Imperia Online България  
Май 16, 2024, 09:41:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 136   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 - ЕРА 15 - Класика ....  (Прочетена 251151 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1890 -: Януари 24, 2011, 12:45:32 »

Чета реплики за себе си за причинени погубни последици и нещо за личния ми живот. Последното изречение явно не е за мен, но не звучи в тон с правилата на форума. Тъй като виждам, че  Deja_vu системно се опитва да се дразни със всички участници в тази тема и има наказани хора заради него, моля да бъдат спазени правилата на този форум.

Моля на основание на Правилата на форума, а именно т.1.2. "Забраняват се:
- Неуважението към останалите участници във форума и играта;"
да бъде наказан Deja_vu с бан във форума до края на ерата в свят 1.


Аз предлагам направо да го застрелят да не се мъчи  Wink И без това не слуша  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #1891 -: Януари 24, 2011, 12:51:41 »

Чета реплики за себе си за причинени погубни последици и нещо за личния ми живот. Последното изречение явно не е за мен, но не звучи в тон с правилата на форума. Тъй като виждам, че  Deja_vu системно се опитва да се дразни със всички участници в тази тема и има наказани хора заради него, моля да бъдат спазени правилата на този форум.

Моля на основание на Правилата на форума, а именно т.1.2. "Забраняват се:
- Неуважението към останалите участници във форума и играта;"
да бъде наказан Deja_vu с бан във форума до края на ерата в свят 1.

 В интерес на истината репликите бяха към два изключително цинични поста на Luxorcastle, които предполагам са изтрити от модераторите. Без да съм адвокат на Deja_vu се учудвам на премерения тон с който е отговорил
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1892 -: Януари 24, 2011, 13:01:11 »

В интерес на истината репликите бяха към два изключително цинични поста на Luxorcastle, които предполагам са изтрити от модераторите. Без да съм адвокат на Deja_vu се учудвам на премерения тон с който е отговорил

Значи и разстрела ще трябва да отменим ... жалко ... а аз тъкмо му се наточих на Владо   *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER*

Сега ще трябва да го уморя по друг начин .. нещо по хуманничко Wink


 *beer* *beer* *beer* Например  [:-}
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #1893 -: Януари 24, 2011, 13:28:13 »

Значи и разстрела ще трябва да отменим ... жалко ... а аз тъкмо му се наточих на Владо   *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER*

Сега ще трябва да го уморя по друг начин .. нещо по хуманничко Wink


 *beer* *beer* *beer* Например  [:-}

Крокодил не виждам кое е смешното в така разигралата се сцена тази сутрин. Щом се е стигнало до писане от Луксор в този дух вероятно има причина за това и вероятно причината е точно в събеседника Deja_vu.
Както и да се оптиваш да завъртиш нещата Крокодил за мен вина има и твоя съотборник и е редно двамата да си понесат наказанието за бан във форума, защото в момента е наказан само Луксор.
Опитите ти да  защитиш твоя човек могат да бъдат тълкувани и като толериране на лошия тон във този форум, а не мисля че това поведение трябва да се толерира. Както виждаш аз не оспорвам бана на Луксор, но искам адекватното наказание за другия участник в този дебат.
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1894 -: Януари 24, 2011, 14:00:36 »

Крокодил не виждам кое е смешното в така разигралата се сцена тази сутрин. Щом се е стигнало до писане от Луксор в този дух вероятно има причина за това и вероятно причината е точно в събеседника Deja_vu.
Както и да се оптиваш да завъртиш нещата Крокодил за мен вина има и твоя съотборник и е редно двамата да си понесат наказанието за бан във форума, защото в момента е наказан само Луксор.
Опитите ти да  защитиш твоя човек могат да бъдат тълкувани и като толериране на лошия тон във този форум, а не мисля че това поведение трябва да се толерира. Както виждаш аз не оспорвам бана на Луксор, но искам адекватното наказание за другия участник в този дебат.



Аз не съм присъствал на сцената тази сутрин ( и слава богу ) ... но след внимателно прочитане на поста на Дежа_Вю (Владо) така и не виждам, Кайнското престъпление за което трябва да бъде наказан от форума. Аз съм чел много "по-страшни" неща в този форум ... и от прочетеното не виждам и с йота да е нарушено нечие лично право, още повече че се оказа че поста не е бил към теб ... *pardon*


Р.Р. Случайно познавам и ЦВЕСТ и напълно се доверявам на оценката му  ;D
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 14:04:13 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #1895 -: Януари 24, 2011, 15:32:42 »

Белла, предлагам ти да оставиш Крокодила и останалите настрана. Аз съм човекът, който отстрани Луксор от форума...
Предполагам си наясно, че касателство нямам нито към Зеления, нито към Дежа Ву, нито към Луксор. Това, като уточнение впредвид евентуални бъдещи спекулации за протекции и т.н. глупости...
Постът на Дежа Ву бе отговор на изключително цинични два поста на Луксор, които си направих труда да изчистя след като отстраних самия него за нарушение на правилата. Въпросният пост на Дежа Ву, първо е изключително сдържан на фона на това, което бе написано спрямо него и второ - не виждам нищо в съдържанието му, заради което да бъде наказан. Няма нарушение...
Това, че ти си съотнесла и разтълкувала към себе си думи, отправени към друг човек е по - скоро твоя грешка, а не нарушение на правилата...

