Imperia Online България  
Май 17, 2024, 14:07:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504532 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2805 -: Юни 09, 2014, 20:06:21 »

Абе ти поглеждал ли си им профилите.Смятал ли си по колко злато си докарват на ден от грабежи/реални/.Погледни профилите на ahberat , kizilates  ,  basayev и виж за какво точене става въпрос и как само basayev се навиха да накажат.Няма ти давам примери и с латино играчи.Цялата карта е пълна.В сравнение с мангала всеки изглежда чист като сълза.Но не.Наказват само бГ играчи и то от съюза на Жоро.Тук там по някой иноземец за цвят.А ти като най-голямата мижитура се радваш точно на наказанията на бг играчите.Е сега като няма кой да спира чужденците ще те видя как ще играеш.Че ще ти спукат гъзеца от бой и латиноси и мангали.Щото в тия условия ти не можеш да играеш,но си тръгнал на мен определения да даваш.
ще скъсат и твоя гъз но това положение го създаде манекена отдавна щеше да лихвя и да се  развивам и  битки да правя но срещу това точене и тея надути армии се пробвай ти че не знаеш за какво става въпрос въобще,паляк,нали кара наред доиде му реда  Grin Grin Grin Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2806 -: Юни 09, 2014, 20:07:05 »

Ти не можеш да спреш да дрънкаш , пиянската ти прогнила душичка сега ликува - незнаейки и тя защо - невиждайки собственото си нищожество  Grin Grin  Аз къде ще ходя и какво ще правя си е моя работа , ти жена ти не можеш да пратиш за пиене да ти купи седнал мен да ме праща някъде  *freak* А за играта ще ти кажа ,че това че съм бан съвсем не означава ,че тормоза ще спре  Tongue само ако реша ,да спре ще спре ,ако реша да продължа ,продължава и тормоза , какво значение има как ще се казва акаунта който ще те мачка , все аз ще съм  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2807 -: Юни 09, 2014, 20:07:10 »

Баш пък ти да ми кажеш клоун не върви.
Прогнозирах да те заключат,ама ти изпревари прогнозата. А с оправданията като на ученичка четвърти клас втория срок си пък най смешен. Пак без да искаш си оплел пазарите. Все пък теб заключват по погрешка, а големите измамници не ги пипат  *hahaha* *hahaha*
Бъдете поне малко мъже, като са ви хванали запазете поне достойнство. Ама как да запазиш нещо което пък нямаш е друга тема.
Аз за подлогата, няма нужда да ми го защитаваш. Имам си мнение и то е такова. И няма да се промени докато не бъда убеден в обратното.
Сега върви си сипи една ракия и разпусни поне една вечер преди да поемеш следващия акаунт, който ще подлежи на същите санкции, де по погрешка, де заради друго.  Wink
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2808 -: Юни 09, 2014, 20:08:50 »

ще скъсат и твоя гъз но това положение го създаде манекена отдавна щеше да лихвя и да се  развивам и  битки да правя но срещу това точене и тея надути армии се пробвай ти че не знаеш за какво става въпрос въобще,паляк,нали кара наред доиде му реда  Grin Grin Grin Grin

дай, дай - искам да видя колко съобщения можеш да пишеш.

П.п. Не се сърди, но няма да ти отговоря на писанията, просто не ти разбирам. Ако има някой който разбира на маймуница бих се радвал да ми преведе какво казва тоя.
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #2809 -: Юни 09, 2014, 20:10:32 »

Божо стига с това "щях това да направя, щях онова да направя" . Там където играем ние единственото което можеш да направиш е да разпуснеш армията, да станеш каса и да плюеш по форума. Т.е. вече си направил всичко възможно  *hahaha* *hihi*
Активен

bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2810 -: Юни 09, 2014, 20:14:30 »

Божо стига с това "щях това да направя, щях онова да направя" . Там където играем ние единственото което можеш да направиш е да разпуснеш армията, да станеш каса и да плюеш по форума. Т.е. вече си направил всичко възможно  *hahaha* *hihi*
много хора го направиха и се модираха ,там кадето играете вие не е игра  Grin Grin Grin и пак ще я направя наесен съм с армията лятото армия не ми трябва Grin Grin Grin пък манекенката да си взима друго ацц  ще се радвам и нека си точи Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 20:16:17 от bojidarmir » Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #2811 -: Юни 09, 2014, 20:18:29 »

много хора го направиха и се модираха ,там кадето играете вие не е игра  Grin Grin Grin
Ще си признаеш накрая че си бил играч само в светове пълни с мишлета
Активен

bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2812 -: Юни 09, 2014, 20:20:15 »

