Imperia Online България  
Май 15, 2024, 14:22:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 160   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re: 101 РЕЦЕПТИ С РУСЕНСКО ВАРЕНО  (Прочетена 437945 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #1485 -: Ноември 27, 2008, 13:17:06 »

Осъдиха жена за лоша шега в интернет, довела до самоубийство
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1255453
Лори Дрю, дъщеря й и нейна служителка се представили за 16-годишно момче в сайта MySpace и от негово име започнали флирт с момиче на 13г. След като фиктивното момче прекратило връзката, момичето се самоубило
27.11.2008

Американка Лори Дрю от щата Мисури беше осъдена на три години затвор и 300 хил. долара глоба заради злонамерена шега в интернет, която довела до самоубийството на 13-годишната Меган Майер, пише БГНЕС.

Дрю, заедно с дъщеря си Сара и своя служителка, които не са обект на съдебно преследване, се представили за 16-годишно момче на име Джош Евънс в сайта MySpace и от негово име започнали флирт в интернет с тяхната съседка Майер.

Идеята била да проверят дали Меган разпространява слухове за Сара.

В един момент Джош отхвърлил Меган, като й написал, че светът би бил по-добро място без нея. Същият ден Меган се самоубила.

Според прокурора Томас О'Браян, Лори Дрю е тормозила Мегън, въпреки че е била наясно, че момичето е лесно ранимо.

"Обвиняемата е знаела, че Мегън Майер е депресивна, със склонност към самоубийствени мисли и обсебена от момчетата, но въпреки това я е тормозела, притеснявала и унижавала - тя се подиграла с нея и я е наранила (психически)", заяви той по време на процеса.

Дрю беше призната за виновна по три дребни обвинения за нарушаване на условията за използване на сайта MySpace. Съдебните заседатели обаче не успели да стигнат до съгласие по по-сериозните обвинения за участие в престъпна група.

Това е първото съдебно преследване заради случай на тормоз в интернет в историята на американското правосъдие
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #1486 -: Ноември 27, 2008, 13:42:49 »

Мисля ,че присъдата е малка. Това трябва да се разглежда ,като чисто подстрекателство към самоубийство ,независимо от начина и използваното средство /в случая чрез интернет /, което си е реално сугестивно средство....
п.п. Това си е чисто убийство ,макар и непреднамерено.... >Grin >Grin >Grin
« Последна редакция: Ноември 27, 2008, 13:46:14 от v.valentine » Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #1487 -: Ноември 27, 2008, 15:18:10 »

Една малка файда на М-тел.  http://www.mtel.bg/mobiltel/services/invoicetermination.php?

Отказ от хартиена фактура

Инициативата
Ние, от М-Тел осъзнаваме нашата роля за опазването и защитата на околната среда. Затова, основа на нашата социална политика през 2009 г. ще бъдат зелените проекти.

За тази цел ще ни е нужна и вашата помощ.

Включете се в инициативата, свързана с намаляване на количеството използвана хартия в компанията, като се откажете да получавате месечната си фактура по пощата.

Електронна фактура
Отказвайки се да получавате хартиена фактура, вие оставате все така информирани. Използвайте услугата Електронна фактура –  с нея вие винаги ще знаете каква е сметката ви и как се таксуват услугите, които сте използвали. Ето какви са необходимите стъпки, за да ползвате Електронна фактура:

    * Регистрирайте се като потребител на www.mtel.bg.
    * Въведете своя мобилен номер в профила си на Моят М-Тел » Моят GSM.
    * Въведете четирицифрения PIN код от вашата фактура в секцията Моят М-Тел » Моята Е-Фактура.

Защитата на вашата информация е подсигурена с потребителското име и парола, които въвеждате всеки път, когато влизате в профила си. Посредством Електронна фактура имате достъп до фактурите за последните 6 месеца. При наличие на няколко договора на едно име, всички те могат да бъдат достъпни с една регистрация.

Предимствата
С услугата Електронна фактура вие:

    * предприемате реално действие с мисъл за природата
    * пестите време, проверявайки сметката си по интернет
    * боравите със съдържанието на вашата фактура лесно и удобно
    * предпочитате по-модерния начин да бъдете информирани, отговарящ на вашия начин на живот.

Как мога да откажа да получавам хартиена фактура
Заявете своя отказ от хартиена фактура още сега – като се обадите на *88 или като посетите някой от нашите офиси в цялата страна.

Другият начин
Ако искате да се откажете от получаването на хартиена фактура, но не желаете да ползвате услугата Електронна фактура – има и друг начин. Информирайте се за съдържанието на вашата месечна сметка чрез автоматичното меню на *88 или като посетите магазин на М-Тел.

Бонусите
Вашият малък жест за запазването на природните ресурси ще бъде символично възнаграден - всеки, който се откаже до края на март 2009 г., ще получи по 20 безплатни SMS-а, 20 MMS-а и 20 минути за видео разговор за период от 5 месеца.*

* Необходимо е срокът на дългосрочния договор на абоната да е с продължителност по-дълга от периода на отстъпката. Безплатните SMS, MMS  и минутите за видео разговор не се прехвърлят за следващ таксуващ период.