Багодаря за разяснението. Можеше да се изчисти и поста на Deja_vu. Оставяйки го  след моя пост той вече може да се разчете по всякакъв начин.
Не мисля, че има смисъл да споря с модератор като Вас LadyBlack, но  мисля, че за да има цинични постове от страна на Луксор то вероятността  Deja_vu да не е допринесъл за това е доста малка.

Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
Deja_vu
Редник
*

Karma: +25/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #1896 -: Януари 24, 2011, 19:38:08 »

и ето нещо ,с което да допринеса за приятното изкарване на вечерта на повечето участници в този субфорум -
Deja_vu(Blatoto)   Vallentino(ZEALOT)   60995   0   2417   36267   2163932   0   4066    *crazy*
   Наздраве на всички,които имат повод да празнуват!!!...Трябваше да се пробвам да спечеля и тази апетитна награда,Кро, и вече си имам и аз фаворит за първото място в военната *hahaha*   ...Уверявам те ,Белла,че не съм имал никаква кореспонденция с твоят съотборник от може би 2 месеца,но искам най-учтиво да те помоля да му предадеш,че горя от нетърпение да започнем такава и сега,според мен, е най-удачният момент!С това смятам темата за сутрешните постове за изчерпана и се връщам в играта да трупам наново войска [:-}
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1897 -: Януари 24, 2011, 20:31:27 »

и ето нещо ,с което да допринеса за приятното изкарване на вечерта на повечето участници в този субфорум -
Deja_vu(Blatoto)   Vallentino(ZEALOT)   60995   0   2417   36267   2163932   0   4066    *crazy*
   Наздраве на всички,които имат повод да празнуват!!!...Трябваше да се пробвам да спечеля и тази апетитна награда,Кро, и вече си имам и аз фаворит за първото място в военната *hahaha*   ...Уверявам те ,Белла,че не съм имал никаква кореспонденция с твоят съотборник от може би 2 месеца,но искам най-учтиво да те помоля да му предадеш,че горя от нетърпение да започнем такава и сега,според мен, е най-удачният момент!С това смятам темата за сутрешните постове за изчерпана и се връщам в играта да трупам наново войска [:-}

Дам ... сега трябва да избирам между това да дам Дживгърче за най-зрелищно разбиване или сгряващо душата джобно метално шишенце Wink
Май ще се спра на второто  *hihi*

Само не се опитвай да вземеш и наградата за най-каръшко разбиване, че ще ти стане много  *stop*

 *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1898 -: Януари 24, 2011, 20:51:41 »

Поне ми се изясни днес как със много високи гранични не успях да хвана един шпионин..Вече и не искам да обвинявам никой и да влизам в полемики и безсмислени войни..Просто съм много разочарован от всичко / не визирам само играчи/.Определено това са ми последните ери в ИО. Sad
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #1899 -: Януари 24, 2011, 21:10:31 »

Винаги има по-голяма риба
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #1900 -: Януари 24, 2011, 21:24:38 »

Здравейте имперциййй. [:-}.Как я карате, виждам, че познатите форумни герой Абсо , Цецо и Блатния не изневеряват на себе си и  във форума са най-активни. *hahaha*.Те и тримката не са във час с тази игра *hihi*.Абсо и Цецо си го знаят и затова няма да ги коментирам.Блатния знае за всички бъгове и ги използва постоянно, за това ви казвам 100%.Мога да пратя снимки тук на постове на хора от неговия съюз, които го знаят и са го казвали тук-таме *hihi*, но споко Гущер аз не съм двуличник като теб и няма да издъня никой *BOSS*.Преди няколко ери ви говорих за това , но никой не обърна внимание.Затова тогава им обявихме война /естествено ги разбихме, Блатния не може да играе в екип/ вижте резултата в подписа ми.Тази ера също щяха да бъдат разбити от Лошите момчета, но поради обстоятелства , които няма да коментирам, болшинството от нашия съюз не поиска да им бъде обявена.
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #1901 -: Януари 24, 2011, 21:28:39 »

Поне ми се изясни днес как със много високи гранични не успях да хвана един шпионин..Вече и не искам да обвинявам никой и да влизам в полемики и безсмислени войни..Просто съм много разочарован от всичко / не визирам само играчи/.Определено това са ми последните ери в ИО. Sad
Този бъг Блатния и неговият съюз го използват от поне две години.Леко полеко ще му излезнат керливите ризи на мистър честност *hihi*.Аз поне си признавам , че има ли бъгче и е полезно се ползваааа *freak*
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1902 -: Януари 24, 2011, 21:31:14 »

Ей , голям кеф да са ядеш с мене , бре ....  Grin Grin *hihi*
Активен

EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #1903 -: Януари 24, 2011, 21:31:43 »

А и между другото мисля , че тази война е най - резултатната в Свят 1 за всички времена.Моля модераторите или някои от бетаджите да каже дали е така.
Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1904 -: Януари 24, 2011, 21:33:21 »

Сега се обадет на Агента за да си попълните колекцията от писатели във форума   ;D



*scratch*

 Пред няколко седмици ... обявих състезание в Блатото за най-много спечелени битки (срещу армии) с бонус за хванат сейф ... като обещах поощтрителна награда за най-зрелищно разбиване и най-каръшко такова ( на 49 морал например срещу 320 стрелци в гранизона *hihi* ).

За в момента Владо води и в битките и за най-зрелищното разбиване ... аз работя по най-каръшкото щото само това ми остана  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 136   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!