Imperia Online България  
Май 02, 2024, 15:41:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докога с глупавите промени  (Прочетена 10667 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kehaiata
Лейтенант
***

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« -: Май 16, 2012, 20:13:26 »

Защо се правят промени след започване на ерата.Визирам конкретно военните точки(последната МЕГА ГЛУПОСТ),почти по средата на ерата някой решава,я да променим правилото за военните точки,ще ги даваме само в Х2(битката си е битка).Промяната за доблестта я приветствам,не би трчбвало да се дава доблест ако нападаш извън Х2,но тази НЕ.Не мислите ли че сега ще има облагодетелствани играчи,след тази промяна в средата на ерата?Какво ще стане с тези които се борят за военна класация???
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #1 -: Май 16, 2012, 21:06:51 »

пропусна и тази новина...

Цитат
2012-05-08 10:02
Следната промяна ще бъде осъществена във всички светове на Империя Онлайн на 21.05.2012:

Военните точки, необходими за придобиването на който и да е военен ранг, ще бъдат умножени х5, което означава, че за да бъдете Маршал, ще се нуждаете от 750 000 военни точки, вместо само от 150 000.

Забележка! Промяната ще засегне всички играчи и всички военни рангове, т.е. ако на 20.05.2012 сте били Маршал със 150 000 военни точки, на 21.05.2012 ще станете Полковник със 150 000 военни точки.
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Май 16, 2012, 21:13:25 »

Няма как една промяна да бъде отразена в началото на ерата , защото всеки свят стартира в различно време. Ако един свят е със промяната , а друг я чака за следващата ера , то те стават различно , а уж са една и съща версия. Няма как и всички светове да стартират заедно , защото са с различна продължителност , а и така винаги ще имате нов свят , в който да се регистрирате , а не да чакате с месеци неговия рестарт.
Активен

banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #3 -: Май 16, 2012, 21:23:49 »

докторе има как да стане, всичко е въпрос на желание от страна на екипа
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #4 -: Май 16, 2012, 23:17:57 »

докторе има как да стане, всичко е въпрос на желание от страна на екипа
Колега, не ги защитавам, но не си прав.
Има начини, но не е въпрос само на желание.
След като си изградил една система, за да промениш нещо по нея, понякога трябва да се промени цалята система.Всичко зависи от това какво и до колко трябва да се промени.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #5 -: Май 16, 2012, 23:33:33 »

фантоме, много е просто да разбият световете на самостоятелни сървъри, така ако има някакъв проблем със даден сървър то всички които са дадения свят ще го имат, а не както е сега хора които играят в един и същи свят са се регнали в различни сървъри защото в момента на влизане системата е преценила че трябва да им отвори 70,66,46,48 и не знам си още кой сървър че те били най малко натоварени
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
kehaiata
Лейтенант
***

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #6 -: Май 16, 2012, 23:59:55 »

banshi,нямам предвид на какви точки ще се става маршал,а начина на достигане до това звание.Ще дам пример със себе си:Играя в 64 и съм втори по военни с 81К(1371 доблест) точки,като не малка част са от Х3 обхват.Новото правило обаче не поставя на равна нога играчите в оставащото време до края на ерата,особенно ако си на малко повече точки.Докторе съгласен съм с теб че ще е различно,но аз когато се регнах съм приел заварената ситуация и не ми се ще да се променя същата.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Май 17, 2012, 00:10:41 »

Точно за военните точки - преди по-малко от час направих 1 битка за 20к военни и взех и 1000 доблест. Развивам икономика и нямам перфектната армия , но все пак ако се боря за звания не е трудно за цяла ера да станеш маршал. Играч извън х2 нападам само ако си го е заслужил с атака по мен или мой съюзник  *pardon*
Активен

kehaiata
Лейтенант
***

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #8 -: Май 17, 2012, 00:31:14 »

За доблестта пук да не говорим,какъв е смисъла да се ограничава бонуса?Huh?? Като съм я спечелил да си ми дават по 2 на 100 и колкото стане морала за битката  *hmm*
Активен
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #9 -: Май 17, 2012, 01:13:46 »

Точно за военните точки - преди по-малко от час направих 1 битка за 20к военни и взех и 1000 доблест. Развивам икономика и нямам перфектната армия , но все пак ако се боря за звания не е трудно за цяла ера да станеш маршал. Играч извън х2 нападам само ако си го е заслужил с атака по мен или мой съюзник  *pardon*
Добре де , как така се правят промени от играчи в играта и Отон дава обяснения , че така сте решили Huh? Та да не би да играете само модераторите играта Huh? И преди да се свърши някоя промяна която закопава към 1500 човека а облагодетелства 40 ...Не е ли възможно преди да решите да пуснете една анкета ....Или сте решили само 40 човека във всички светове да вземате класациите  *pardon*
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
kehaiata
Лейтенант
***

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #10 -: Май 17, 2012, 02:42:48 »

Направо казано си правят каквото си поискат,а простолюдието да се нагажда
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #11 -: Май 17, 2012, 03:59:02 »

Катo пренебрегнете факта че в някои светове ерата е в средата или края и бърка стратегии промяната е добра.Стига гонитба на  хора на ръба на обхвата и после великите воини и големите звезди от битки с много по-слабите. *tired*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
kehaiata
Лейтенант
***

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #12 -: Май 17, 2012, 07:23:24 »

Аз не съм против промяната,а времето когато е извършена
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #13 -: Май 17, 2012, 10:08:04 »

Добре де , как така се правят промени от играчи в играта и Отон дава обяснения , че така сте решили Huh? Та да не би да играете само модераторите играта Huh? И преди да се свърши някоя промяна която закопава към 1500 човека а облагодетелства 40 ...Не е ли възможно преди да решите да пуснете една анкета ....Или сте решили само 40 човека във всички светове да вземате класациите  *pardon*
А ти защи си мислиш че модераторите са някакви миропомазани измамници,правещи се на богове и решаващи съдбата на всички играчи?Играл съм с и срещу модератори и кафявата табелка в играта не им помогна.......Незнам как още може да има хора които си мислят че модераторите отговарят за промените в играта и че им се плащат някакви феноменални заплати да прецакват играта на останалите
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #14 -: Май 17, 2012, 10:19:50 »

А ти защи си мислиш че модераторите са някакви миропомазани измамници,правещи се на богове и решаващи съдбата на всички играчи?Играл съм с и срещу модератори и кафявата табелка в играта не им помогна.......Незнам как още може да има хора които си мислят че модераторите отговарят за промените в играта и че им се плащат някакви феноменални заплати да прецакват играта на останалите
Защото те са тези, които са видими и контактуват с играчите най-често. Нормално е, Гриша. Няма как да се промени това.
Промените, които правим винаги ще са добре за едни и не толкова добре за други. Няма как да е иначе, когато става дума за онлайн игра, в която всичко става в реално време.
Но дори и да не става в реално време, както има практика при други игри - винаги има доволни и недоволни от промените. Винаги има емоционални реакции, критики, коментари и прочие.
Единственото, което мога да кажа, е, че ние не правим промени, които да ощетяват играчите, а правим промени, които считаме, че са полезни за баланса на геймплея, за удобство на играчите и за това играта да е преди всичко честна за всички.
Много от промените, които сме направили, са именно по предложения на играчите.
А колкото до това кога точно трябва да се правят - считаме, че винаги трябва да бъде колкото е възможно по-скоро.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!