Водени от убеждението, че и малката стъпка е значима, ние ви благодарим за подадената ръка!
За допълнителна информация: *88, www.mtel.bg и магазините на М-Тел.
Активен
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #1488 -: Ноември 27, 2008, 16:04:04 »

Една малка файда на М-тел. 



Реклама ли правиш или ?
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #1489 -: Ноември 27, 2008, 17:27:46 »

Реклама ли правиш или ?

на процент съм  Grin
Активен
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #1490 -: Ноември 27, 2008, 18:08:21 »

на процент съм  Grin

Нафтата ли ти е спонсор ?  Grin Grin Grin
Активен

Hidalgo
Гост
« Отговор #1491 -: Ноември 27, 2008, 18:30:51 »

 *xxx*
Активен
Hidalgo
Гост
« Отговор #1492 -: Ноември 27, 2008, 18:35:42 »

Реклама ли правиш или ?
Рекламата бе " БМВ в Алпите"  Tongue
Активен
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #1493 -: Ноември 27, 2008, 18:49:35 »

Рекламата бе " БМВ в Алпите"  Tongue

Шшшшшт  Lips Sealed
Активен

Hidalgo
Гост
« Отговор #1494 -: Ноември 27, 2008, 18:56:05 »

Баси , много гадно свърши Saw 5 , сега трябва да чакаме 6 серия  *write*...

ПП:имаше доста гадориики , ама добре измислени .
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #1495 -: Ноември 27, 2008, 19:04:13 »

Баси , много гадно свърши Saw 5 , сега трябва да чакаме 6 серия  *write*...

ПП:имаше доста гадориики , ама добре измислени .
Ha i az go gledah sutrinta  Smiley Ne o4akvah taka da svur6i*pardon*
Активен
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #1496 -: Ноември 27, 2008, 19:11:34 »

Ще Ви замоля да си мълчите, че съм по средата и от толкова атаки, не ми остава време да си го догледам, моля Ви не ми го разказвайте !
Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #1497 -: Ноември 27, 2008, 19:17:16 »

Ще Ви замоля да си мълчите, че съм по средата и от толкова атаки, не ми остава време да си го догледам, моля Ви не ми го разказвайте !
*ok*
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #1498 -: Ноември 27, 2008, 22:09:25 »

Реших за парфюм. Най-накрая. Беше ме малко срам само да ходя по магазините и да душа при положение, че планирах да си купя нещо от интернет магазин. Влизах с ясното съзнание, че нищо няма да купя оттам и молих за тестер. Подлец! Затова не всичко предложено тук помирисах, все пак дори аз имам някаква граница на благоприличие. (според MetalKing нямам такава граница) Фаренхайт така и не намерих. Водите на Исей не ми харесаха, същото и за Емпори на Армани, твърде силен ми идва. В крайна сметка ограничих избора до следващите осем, като постепенно останаха последните два. Все пак държа да отбележа, че всичките са много хубави и все леки.
  • Calvin Klein IN2U - след много мирисане си внуших, че удря на пенсия;
  • Trussardi Python - много сладък, след много мирисане реших, че е прекалено сладникав;
  • Azzaro NOW Men - интересно шишенце, освен това в един момент почти бях решил да си го купя... после размислих;
  • Calvin Klein Man - тук вече стана много трудно, това е чудесен парфюм;
  • Hugo Boss XY - чудесен, интересен, различен. Ако не бяха съветничките, може би щях да купя него;
  • Versace Pour Homme - трудно различих от този, който избрах, почти еднакви. Почти...;
  • Carolina Herrera 212 - парфюм, който те прави различен. Определено има своя специфична миризма, отличителна. Другите малко или много си приличат, този е съвсем друг. Беше моят фаворит почти до последно, наистина искам да го нося. В един момент обаче ми се стори прекалено лек, дори женствен. Това наклони везните... поне засега;
  • Versace Man Eau Fraiche - моят избор, след като свърши, ще купя 212.


Благодаря на всички, които се отзоваха с предложение.
« Последна редакция: Ноември 28, 2008, 18:01:19 от Skeletan » Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
prity
Начинаещ Спамер
Редник
*

Karma: +139/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


безобидна


Профил
« Отговор #1499 -: Ноември 27, 2008, 22:13:44 »

хъм.... запалка ...
от опита ми със запалките нищо добро не излезе ...
последната сребърна, която ми бяха подарили изчезна в Дали преди години  и от тогава карам на еднодневки, поне да не ме е яд.

След малко ще дойда и ще мисля за нещо, което би ме зарадвало за Коледа.


***

П.П.

Та, тя явно е пушачка и следователно би могла да се зарадва на красива табакера и евентуално цигаре.
Не знам защо, но всички жени които пушат около мен по някое време им хрумва (включително и на мен), че искат да пушат с цигаре.

А по отношение на запалките ...Дюпон се счита за класика...макар за мен да е малко снобария, но всичко е въпрос на вкус.

Иначе  има изключително красиви неща, на сносни цени в Сваровски.

« Последна редакция: Ноември 27, 2008, 22:30:24 от prity » Активен
Страници: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 160   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!