Imperia Online България  
Май 20, 2024, 23:52:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 180840 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #915 -: Януари 23, 2015, 18:09:06 »

Каталунец, февруари идва ! !

Ко, прайм?  Grin
Ми ......  знаеш мнението ми по въпроса или събираме хора с който можем да изнесем тия мижитурки или си продължаваш диетата със пастички и дискотеки  Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #916 -: Януари 23, 2015, 18:43:20 »

Ми ......  знаеш мнението ми по въпроса или събираме хора с който можем да изнесем тия мижитурки или си продължаваш диетата със пастички и дискотеки  Grin

Ах ти..... Grin Аз за това си изтрих профила, 3 дискотеки не бяха отразени  Grin
Пастичките са всеки ден, ама все пак се грижа за атлетичния ми вид  Grin Grin Grin

1 седмица мислим  още и действаме Smiley
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #917 -: Януари 23, 2015, 19:10:35 »

Ах ти..... Grin Аз за това си изтрих профила, 3 дискотеки не бяха отразени  Grin
Пастичките са всеки ден, ама все пак се грижа за атлетичния ми вид  Grin Grin Grin

1 седмица мислим  още и действаме Smiley
Белким след седмица ни изненадат със някоя нова промяна от екипа  Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #918 -: Януари 23, 2015, 19:18:42 »

Белким след седмица ни изненадат със някоя нова промяна от екипа  Grin

Няма вече с какво да ни изненадат. Всички промени са в друго естество в последно време,
което и на мен не ми допада Smiley
Платен свят мисля, че няма да има, но той би бил много по -интересен от света на г-н Махди, за пример Grin
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #919 -: Януари 23, 2015, 19:23:33 »

Няма вече с какво да ни изненадат. Всички промени са в друго естество в последно време,
което и на мен не ми допада Smiley
Платен свят мисля, че няма да има, но той би бил много по -интересен от света на г-н Махди, за пример Grin
къв межди кви 5 лева аз в 160 свят имам профил влизам 1 път на 2,3 дена и съм на заветното 658 място   bgflag
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #920 -: Януари 23, 2015, 19:34:44 »

къв межди кви 5 лева аз в 160 свят имам профил влизам 1 път на 2,3 дена и съм на заветното 658 място   bgflag

Ти си истинска машина Grin Явно тичането на стадиона ти вдига левъла в играта  Grin Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #921 -: Януари 23, 2015, 21:08:20 »

Ми ......  знаеш мнението ми по въпроса или събираме хора с който можем да изнесем тия мижитурки или си продължаваш диетата със пастички и дискотеки  Grin
Значи само хора от Кийп или Бастард-другите в тази игра не стават,или са плащачи,или льохмани,или слабаци.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #922 -: Януари 23, 2015, 21:14:58 »

Значи само хора от Кийп или Бастард-другите в тази игра не стават,или са плащачи,или льохмани,или слабаци.
Значи аре ми покажи къде съм писал само хора от Киип, Бастард и къде съм написал че другите са льохмани или слабаци ?  *scratch*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #923 -: Януари 23, 2015, 21:18:31 »

Не съм казал че точно ти си го казал,просто цитирах че търсите хора за някакво изнасяне.Другото е предвид ню уейф теченията във форума и наслагващото се мнение кой какъв е и кои какви са Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #924 -: Януари 24, 2015, 12:23:42 »

Не съм казал че точно ти си го казал,просто цитирах че търсите хора за някакво изнасяне.Другото е предвид ню уейф теченията във форума и наслагващото се мнение кой какъв е и кои какви са Wink

Абе пич що се косиш ? Ти от синдром на недооценен ли страдаш ? Ко ти пука кой къде и какво играе ? Забавлявай си се ти както знаеш и толкова  *freak* *freak* *freak*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #925 -: Януари 24, 2015, 13:36:04 »

eulsivex, ентусиаст си, вижда се. Идеята за свят без диаманти е хубава, но според мен невъзможна, а и не е твоя. Тази идея е стара колкото самите диаманти в играта, или както бяха преди - кредити. Идеята за свят с платен вход съм я чувал и беше прокламирана още през 2010 от англичанина MEX и българчето PainKiller  в свят 50, може да е имало и по стари идеи. Кое се е променило от тогава до сега та да си мислиш че ще ти клекне екипа и ще разбере че ти си прав а те кривите.  Нима сега им трябват по малко пари от преди или ти с твоята идея ще им напълниш касата?  Wink

П.П. Ако натъкмиш така идеята че да им гарантираш добри приходи, тогава  мисля че може да се говори за такъв свят, щото това си е бизнес, хранещ двеста триста човека и идея, която им гарантира съмнителни приходи и явен отлив на платци от обикновените светове не мисля че ще я реализират.
« Последна редакция: Януари 24, 2015, 13:52:52 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #926 -: Януари 24, 2015, 15:03:57 »

Не съм казал че точно ти си го казал,просто цитирах че търсите хора за някакво изнасяне.Другото е предвид ню уейф теченията във форума и наслагващото се мнение кой какъв е и кои какви са Wink

Аз ви каня всичките в 191, рестартира се след 1-2 дни Smiley сега се получи една хубава ера, поне според мен. Има си хора с много диаманти, има си добри играчи, има си и такива които идват да се блъскат и да носят злато...
Само ако решите да идвате си оставете дразгите в българските светове, така е по-интересно.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #927 -: Януари 24, 2015, 15:05:14 »

Аз ви каня всичките в 191, рестартира се след 1-2 дни Smiley сега се получи една хубава ера, поне според мен. Има си хора с много диаманти, има си добри играчи, има си и такива които идват да се блъскат и да носят злато...
Само ако решите да идвате си оставете дразгите в българските светове, така е по-интересно.
Кой съюз ще спечели ? Tongue Tongue Tongue *hihi*
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #928 -: Януари 24, 2015, 15:10:02 »

Кой съюз ще спечели ? Tongue Tongue Tongue *hihi*

Който е имал желание да печели Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #929 -: Януари 24, 2015, 16:54:15 »

Който е имал желание да печели Wink
А междувременно наш приятел Мехди се забавлява в свят 177 преди 3 дена http://prntscr.com/5wffrg  а вчера е имало повторение явно освен да точи банковата си сметка има и умения  Smiley
Активен
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!