Imperia Online България  
Май 17, 2024, 08:18:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3405 -: Юни 23, 2014, 11:12:44 »

Слушай ся   wassup аз имам много бойци под ръка ,целото семейство ми развива армии бол Grin ако ти се доиграе и ти ареса некоя войница кажи ми ке ти подадем веднага некой от моите бойни акаунти с яко армия да си се трепеш на воля ,даже и инфо ше ти давам кой кога къде Wink  аз нали знаеш съм "ПРОООООГРАМА"    *GIRL_CRAZY* и следим целата карта без и да ги поглеждам   *freak* *hahaha*  та ше се веселиме на воля и ни дреме на у...(унова) Grin  X) *SARCASTIC*
Отпуска съм и бича айляк, но остане ли време, ще видя да поиграя. Благодаря за предложението, г-н "ПРОООООГРАМА"   Grin Grin  *crazy*
Активен

ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3406 -: Юни 23, 2014, 12:54:04 »

Румене! Изглежда в клуба на анонимните алкохолици не са моглу да ти помогнат  *KING* *cocktail*

В кой скайп съм бил влезнал , аз в моят немога да си  влезна понякога, ти за чужди ми говориш..
Смятай
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3407 -: Юни 23, 2014, 12:56:46 »

Може би Пънчо стои зад някой от тези акаунти
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=4&c=de&sort=2&realm=3
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
zoblin_YO
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #3408 -: Юни 23, 2014, 13:09:44 »

Може би Пънчо стои зад някой от тези акаунти
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=4&c=de&sort=2&realm=3
Мaлии мноо немецц мноо чудо у тaя септичнa ямa бaстурдс *gamer*
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3409 -: Юни 23, 2014, 13:23:11 »

Може би Пънчо стои зад някой от тези акаунти
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=4&c=de&sort=2&realm=3
Тая ера имам 34 акаунта, що годе добре развити, виж заявявам го пред всички. Кои са няма да ти кажа . След като разбрах че няма да има съпорт отскочих до Цюрих и регнах още 15 сега един приятел и колега се грижи за тях да моа другия месец да почвам да си ги преточвам друго нещо да те вълнува?
Активен

ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3410 -: Юни 23, 2014, 14:13:19 »

е па браво радвам се за теб
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3411 -: Юни 23, 2014, 15:06:25 »

Тая ера имам 34 акаунта, що годе добре развити, виж заявявам го пред всички. Кои са няма да ти кажа . След като разбрах че няма да има съпорт отскочих до Цюрих и регнах още 15 сега един приятел и колега се грижи за тях да моа другия месец да почвам да си ги преточвам друго нещо да те вълнува?
Браво бе.Кога успя.Аз уж имам повече време пък съм само с 10 Embarrassed
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #3412 -: Юни 23, 2014, 15:15:02 »

Румене! Изглежда в клуба на анонимните алкохолици не са моглу да ти помогнат  *KING* *cocktail*

В кой скайп съм бил влезнал , аз в моят немога да си  влезна понякога, ти за чужди ми говориш..
Смятай
Ти ли не помниш бе недоразвит буренак такъв  *PUNISH*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3413 -: Юни 23, 2014, 15:27:47 »

кво?
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3414 -: Юни 23, 2014, 16:36:29 »

кво?
Стига се прави на ощипана кокона,сеа щИ припомня пробихте скайпа на Ружа (soleil) и така получаваше инфо, знаеше за Атилах за Лейди така хванахте неколко армии..така се и пазехте щото публикувахме атаките но понеже не си достатъчно интелигентен и даде инфо на трето лице което аз бях споделил само с Ружа и така гурбета ви трая 1 седмица след което започнахте съюзно пране и не след дълго великият ви съюз се разпадна. Плющах ви ред по ред, един по една .Т.Е остана сам в него и в мод.
Сега сети ли се посредствени ми играчо? Или да? *rose*
Активен

ghost
Бат Вес!
Сержант
**

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Профил
« Отговор #3415 -: Юни 23, 2014, 16:56:36 »

Като каза Ружа се сетих. Не бях аз не съм и разбивал скайпа. Имаше един с име на спортна кола от нашия съюз. Ако се сещаш оправяйте се с него.
Активен

Сам съм – други няма. Аз водих, аз заповядах, други не търсете
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3416 -: Юни 23, 2014, 22:38:13 »

Румене ще го отнесеш като куцо пиле домат  Lips Sealed
един човек пита кога ще си махнеш мода
Не ви знам конфликтите от време оно, но хората си имат съюз сега и лични истории, ако тръгнат да се оправят, нямат да останат индивидуални... духче... Явно вече си си намерил акаунт - подарък. Ако ти държи, може и да го кажеш кой е, както на всички при нас се знаят - кои са във форума и кои са в играта.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #3417 -: Юни 23, 2014, 22:42:51 »

Като каза Ружа се сетих. Не бях аз не съм и разбивал скайпа. Имаше един с име на спортна кола от нашия съюз. Ако се сещаш оправяйте се с него.

Братчед, имаш етикетче, а не знаеш, че такива анимации не трябва да имаш в профила. Махни го това, че много дразни...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3418 -: Юни 23, 2014, 22:43:12 »

Не ви знам конфликтите от време оно, но хората си имат съюз сега и лични истории, ако тръгнат да се оправят, нямат да останат индивидуални... духче... Явно вече си си намерил акаунт - подарък. Ако ти държи, може и да го кажеш кой е, както на всички при нас се знаят - кои са във форума и кои са в играта.
Интересни неща си говорите ...ние утрепахме още няколко през това време  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3419 -: Юни 23, 2014, 22:59:13 »

Братчед, имаш етикетче, а не знаеш, че такива анимации не трябва да имаш в профила. Махни го това, че много дразни...
Това етикетче ако не си забязъл е фалшиво , имитация на снимка  Grin
Активен

Страници: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!