Imperia Online България  
Май 15, 2024, 21:30:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страх ли ги е DЕАMON от FAIRPLAY  (Прочетена 28819 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #195 -: Февруари 24, 2013, 15:19:31 »

Какъв е този филм бе Даниеле? Кои са техните?Ти изтрещя.Питах те нещо елементарно.Нито знам на кои викаш ТЕ,нито ти разбирам намеците.Нещо ме бъркаш.Остави,че стана сапунка и ще изкочи от някъде Леонсио Grin
Не те бъркам и визирам никъде. Ти ме питаш нещо което ще разбереш след време  Wink *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #196 -: Февруари 24, 2013, 15:49:10 »

Не те бъркам и визирам никъде. Ти ме питаш нещо което ще разбереш след време  Wink *hahaha*
Помня,че мн напираше Победител да си каже ника в свят2.С какво сега се различаваш от него?Големи тайни,голямо нещо.Дежа ву. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #197 -: Февруари 24, 2013, 15:56:28 »

Помня,че мн напираше Победител да си каже ника в свят2.С какво сега се различаваш от него?Големи тайни,голямо нещо.Дежа ву. Cool
Браво на теб, че помниш! Проблема, е че няма да разберете, просто защото може да си драскам е така за кеф в темата  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Друго нещо се опитайте да разберете, защото ми задаваш грешен въпрос  Tongue *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #198 -: Февруари 24, 2013, 15:58:37 »

Как мислите драги съфорумници Embarrassed

Първо се извинявам за късната реакция, но просто съм леко възпрепятстван да обръщам по-сериозно внимание на ИО, както и форума му. Г-н Атанасов, нещо сте се объркали сериозно с изводите си кой от кого да го е страх. Нямате обосновка върху която да градите такива тези. А и мисля, че най-добре на този въпрос ще ви отговорят хората от съюза, а не всички останали. Но и те имат мнение което може да споделят, разбиора се. Освен с маменията и заключените акаунти които имате, няма с какво друго да сте по-добри от нас. ОК, докладвахте, провериха ни и какво....едно голямо нищо....Нека помислим и видим до края на ерата колко пъти и колко ваяи играчи ще бъдат заключени.

The_God, след като си сигурен, че никой от вас не мами, а са заключени за друго, споделете да знаем и ние, а с това мълчание само доказвате още повече, че не сте играчи (може би сте били някога, но това отдавна е изчезнало), а сте си живи измамници които няма как да спечелят по-друг начин.
За сега ще спра с коментарите, освен ако пак не бъде нападнат съюз Deamon по някаква причина. Приятна (доколкото може да бъде вече) игра.
Активен

Live Free - Die Well
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #199 -: Февруари 24, 2013, 16:02:43 »

Браво на теб, че помниш! Проблема, е че няма да разберете, просто защото може да си драскам е така за кеф в темата  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Друго нещо се опитайте да разберете, защото ми задаваш грешен въпрос  Tongue *hahaha*
Пак ми говориш в мн число.Ако драскаш за кеф-ок,аз това правя.Последно?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #200 -: Февруари 24, 2013, 16:06:15 »

Пак ми говориш в мн число.Ако драскаш за кеф-ок,аз това правя.Последно?

Вес мани го дани ела да се позабавлаваме като едно време  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #201 -: Февруари 24, 2013, 16:22:50 »

Вес мани го дани ела да се позабавлаваме като едно време  Grin Grin Grin Grin Grin
Eми решил, е че иска да разбере, но уви няма да е от мен  Wink Tongue Пак ти казвам грешен въпрос ми задаваш, но това няма значение  Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #202 -: Февруари 24, 2013, 16:52:12 »

Вес мани го дани ела да се позабавлаваме като едно време  Grin Grin Grin Grin Grin
Вие сте голям Дрийм тим там бе Влади. Аз гледам как се развиват нещата само Grin Почти всички знам кои сте,имате и шкарто де *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #203 -: Февруари 24, 2013, 17:34:51 »

Първо се извинявам за късната реакция, но просто съм леко възпрепятстван да обръщам по-сериозно внимание на ИО, както и форума му. Г-н Атанасов, нещо сте се объркали сериозно с изводите си кой от кого да го е страх. Нямате обосновка върху която да градите такива тези. А и мисля, че най-добре на този въпрос ще ви отговорят хората от съюза, а не всички останали. Но и те имат мнение което може да споделят, разбиора се. Освен с маменията и заключените акаунти които имате, няма с какво друго да сте по-добри от нас. ОК, докладвахте, провериха ни и какво....едно голямо нищо....Нека помислим и видим до края на ерата колко пъти и колко ваяи играчи ще бъдат заключени.

The_God, след като си сигурен, че никой от вас не мами, а са заключени за друго, споделете да знаем и ние, а с това мълчание само доказвате още повече, че не сте играчи (може би сте били някога, но това отдавна е изчезнало), а сте си живи измамници които няма как да спечелят по-друг начин.
За сега ще спра с коментарите, освен ако пак не бъде нападнат съюз Deamon по някаква причина. Приятна (доколкото може да бъде вече) игра.

Кви коментари той Tarzan ви скъса шортите, Пеньо е вдигнал от The_God, относно измамите да споделиш Snoop_Dog за кво беше наказан - леко е претаквал bqm_bqm Grin

Шубето е голем страх да знаеш Grin
« Последна редакция: Февруари 24, 2013, 17:37:22 от matanasov » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #204 -: Февруари 24, 2013, 18:56:52 »

Първо се извинявам за късната реакция, но просто съм леко възпрепятстван да обръщам по-сериозно внимание на ИО, както и форума му. Г-н Атанасов, нещо сте се объркали сериозно с изводите си кой от кого да го е страх. Нямате обосновка върху която да градите такива тези. А и мисля, че най-добре на този въпрос ще ви отговорят хората от съюза, а не всички останали. Но и те имат мнение което може да споделят, разбиора се. Освен с маменията и заключените акаунти които имате, няма с какво друго да сте по-добри от нас. ОК, докладвахте, провериха ни и какво....едно голямо нищо....Нека помислим и видим до края на ерата колко пъти и колко ваяи играчи ще бъдат заключени.

