Imperia Online България  
Май 06, 2024, 11:37:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: свят 14  (Прочетена 13614 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Haho
Редник
*

Karma: +24/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #90 -: Март 15, 2012, 11:19:16 »

Ще напиша и аз две думи за ерата, макар че съм играл има-няма 4 месеца.

Според мен стана добра ера. Идеята да се обеденят няколко свята в един се оказа сполучлива. Беше интересно до 5-6 месец когато имаше много равностойни съюзи. Ставаха наистина непредвидими и интересни войни. В последствие листа с модирани, касирани и изтрити играчи набъбна и играта загуби много от блясъка си. Тези които фермеха очаквано качиха нето и играха в друга ера. В тоя ред на мисли, незнам дали няма да е по удачно да се намали тавана на икономическото развитие. Все си мисля че ако има само 20 провки за колонизиране това разтягане на класирането ще се ограничи, което значи повече хора в обхват и повече битки. Както и да е, искам да поздравя бившия съюз Impire. Не искам да засегна някой, но според мен те бяха най-стойностния противник срещу когото съм се бил в ерата. Като цяло, очаквах повече от чужденците, но не се получи. Тук е мястото да спомена, че бест имаше възможност да запише ера с 30-40 спечелени войни и нито една загуба. Проблема с калкулатора на процентите ни поряза много лошо и то не толкова заради загубените точки а заради пропиляната възможност да завършим без загуба. В последствие загубихме още някои войни, но ако не ни беше отнета възможноста да гоним рекорда, щяхме да ги играем различно.
Поздравявам всички от бест. Достойно представяне приятели.

Не коментирам други съюзи не от лоши чувства а защото нямам кой знае каква ясна представа, кой, какво, как и с кого.  

Успех и до нови срещи.
« Последна редакция: Март 15, 2012, 11:36:36 от Haho » Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #91 -: Март 15, 2012, 11:21:05 »

   
Ерата завърши. Със започването на следващата Ера, всички играчи ще имат същите акаунти, със същите пароли, но на 0 точки, започвайки наравно отначало. Картата на Света ще бъде населена наново, така че всички играчи ще са на нови места с нови съседи.

Слеващата Ера започва на 16.02.2012 в 17:00 ч.
   
   
Да проклетата ера най сетне свърши ,утре ще започне нова ера ,обещават се  много по хубави филми през нея .......сега се подготвят сценариите  *freak* Аз официлано мисля да не се пускам но ще поразмисля ,ако се пусна ще усетите  wassup
Активен

i1978
Гост
« Отговор #92 -: Март 15, 2012, 11:24:36 »

хахаах верно не съм го видял. Ами без коментар.
Активен
i1978
Гост
« Отговор #93 -: Март 15, 2012, 11:27:07 »

Да проклетата ера най сетне свърши ,утре ще започне нова ера ,обещават се  много по хубави филми през нея .......сега се подготвят сценариите  *freak* Аз официлано мисля да не се пускам но ще поразмисля ,ако се пусна ще усетите  wassup
Аз пък няма да се пусна. Имам 90 диаманта в ацц-то  и ще правя подаръци, когато му дойде времето.
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #94 -: Март 15, 2012, 15:41:03 »

Малко поиграх и аз тука, ама сигурно повече няма да играя. Пенсионирам се.*hihi* Вече не ми е толкова интересно, а и не виждам кой може да ми вземе нетна класация.  Embarrassed  Cool*hihi* Пет години ми стигат...
Италианците са мнго добри - призовите места в ИО вече не са запазена територия само за българи.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #95 -: Март 15, 2012, 22:04:26 »

Малко поиграх и аз тука, ама сигурно повече няма да играя. Пенсионирам се.*hihi* Вече не ми е толкова интересно, а и не виждам кой може да ми вземе нетна класация.  Embarrassed  Cool*hihi* Пет години ми стигат...
Италианците са мнго добри - призовите места в ИО вече не са запазена територия само за българи.

