не са виновни животинките .... но когато нямаш друг избор убиваш  Sad

Абе прав си, ама напоследък случайте зачестиха.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2009, 13:32:25 »

За кучетата .... усещат адреналина на човека .... ако те е страх от тях нападат .... ако не те е бягат .... преди 3-4 години едно захапа жена ми ..... аз после не мога да ги догоня да ги утрепя ..... но изчистих 3 тогава в Зона Б5 .... частен случай .... не са виновни животинките .... но когато нямаш друг избор убиваш  Sad
Е аз се оказах по-голяма гад от тях. За какво съм практикувал ветеринар. Сега се занимавам със съвсем друго, но тогава на момента реакцията ми беше бърза и точна. На никой не пожелавам да го нападнат, защото в такъв момент всеки реагира различно и може да се пострада доста. Но тея защитни организации трябва да се замислят малко. Ако нападнат тяхно дете как ще реагират тогава??? *scratch* *scratch* *scratch*
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2009, 13:40:25 »

Е аз се оказах по-голяма гад от тях. За какво съм практикувал ветеринар. Сега се занимавам със съвсем друго, но тогава на момента реакцията ми беше бърза и точна. На никой не пожелавам да го нападнат, защото в такъв момент всеки реагира различно и може да се пострада доста. Но тея защитни организации трябва да се замислят малко. Ако нападнат тяхно дете как ще реагират тогава??? *scratch* *scratch* *scratch*

Танче няма как да се замислят ..... тези организации са създадени само и единствено да се точат пари .... имат по една секретарка колкото за цвят ..... получават сигурно по няколко милиона евро годишно и нищо не правят .........

Бях 4 години в подобни среди и доста неща научих  Wink
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 21, 2009, 13:50:57 »

Танче няма как да се замислят ..... тези организации са създадени само и единствено да се точат пари .... имат по една секретарка колкото за цвят ..... получават сигурно по няколко милиона евро годишно и нищо не правят .........

Бях 4 години в подобни среди и доста неща научих  Wink

Тогава на оружие!!!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 21, 2009, 13:57:41 »

Тогава на оружие!!!

Така е ..... когато нападнат твой близък ..... отмъщаваш .... но животните не са виновни .... бездомни кучета .... нямат с какво да се хранят ..... освирепяват и побесняват ......

Ами аз като преди месец блъснах чакал на магистралата ..... кой е виновен .... аз, той или този който не е заградил магистралата ..... резулатата е чакала мъртъв ..... колата почти ..... аз с около 2000 лв. назад ....
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 21, 2009, 14:43:22 »

Преди време сестра ми си купува баничка и в следващия момент в който тя се обръща едно псе й я взе от ръката. Как да не го думнеш?
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Aldor
Редник
*

Karma: +35/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 21, 2009, 15:01:01 »

Преди време сестра ми си купува баничка и в следващия момент в който тя се обръща едно псе й я взе от ръката. Как да не го думнеш?

На мене понякога ми става жал и купувам нещо за ядене на такива кучета ..... те нашите меса половината стават само за кучета Smiley
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!