Imperia Online България  
Май 12, 2024, 13:24:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 152135 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #120 -: Юни 02, 2011, 01:53:37 »

Рой, следя тая тема одавна, ако правилно разбирам ти си направил явен подарък на БабаМеца,която е решила да играе с Полски съюз,
ти си я канил да играе в Макс и след като ти е отказала е дошъл въпросния подарък? Всички да видят че Рой е направил подарък на Мецата Shocked Следва война, няма атаки към Мецата?
1 Какво биха си помислили нейните съюзници?
2 Каква е целта на твоя подарък?
3 Кой е интриганта?
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #121 -: Юни 02, 2011, 01:55:04 »

Абсолютно,и от мен *rose* *rose* *rose*,колкото до поляците,аз лично не ги дишам,но повечето са отлични играчи,и винаги ти отдават заслуженото.Мое мнение.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #122 -: Юни 02, 2011, 02:05:26 »

Абе не разбирате ли че мецана мед няма да ви даде!  Grin Какво се втурнахте да я защитавате и дума не казвате за написаното от мене за Mr.kikk и това че коментира личните си съобщения точно с който трябва а? Атаки към Мецана имаше и беше запалена в 2 провки само да кажа! Това по време на войната с BlackGuard. Нещо друго освем че сте се леко объркали?
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #123 -: Юни 02, 2011, 02:09:45 »

Нищо конкретно не казваш Smiley  Grin
 
Не объсждам,щото не ме интересува. Вас ви интересува - обсъждайте и докладвайте.
  
 за Мр.Кикк

Това,че нещо е написано на Лично съобщение - далеч не го прави ... лично.   Човекът Х не познава и никога до този момент не е говорил с човекът У ,а му пише за човек Z ...   Кой на кого,какво дължи в тази ситуация?    Поне да бях предупредена,че е конфиденциална.

Защитават тия,които ме познават (и заслужават да ме познават) ... от добрата ми страна.  *friends* *hi*
Повечето ме познават от лошата,някой пък не са се запознали  *hahaha*
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 02:15:09 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #124 -: Юни 02, 2011, 02:11:20 »

Абе не разбирате ли че мецана мед няма да ви даде!  Grin Какво се втурнахте да я защитавате и дума не казвате за написаното от мене за Mr.kikk и това че коментира личните си съобщения точно с който трябва а? Атаки към Мецана имаше и беше запалена в 2 провки само да кажа! Това по време на войната с BlackGuard. Нещо друго освем че сте се леко объркали?
Да, има нещо друго, не отговорихте на въпросите ми *scratch* За войната с Рвенджър? Нападахте ли я?
Те не са свързани с МрКикк.
1
2
3
Моля за отговори Smiley
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #125 -: Юни 02, 2011, 02:24:17 »

Да, има нещо друго, не отговорихте на въпросите ми *scratch* За войната с Рвенджър? Нападахте ли я?
Те не са свързани с МрКикк.
1
2
3
Моля за отговори Smiley
Във войната с Revenger я нападахме но връщахме последната секунда за да видиме дали подлага и причината беше че нямахме шпионаж с който да и влеземе. Пък постоянно водехме с изключение на 2 часа и нямаше нужда от излишни рискове.Когато вече имахме нужния шпионаж тя беше в мод.За парво ще ти отговоря както вече написах че направих пост във форума за да е ясно защо е подаръка и от там се обезмисля отговора на 2 и 3 Беше си чиста персонална закачка целяща да доведе до диалог между двамата защото се виждаше че е добър играч. Доволен ли си? Или да продължавам със стриптиза?  Grin
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 02:28:05 от R.o.Y. » Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #126 -: Юни 02, 2011, 02:43:49 »

Мецанке! не обсъждаш Mr.kikk щото започнахте заедно а не че не те интересува! А za X, Z и Y ще трябва да си голяна самарянка щом си решила да се изявиш като Q  и да "оправяш" нещата по между им  *hahaha* Колкото до запознанството ми с тебе... имах възможност но бях ангажиран защото не всичко в живота е игра на империя и големи купони.
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 02:46:39 от R.o.Y. » Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #127 -: Юни 02, 2011, 02:45:14 »