 *PUNISH* :evil4:
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #96 -: Март 15, 2012, 22:23:19 »

Малко поиграх и аз тука, ама сигурно повече няма да играя. Пенсионирам се.*hihi* Вече не ми е толкова интересно, а и не виждам кой може да ми вземе нетна класация.  Embarrassed  Cool*hihi* Пет години ми стигат...
Италианците са мнго добри - призовите места в ИО вече не са запазена територия само за българи.
Ха ха вуйна  ми Вики  мой ти взезе и акъла  даже  *hahaha*
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #97 -: Март 15, 2012, 22:25:09 »

Гледай да не ти взема на теб *heart*  *freak* Чакам си бонуса.....  Embarrassed
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #98 -: Март 16, 2012, 09:12:52 »

Аз пък няма да се пусна. Имам 90 диаманта в ацц-то  и ще правя подаръци, когато му дойде времето.
Абе и аз имам некви останали диаманти в дразнителя ама си  боцнах  едно ново ацц ,да стане малко интересно в началото  Grin Grin
Свят 14
Вие бяхте регистрирани успешно.
Натиснете тук, за да влезете в играта.
 *write*
« Последна редакция: Март 16, 2012, 09:15:03 от _P0BeDiTeL_ » Активен

ninov
Гост
« Отговор #99 -: Март 16, 2012, 20:02:53 »

Абе и аз имам некви останали диаманти в дразнителя ама си  боцнах  едно ново ацц ,да стане малко интересно в началото  Grin Grin
Свят 14
Вие бяхте регистрирани успешно.
Натиснете тук, за да влезете в играта.
 *write*

Май бонусите от 50 диаманта,които се даваха при рестарт на ерата вече ги нямало   Sad
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #100 -: Март 16, 2012, 20:30:37 »

Май бонусите от 50 диаманта,които се даваха при рестарт на ерата вече ги нямало   Sad

Да , няма го вече бонуса.
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #101 -: Март 17, 2012, 12:39:43 »

Има една много хубава българска поговорка: Крадецът вика дръжте крадеца!  *pardon*


Не съм нарушил нито едно правило на играта.Не ми е позволено да посоча причините за блокирането на акаунта ми,но съм сигурен че те са ти известни.Това превръща поста ти в провокативна подигравка,която за пореден път е подмината от изтриване и наказание.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #102 -: Март 17, 2012, 13:00:24 »

Темата в хронологии на 14 е заключена.Затова ще помоля Вики да редактира следните пасажи от заключителния и пост:  "като направихме изключение за две малки и нищожни територии – Грейтската махала и пасището s6s6." , "селяните от пасището s6s6 сътвориха черното предателство срещу повечето БГ съюзи и започнаха с лопати и мотики вероломно да нападат миролюбивите села. Агитаторът на тази свита плебеи си беше поставил цел да смени дрипавите дрехи с позлатена броня и доспехи, мечтаеше да язди не магаре, а расов кон, искаше да завладее маршалската титла, да сее успехи по бойните полета и нощем, докато свитата му от пияници гуляеше, великият боец вареше тайнствена отвара, даряваща му сила  - Билето на смелостта." , "Агитаторът на сбирщината s6s6 се възползва от политическата нестабилност из ерата и обяви война на Достойните Рицари."                                                                                                                      Радвам се че си се опитала да подържаш художествен стил,но се въздържай от обиди.Предлагам ти да замениш изразите: "селяните от пасището" с "варварите от номадските земи" , "свита плебеи" с "вероломни варвари"  ,  "от пияници" с "разгулни войни" , "сбирщината s6s6"  с  "номадската орда S6S6".  Така художественият стил ще се подобри и обидните обръщения ще отпаднат.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #103 -: Март 17, 2012, 13:10:15 »

Темата в хронологии на 14 е заключена.Затова ще помоля Вики да редактира следните пасажи от заключителния и пост:  "като направихме изключение за две малки и нищожни територии – Грейтската махала и пасището s6s6." , "селяните от пасището s6s6 сътвориха черното предателство срещу повечето БГ съюзи и започнаха с лопати и мотики вероломно да нападат миролюбивите села. Агитаторът на тази свита плебеи си беше поставил цел да смени дрипавите дрехи с позлатена броня и доспехи, мечтаеше да язди не магаре, а расов кон, искаше да завладее маршалската титла, да сее успехи по бойните полета и нощем, докато свитата му от пияници гуляеше, великият боец вареше тайнствена отвара, даряваща му сила  - Билето на смелостта." , "Агитаторът на сбирщината s6s6 се възползва от политическата нестабилност из ерата и обяви война на Достойните Рицари."                                                                                                                      Радвам се че си се опитала да подържаш художествен стил,но се въздържай от обиди.Предлагам ти да замениш изразите: "селяните от пасището" с "варварите от номадските земи" , "свита плебеи" с "вероломни варвари"  ,  "от пияници" с "разгулни войни" , "сбирщината s6s6"  с  "номадската орда S6S6".  Така художественият стил ще се подобри и обидните обръщения ще отпаднат.

Литераторските и стилистичните си идеи може да ги споделяш във форума на "Слово и реч". Мисля че точно ти не си човека, който ще преценява кое е обида.  *pardon* Лек ден.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!