Imperia Online България  
Май 13, 2024, 19:46:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЦСКА  (Прочетена 10863 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bacedesko!
Редник
*

Karma: +30/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 05, 2007, 21:38:58 »

farfek,не мога да падна толкова ниско за да се у4а от теб.Злорадствайте си доволно.


Ма то мойто е радост бре, не злоратство......кеф ми е , че нема да слушам поне ден ,два за великите "евробойци"...........то за тях вече и историците не знаят много.......може би археолозите помнят нещо, а ? ти как мислиш ? Wink
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #16 -: Октомври 05, 2007, 22:10:54 »

момци сега съм леко по добре от вчера:(въпреки че не съм спал, не съм ходил на работа и на лекции но малко ми поолекна:(само искам да кажа че ми е много,ама много болно че така отпаднахме!!!каквото и да говорят господата левскари мойто мнение няма да се промени.просто ще продължаваме едни с/у други да злословиме което е нормално.....но въпросът е че цска нищо не игра дееба....нищо не и игра и разочарова цялата публика и разчита само на шибания късмет и на тва ние да им вкараме гол...ама не става уви ако те не могат кой да може мамка му!!!мно съм бесен и напраооо....абе големи педерастии....значи голема селекция голема работа,негри бол пари,обещания и кво.....идва посредствения тим на тУЛИЗА и ние отстранява......за кво...кво като са завършили 3ти(във франция всяка шибана година са различни отборите в евротурнирите)важното е че се преебахме сами и ниюо не играхме деа.

ПС:маса хора се кефят и злословят в момета,ама такове е братя,армейци до гроб и тва е!важна е идеята,тимът,емблемата,публиката,еуфорията,настроението....а въпросните наемници дето са дошли на армията да направят паи не ме ИНТЕРЕСУВАТ!!!

ППС:аз казах САМО ЦСКА ДО КРАЯ НА ДНИТЕ!
Активен

КуКу
demon
Anahronic
Сержант
**

Karma: +20/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Бъдеще няма.Бъдещето е ново минало


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 05, 2007, 22:47:12 »

Ми такава е- опълчение последните 15 мин/домакин и да позволиш на равностоен отбор те мачка/ -   лошото е че падаме в националните ранглисти /А цска  с едни и същти играчи нема ли се появят поне 2 сезона** *hmm*
Активен

                Славата отлита, но забравата е вечна.
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #18 -: Октомври 06, 2007, 01:19:08 »

Ми такава е- опълчение последните 15 мин/домакин и да позволиш на равностоен отбор те мачка/ -   лошото е че падаме в националните ранглисти /А цска  с едни и същти играчи нема ли се появят поне 2 сезона** *hmm*
нема се появят брат ЦСКА е бизнес клуб вече *tired* *tired* *tired*
Активен

КуКу
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 06, 2007, 13:03:30 »

момци сега съм леко по добре от вчера:(въпреки че не съм спал, не съм ходил на работа и на лекции но малко ми поолекна:(само искам да кажа че ми е много,ама много болно че така отпаднахме!!!каквото и да говорят господата левскари мойто мнение няма да се промени.просто ще продължаваме едни с/у други да злословиме което е нормално.....но въпросът е че цска нищо не игра дееба....нищо не и игра и разочарова цялата публика и разчита само на шибания късмет и на тва ние да им вкараме гол...ама не става уви ако те не могат кой да може мамка му!!!мно съм бесен и напраооо....абе големи педерастии....значи голема селекция голема работа,негри бол пари,обещания и кво.....идва посредствения тим на тУЛИЗА и ние отстранява......за кво...кво като са завършили 3ти(във франция всяка шибана година са различни отборите в евротурнирите)важното е че се преебахме сами и ниюо не играхме деа.

ПС:маса хора се кефят и злословят в момета,ама такове е братя,армейци до гроб и тва е!важна е идеята,тимът,емблемата,публиката,еуфорията,настроението....а въпросните наемници дето са дошли на армията да направят паи не ме ИНТЕРЕСУВАТ!!!

ППС:аз казах САМО ЦСКА ДО КРАЯ НА ДНИТЕ!