Във войната с Revenger я нападахме но връщахме последната секунда за да видиме дали подлага и причината беше че нямахме шпионаж с който да и влеземе. Пък постоянно водехме с изключение на 2 часа и нямаше нужда от излишни рискове.Когато вече имахме нужния шпионаж тя беше в мод.За парво ще ти отговоря както вече написах че направих пост във форума за да е ясно защо е подаръка и от там се обезмисля отговора на 2 и 3 Беше си чиста персонална закачка целяща да доведе до диалог между двамата защото се виждаше че е добър играч. Доволен ли си? Или да продължавам със стриптиза?  Grin
Не съм доволен,постовете ти във форума относно подаръка не прави видимия подарък по малка интрига, напротив, става по голяма, ти публично обяви че няма да атакувате Мецата, целия съюз, без тя да е искала подобно нещо, ставеше дума за война, а ти знаеше че ЛъкиТъки чете форума, и по един или друг начин ще си намери превод.
Ти си тръгнал нея да наричаш интригант Shocked
Ти си интриганта в случая, не си ти тоя който ще определя кой играч в кой съюз ще играе и не си ти тоя който командва парада.
1 Какво биха си помислили нейните съюзници? Отговор
2 Каква е целта на твоя подарък? Отговор
3 Кой е интриганта? Отговор
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #128 -: Юни 02, 2011, 02:47:18 »

Мецанке! не обсъждаш Mr.kikk щото започнахте заедно а не че не те интересува! А za X, Z и Y ще трябва да си голяна самарянка щом си решила да се изявиш като Q  и да "оправяш" нещата по между им  *hahaha* Колкото до запознанството ми с тебе... имах възможност но бях ангажиран защото не всичко в живора е игра на империя и големи купони.
  Явно ни е трудно да се разбираме,или пък не четеш добре.  Отговорите ти често не са свързани с това,което пиша. Понякога не са свързани и с твоите собствени предходни.
   Мр.Кикк - няма какво и да го обсъждам - нито ми е мъж,ни ми е дете,нито никакъв - все още продължавам да не разбирам какво толкова си го захапал и какво искаш да чуеш от мен повече от това,че е видимо,че е с полско знаме??
   Никога не съм се изявявала като самарянка,но когато не смятам нещо за лично,не виждам защо да не го обсъждам. Лека от мен.
  .... И м/у другото - в примера ми,аз съм човекът Х ... Q не съществува.
 
   Вал,приятелю - не се хаби. Безсмислено е ... *hi*
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 02:51:52 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #129 -: Юни 02, 2011, 02:56:01 »

Не съм доволен,постовете ти във форума относно подаръка не прави видимия подарък по малка интрига, напротив, става по голяма, ти публично обяви че няма да атакувате Мецата, целия съюз, без тя да е искала подобно нещо, ставеше дума за война, а ти знаеше че ЛъкиТъки чете форума, и по един или друг начин ще си намери превод.
Ти си тръгнал нея да наричаш интригант Shocked
Ти си интриганта в случая, не си ти тоя който ще определя кой играч в кой съюз ще играе и не си ти тоя който командва парада.
1 Какво биха си помислили нейните съюзници? Отговор
2 Каква е целта на твоя подарък? Отговор
3 Кой е интриганта? Отговор
Хаха  Grin аз да съм тоя който казва кой каде да играе? Аз да съм тоя който командва парада? Леле  *hahaha* Ми аз си знам че не съм! *scratch* Нито пък искам да се натоварвам излишно с такова нещо  Shocked Нямам представа от каде ти хрумна това! Колкото до отговорите квото и да напиша все сте недоволни пък аз трябва и да поспя малко! Мислете квото си искате нито ви плащам за това нито пък ще ви плащам, рядко пиша и във форума и се вижда защо, Няма смисъл да се спори и повтарят едни и същи приказки по няколко пъти а да има вечно неразбрали!
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 03:09:07 от R.o.Y. » Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #130 -: Юни 02, 2011, 03:02:56 »