The_God, след като си сигурен, че никой от вас не мами, а са заключени за друго, споделете да знаем и ние, а с това мълчание само доказвате още повече, че не сте играчи (може би сте били някога, но това отдавна е изчезнало), а сте си живи измамници които няма как да спечелят по-друг начин.
За сега ще спра с коментарите, освен ако пак не бъде нападнат съюз Deamon по някаква причина. Приятна (доколкото може да бъде вече) игра.


Само да вметна че The_God е един от малкото играчи, които не мамят и може да бъде гордост за всеки съюз.
Толкова от мен!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #205 -: Февруари 24, 2013, 19:06:24 »


Само да вметна че The_God е един от малкото играчи, които не мамят и може да бъде гордост за всеки съюз.
Толкова от мен!
Аз също така съм чувал.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #206 -: Февруари 24, 2013, 19:25:25 »


Само да вметна че The_God е един от малкото играчи, които не мамят и може да бъде гордост за всеки съюз.
Толкова от мен!

 *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #207 -: Февруари 24, 2013, 20:00:47 »

The_God, след като си сигурен, че никой от вас не мами, а са заключени за друго, споделете да знаем и ние, а с това мълчание само доказвате още повече, че не сте играчи (може би сте били някога, но това отдавна е изчезнало), а сте си живи измамници които няма как да спечелят по-друг начин.
Препоръчвам Ви да прочетете какво съм написал в предните си постове в темата. Сигурен съм, че в момента никой не мами и никой не може да ме убеди че Влади беше наказан справедливо втория път. Не знам доколко я разбирате играта във вашия отбор, но той ако мамеше щеше в момента да е доста да е по напред от това да се движи в пакет с равните по развитие за него икономики. Във вашия отбор дойде човека, който най-много мамеше при нас, който не е спирал от първия ден да мами и съм сигурен, че и в момента го прави. Вие го взехте ваш избор.

Ако мислите, че мамя докладвайте ме, но не ми уронвайте реномето. Сигурен съм на босовете ще им направи голям кеф да ме баннат в играта, не случайно съм персона нон грата за тях от не една или две години. Моите банове винаги са се свеждали до форума на ИО.

Дали съм играч или не няма да коментирам, има хора които са играли с мен, има зала на славата прочетете. Ако мислите, че сте добри играчи искам да ви предложа едно предизвикателство на целия Ви съюз. Всички против мен в свят 1. Един приятел ми сподели, че тези дни трябва да започне на ново. Пускаме се, бия ви един месец и си набивате модовете. Ако сте толкова големи и силни ще се изправите срещу слабака, в случая аз и ще се биете.
Активен

jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #208 -: Февруари 24, 2013, 20:03:18 »


Само да вметна че The_God е един от малкото играчи, които не мамят и може да бъде гордост за всеки съюз.
Толкова от мен!

Галахад, щом го казваш, значи е така и аз лично ти имам пълна вяра на твърдението. Атаносов, и вашият съюз развяват прането, това защо не коментираш, а? Интересно ми е как си толкова добре запознат с
.......... относно измамите да споделиш Snoop_Dog за кво беше наказан - леко е претаквал bqm_bqm Grin
, нещо отношенията Ви с Екип и т.н. май са доста тесни...ама здраве да е....Ние имаме един който е направил грешка и си изтърпя наказанието, да видим вие колко такива ОЩЕ ще имате...А относно тарзан, скоро ще бъде изпратен при маймуните отново, ще бъде изгонен обратно в джунглата, спокойно, за всичко си има време....дерзайте си с измамите там и не говорете много...Жалко само, че петните доброто име на The_God, което много видни личности в ИО защитават...
Активен

Live Free - Die Well
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #209 -: Февруари 24, 2013, 20:13:00 »

Препоръчвам Ви да прочетете какво съм написал в предните си постове в темата. Сигурен съм, че в момента никой не мами и никой не може да ме убеди че Влади беше наказан справедливо втория път. Не знам доколко я разбирате играта във вашия отбор, но той ако мамеше щеше в момента да е доста да е по напред от това да се движи в пакет с равните по развитие за него икономики. Във вашия отбор дойде човека, който най-много мамеше при нас, който не е спирал от първия ден да мами и съм сигурен, че и в момента го прави. Вие го взехте ваш избор.

Ако мислите, че мамя докладвайте ме, но не ми уронвайте реномето. Сигурен съм на босовете ще им направи голям кеф да ме баннат в играта, не случайно съм персона нон грата за тях от не една или две години. Моите банове винаги са се свеждали до форума на ИО.

Дали съм играч или не няма да коментирам, има хора които са играли с мен, има зала на славата прочетете. Ако мислите, че сте добри играчи искам да ви предложа едно предизвикателство на целия Ви съюз. Всички против мен в свят 1. Един приятел ми сподели, че тези дни трябва да започне на ново. Пускаме се, бия ви един месец и си набивате модовете. Ако сте толкова големи и силни ще се изправите срещу слабака, в случая аз и ще се биете.
Моля да приемете извиненията ми, не съм се изказал правилно, не исках да визирам Вас, а хората в обкръжението на съюза Ви. Второ никога не съм искал да кажа, че сте слаб играч. Познавам добре играта Ви до сега, и малко или много дори и да не разбирам от играта, следя имената в нея.
Активен

Live Free - Die Well
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!