Imperia Online България  
Май 11, 2024, 10:53:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 152113 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
i1978
Гост
« Отговор #405 -: Септември 24, 2011, 10:39:44 »

пуснете да видиме и ние кибиците. И да се покефиме.  Grin
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #406 -: Септември 24, 2011, 10:41:47 »

 2011-09-24 10:22:31    Премести    lukitukii    it turns out:)...   Лелеле отказахме човека! Grin Някаде се хвалеше че 3 години не му била хващана армия! Сигорно е забравил първите 3 месеца на ерата когато се разби в мене като кифладжия! Иначе много обича да се хвали момчето  *hahaha* Мамина гогутка  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Септември 24, 2011, 10:56:22 от R.o.Y. » Активен
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #407 -: Септември 24, 2011, 11:49:17 »

Аз нямам деликатен криза. Рой ти Топ 1 играч във военната бяха на БГ. някак си не мога да ви видя Мънк. Играй икономически, тъй като ви оставя. borpor играе само за да ме накарат да прекъсне армия не могат сами да се справяте. Аз все още се върна тук и август се брои. просто не работят в армията след няколко дни
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #408 -: Септември 24, 2011, 11:52:45 »

Аз нямам деликатен криза. Рой ти Топ 1 играч във военната бяха на БГ. някак си не мога да ви видя Мънк. Играй икономически, тъй като ви оставя. borpor играе само за да ме накарат да прекъсне армия не могат сами да се справяте. Аз все още се върна тук и август се брои. просто не работят в армията след няколко дни
Покажи някоя снимка от последните битки!  Grin
Активен
i1978
Гост
« Отговор #409 -: Септември 24, 2011, 12:19:25 »

Полски много е кофти да дремеш от друго ацц и гледаш как ти се топят нетните точки и ти отчита загубени битки в защита. И в същото време да не може да спреш блока. Ау ужааассс. Cool
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #410 -: Септември 24, 2011, 16:03:14 »

Luki,само да не се откажеш сега,че отиде интригата по дяволите  *xxx*  Няма интрига = безинтересна ера
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #411 -: Септември 24, 2011, 22:27:18 »

Аз нямам деликатен криза. Рой ти Топ 1 играч във военната бяха на БГ. някак си не мога да ви видя Мънк. Играй икономически, тъй като ви оставя. borpor играе само за да ме накарат да прекъсне армия не могат сами да се справяте. Аз все още се върна тук и август се брои. просто не работят в армията след няколко дни

За август 2012 явно говориш ЛУКЧО   Tongue 
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #412 -: Септември 24, 2011, 23:23:49 »

Абе не знам,ама не може да му се отрече че играе ... уж трябва да агонизира сега,пък доблестта му скочи с 244  *freak*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #413 -: Септември 24, 2011, 23:39:02 »

Ако продължите в същия стил на писане , то темата ще бъде заключена *locker*
  Това сериозно ли  *xxx*  *xxx* *xxx* Това е историята на една ера - според мен в съвсем нормален тон. Не видях някой да обижда друг. Трябва ли всичко да е игри и закачки? Това е военна игра - нормално е да пишат опоненти тук - каквито са и в играта.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Evo
Гост
« Отговор #414 -: Септември 25, 2011, 00:00:30 »

 Grin Grin не мое са пише ...кот каже господ тва е  Grin Grin
Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #415 -: Септември 25, 2011, 01:57:31 »

 Shocked  как се казва "господ" ?  *freak*
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #416 -: Септември 25, 2011, 09:44:10 »

Абе не знам,ама не може да му се отрече че играе ... уж трябва да агонизира сега,пък доблестта му скочи с 244  *freak*
Скача му доблеста щото Хърватите са смешни та смешни а вие само ревете от тях вместо да им натрошите главите! Разделили сме се двата големи БГ съюза единия със Поляците другия със Хърватите! Само дето Поляците са поне 2 пъти по-добри от Хърватите! Ако луки и компания бяха толкова зле колкото Харватчетата досега отдавна да сме приключили с тях и гледам и немога да разбера защо при положение че са толкова зле досега несте ги съсипали? Даже и възможност за безплатна война имате в момента! Кво чакате? Стига ревахте а покажете кво можете! Или толкова си можете?
Активен
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #417 -: Септември 25, 2011, 10:03:14 »

През август тази година вече ще имат odech цялата армия в крепости попадат: P Като въпрос на време, че играчът е победен, тогава е мотивиран, и колкото той е в армията. за този месец ще бъде в горната част на армията. и хърватите не знаете как да използвате калкулатор. 5 играча вече стана замяна и проследяване армии не знам как да правя. mantikori съюз е доста проста ние се фокусираме върху ma3x съюз.


Uploaded with ImageShack.us
играч с много повече от мен армия от мухи върху мен и срам mantikori губи още така че не съм отчаян


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Рой, ако имате някакви съмнения wormsi полски съюз е най-добрият имаме няколко точки, но никога не губят военно, аз имам това. но унищожени Alien командир Козяк borpora готино. Пато отрицателни борбата с по-силни от ЦБ. поздравява с вас, докато сега имам преодоляване на четири месеца от обяви. но това е само армия е отново не си там. повече от 3 месеца, така дълго време
« Последна редакция: Септември 25, 2011, 10:22:27 от lukitukii » Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #418 -: Септември 25, 2011, 10:21:55 »

През август тази година вече ще имат odech цялата армия в крепости попадат: P Като въпрос на време, че играчът е победен, тогава е мотивиран, и колкото той е в армията. за този месец ще бъде в горната част на армията. и хърватите не знаете как да използвате калкулатор. 5 играча вече стана замяна и проследяване армии не знам как да правя. mantikori съюз е доста проста ние се фокусираме върху ma3x съюз.


Uploaded with ImageShack.us
играч с много повече от мен армия от мухи върху мен и срам mantikori губи още така че не съм отчаян
И аз това обяснявам луки че Хърватите са мн зле! Ама ти защо не показваш и битките в които изгуби а?
Активен
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #419 -: Септември 25, 2011, 10:25:26 »



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Рой и тези сами по себе си са разположени, за да вмъкнете форум: P Аз не разполагат с армия, така tekiego болка. със сигурност не завърши играта
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!