Ще си признаеш накрая че си бил играч само в светове пълни с мишлета
абе пиленце малко оди дрънкай на китара и не се занасяй пеи и пийй Grin Grin Grin Grin Grin майсторите на силните ери изгоряха
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 20:21:47 от bojidarmir » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2813 -: Юни 09, 2014, 20:21:45 »

Баш пък ти да ми кажеш клоун не върви.
Прогнозирах да те заключат,ама ти изпревари прогнозата. А с оправданията като на ученичка четвърти клас втория срок си пък най смешен. Пак без да искаш си оплел пазарите. Все пък теб заключват по погрешка, а големите измамници не ги пипат  *hahaha* *hahaha*
Бъдете поне малко мъже, като са ви хванали запазете поне достойнство. Ама как да запазиш нещо което пък нямаш е друга тема.
Аз за подлогата, няма нужда да ми го защитаваш. Имам си мнение и то е такова. И няма да се промени докато не бъда убеден в обратното.
Сега върви си сипи една ракия и разпусни поне една вечер преди да поемеш следващия акаунт, който ще подлежи на същите санкции, де по погрешка, де заради друго.  Wink

Къде видя да кажа "погрешка"  Grin за какво достойнство ми говориш ти бе , дето седна да плюеш без повод и причина нас ,които не сме те пипнали даже , от къде тая злоба бе  Grin за достойнство седнал да ми говори ,я вземи прочети какво казвам "моя грешка" - смешна ,но грешка ,поводи и основания за наказание на други има много по големи ,но аз съм свикнал да съм най черния и мразения и каквото и да плямпате знаете защо е така - защото ви пръскам ... в играта без право на обжалване и не търпя да ми се водят лицемерни политики и въртят интрижки и игрички - картите на масата и бой до спукване , а вие го не можете това ,нямате нито капацитет нито организация ,това e ... истина и малодушието ви ме забавлява искрено и ще продължава да ме забавлява , така ме изтриха и в 13 и какво стана - история за чудо и приказ  Grin Grin
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:56:44 от Vania » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2814 -: Юни 09, 2014, 20:23:17 »

Къде видя да кажа "погрешка"  Grin за какво достойнство ми говориш ти бе , дето седна да плюеш без повод и причина нас ,които не сме те пипнали даже , от къде тая злоба бе  Grin за достойнство седнал да ми говори ,я вземи прочети какво казвам "моя грешка" - смешна ,но грешка ,поводи и основания за наказание на други има много по големи ,но аз съм свикнал да съм най черния и мразения и каквото и да плямпате знаете защо е така - защото ви пръскам ... в играта без право на обжалване и не търпя да ми се водят лицемерни политики и въртят интрижки и игрички - картите на масата и бой до спукване , а вие го не можете това ,нямате нито капацитет нито организация ,това е истина и малодушието ви ме забавлява искрено и ще продължава да ме забавлява , така ме изтриха и в 13 и какво стана - история за чудо и приказ  Grin Grin
сега ще пръснат твоя ... като всяка силна ера  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:57:51 от Vania » Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2815 -: Юни 09, 2014, 20:25:49 »

манекен всяка ера да пръскат... ,как е боли ли боли Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:58:46 от Vania » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2816 -: Юни 09, 2014, 20:30:51 »

Не знам божке  Grin не ми се е случвало ,обикновено ме трият  Grin Grin  ако искаш може да се пробваш да извадиш армия да ме биеш , бана е до края на ерата , освен ако супорта не е сгрешил и не решат да ме отключат да ти пръсна твоя ... както обикновено до сега правех  Grin Grin
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:59:00 от Vania » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2817 -: Юни 09, 2014, 20:35:24 »

Абе манекенчо, ти да не си комунист ?  *scratch*  Все другите лошите,все ти си най добрия и най-най във всичко. Пръскаш ...,а у хахахахаа,   Grin
Хората те хванаха 3 пъти и ти сложиха катинара. И да,нямаш достойнство щото продължаваш да плямпаш.
И къде видя омраза и плюене. Някъде да съм написал лъжа ? Да съм те обидил с някой епитет, освен веднъж за което се извиних предварително (възпитание му викат  Wink ).
Това че те трият всяка ера показва, че си една издънка, не че си играч.  *xxx*







« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:59:18 от Vania » Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2818 -: Юни 09, 2014, 20:38:22 »

И да видиш че съм къде по човек от теб, ей сега ще си сипя една ракия за твое здраве.
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2819 -: Юни 09, 2014, 20:38:32 »

Ще ви кажа нещо и ще ви оставя да се порадвате че ме уби злия маг support  Grin Grin  както казах неотдавна - единствения който може да ме бие е той  *freak*

Аз не съм важен , един акаунт не е целия Bastards  и идеята която саюза корени в себе си за тази игра ...Bastards го има на картата и докато го има ще прави това което е правил винаги .. да печели ...  *SPITEFUL*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!