Не съм доволен,постовете ти във форума относно подаръка не прави видимия подарък по малка интрига, напротив, става по голяма, ти публично обяви че няма да атакувате Мецата, целия съюз, без тя да е искала подобно нещо, ставеше дума за война, а ти знаеше че ЛъкиТъки чете форума, и по един или друг начин ще си намери превод.
Ти си тръгнал нея да наричаш интригант Shocked
Ти си интриганта в случая, не си ти тоя който ще определя кой играч в кой съюз ще играе и не си ти тоя който командва парада.
1 Какво биха си помислили нейните съюзници? Отговор
2 Каква е целта на твоя подарък? Отговор
3 Кой е интриганта? Отговор
И война нямаше между двата съюза когато написах че няма да я нападаме! Престанете с глупостите и лкеа нощ! П.П. Може да се кандидатираш за командващ парада щото усетих ярост и гняв във поста ти че това не съм аз. кандидатираи се за да ти мине  *hahaha*
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #131 -: Юни 02, 2011, 03:19:01 »

ти си я канил да играе в Макс
И Ма3х е = на Матрица или Матрицата не на Макс или Максове Wink
Активен
gladiatora
Commander- RL 95
Сержант
**

Karma: +11/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #132 -: Юни 02, 2011, 08:09:50 »

Не съм доволен,постовете ти във форума относно подаръка не прави видимия подарък по малка интрига, напротив, става по голяма, ти публично обяви че няма да атакувате Мецата, целия съюз, без тя да е искала подобно нещо, ставеше дума за война, а ти знаеше че ЛъкиТъки чете форума, и по един или друг начин ще си намери превод.
Ти си тръгнал нея да наричаш интригант Shocked
Ти си интриганта в случая, не си ти тоя който ще определя кой играч в кой съюз ще играе и не си ти тоя който командва парада.
1 Какво биха си помислили нейните съюзници? Отговор
2 Каква е целта на твоя подарък? Отговор
3 Кой е интриганта? Отговор
тук малко грешиш,заявено беше,4е той няма да я атакува...Меца си е добър игра4 и не издава блок като нейните съюзници...по лесно беше да из4акаме луки да вкара шпиони и да му изсипем 20,30 атаки  Cool Cool
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #133 -: Юни 02, 2011, 08:27:05 »

тук малко грешиш,заявено беше,4е той няма да я атакува...Меца си е добър игра4 и не издава блок като нейните съюзници...по лесно беше да из4акаме луки да вкара шпиони и да му изсипем 20,30 атаки  Cool Cool
Tоя специално е объркал и сгрешил не само това което пише и знае. Ами и империята с тетриса!
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 11:24:13 от R.o.Y. » Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #134 -: Юни 02, 2011, 10:54:02 »

Tоя специално е объркал и згрешил не само това което пише и знае. Ами и империята с териса!
 
 Стига с тия згрешки  Grin  ако някой е сгрешил нека си носи кръста.

Фактите сами говорят по себе си - а твоите издишат.  Но и тези издишащите няма да ги опровергавам. Само ще кажа,че интригата която ти ми завъртя съвсем умишлено беше ужасна Smiley
Първо ми подаряваш видими подаръци,а и ми казваш,че нарочно си ги оставил такива.
След това обяви и без да съм молила,че няма да ме атакуваш - да се чудя къде да се дяна,та се наложи лично да те моля да ме атакувате,защото все пак сме във вражески алианси и най-вероятно не бих могла  да атакувам хора,които отказват да атакуват мен. Това са умишлено обмислени действия - такива трябва да са,защото твърдиш,че си много добър играч,съответно и стратег. Ако не са умишлено обмислени - има други два варианта,които не са хубави за теб.
А това,което ти изтъкваш,като мои интриги е нещо съвсем друго - това е попаднала информация в ръцете ми която не дава ни най-малък признак да е конфиденциална и е получена - в първия случай от човек Y в примера ми,във втория случай от много добър приятел.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!