Слаба ''ракия'' са и 4 -те ''евробойци'',да ги махнат 5 години никой от тях да не играе в Европа ,та да направят някакви  що го де свестни отбори с български момчета ( мотивирани  не само от парите ,но и чест ,слава и т.н) .Преди 30-40 години са играли много по -свестно(и то без пари,срванение със днес) от сега  и единственият проблем може да се търси само в тях .Ние сме си виновни ,че им се дразним и го приемаме на вътре ,те си  получават парите ,пият и пушат и ходят посред нощите на заведения .Не знам за тях си е работа ,за нас живот Sad
Активен
duman86bg.int
Редник
*

Karma: +5/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 06, 2007, 19:49:48 »

От това, което прочетох Фигил и Пешо имат бира от мен  *beer*
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 06, 2007, 21:56:49 »

От това, което прочетох Фигил и Пешо имат бира от мен  *beer*


Ama da ne se napravish  na nedo4yl ,kato te podsetq za birata Smiley
Активен
freak|joe
Редник
*

Karma: +4/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #22 -: Октомври 07, 2007, 01:07:40 »

Голяма радост беше. Добре, че съседите не казаха нищо че доста скачах  *freak*
Активен
Wizard
Сержант
**

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #23 -: Октомври 07, 2007, 01:16:00 »

farfui какво значение има кой от българските отбори ще ни представи в такъв пристижен турнир. Аз съм си за ЦСКА, но и Левски или Марек да играеше щях да си държа за българското. Това вашето си е жив идиотизъм  *hmm* . Та като става въпрос за държавата ни и като цяло защо сме на този хал отговорът е един.... Всички гледат само в една точка... Всеки иска да е по добре от останалите... Да заграби колкото се може повече... Никой не гледа глобално на нещата... Никой не го интересува, че изчезваме като нация... Превръщаме се в едно алчно племе, което е способно да се самозаличи...  Shocked
Активен
bacedesko!
Редник
*

Karma: +30/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 07, 2007, 08:04:03 »

Абе , що говорите глупости >Sad По цял свят запалянковците са еднакви....сега ви боли и за това почвате да ревете за "българското", което няма нощо общо в случая. Когато Левски отпадна яко "прахте" сега е наш ред  ;D. Даже и националния отбор няма нищо общо с "българското" щото и там се обслужват интересите на няколко човека, такава ни е цялата държава....не бъдете ЛИЦЕМЕРИ !!!
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #25 -: Октомври 07, 2007, 11:04:43 »

Е ти Wizard искаше ли ЦСКА да влезне в престижният турнир с тази игра ?Лично за мен това бяха едни 96 мин ,в който се чудех до колко може да стигне нашата култура и като видях от камерите Тройчо ,как вика чисти ,лази ,лапай ми беше отговорено.Просто срам е за такъв отбор с традиций .Убеден съм  ,че по-старите цскари който си спомнят  мачове преди 30-40 години ... не са догледали мачът или са се хванали за глават и са се чудели как се е стигнал до там ,та отборът да лази вместо да тича !
Активен
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 07, 2007, 11:07:32 »

Абе , що говорите глупости >Sad По цял свят запалянковците са еднакви....сега ви боли и за това почвате да ревете за "българското", което няма нощо общо в случая. Когато Левски отпадна яко "прахте" сега е наш ред  ;D. Даже и националния отбор няма нищо общо с "българското" щото и там се обслужват интересите на няколко човека, такава ни е цялата държава....не бъдете ЛИЦЕМЕРИ !!!


Мм така е ерата Боби Михайлов ,е доста лоша засега за българският футбол.С този национален трениор , победа няма да имаме с/у равнностоен отбор.Но като опре ножът в неговият кокал ,ще се вземе един чужд трениор и можеби тогава ...
Активен
duman86bg.int
Редник
*

Karma: +5/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 07, 2007, 19:13:41 »


Ama da ne se napravish  na nedo4yl ,kato te podsetq za birata Smiley

хахаха аз от футбол грам, не се интересувам каму ли български отбори дори и националния... но  Фигилчо си изкара бирата
Активен
Revenger
Гост
« Отговор #28 -: Октомври 07, 2007, 21:08:05 »

Като ви гледам така, сигурно сте от писателите във форума на 7 дни спорт *bravo* Има и големи капацитети на тема футбол.По4ти готови за трениори,наи-малко на националите. *hahaha*
Активен
tonyboy
Редник
*

Karma: +72/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #29 -: Октомври 08, 2007, 14:26:45 »

еее седнах един мач да изгледам и точно се зарадвах че нашите ще бият ама... уви нали все пак са си нашите...
Активен

Язи съм си гадно копеле!!! Дерзайте... ;D

http://www.groovy-xmas.com/index.php?country=master&page=flash_santa_view&c=a49df71eff18
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!