Imperia Online България  
Май 17, 2024, 10:04:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2535 -: Май 22, 2014, 13:29:13 »

Идвам да ме питаш  *SIGH* Някои маалки уточнения. Това изобщо не е съюзът, наш човек попита дали да го пусне и се съгласих, макар че някои от другите бяха малко против, защото беше ясно, че не може да се организира нея ера, като повечето си бяхме дали почивка. Аз отидох по никое време, защото съюзът щеше да остане без лидер и кво да правя, все пак къщичката... В съюзът всъщност бяха почти само хора от 13и свят, които искаха да поцъкат още малко 4 версия преди да я спрат, както се обяви. После и те се чудеха дали да играят, като се разбра, че ще има нов свят. Аз лично никога не играя в 2 свята. Та цялата работа си беше несериозна и доста пъти се чудех дали да ги разпусна гостите или да ги оставя да си цъкат както си искат. А като се появих, спретнах набързо 2 медала, и единственото избито ми е било стрелите, дето ми ги опуха по страничните   *pardon*. А за Бонгас... разбира се, че няма да оставя човекът да се умаже в 8ицата на онзи, като виждам как отпреди видимост и половин час по-късно от там изчезва злато, точно колкото за местене на войска. И някак странно войската му се оказа 15 мин там в друга провка... а? Просто от всичките провки, оня решил да не пази последната, че и без това ще се върне... Както и да е, стар спор. Може и да го питаме лично, все ще се намери някой да ни свърже, предполагам че ще каже каква е била ситуацията.
Туй си е жив спам в тази тема, ама тя без туй 90 % такава ...

Нямам нужда от обяснения - написах фактите ... да ми разтягаш хуморески - ама не играехме от начало ,ама не беше сериозно ,ама чудехме се и ала бала е смешно  Tongue факт е че ви бият като тупани там  *ok* смешното е че пишеш и за масовката ,че му се появила войска след 15 мин  Grin Grin ми да появи се ,тая войска от 10-15к дето праща по касите се върна от тях  Grin Grin няма никкъв стар спор - просто ви видях нивото на игра  *hmm* мнооооого слабо и затова и не се учудвам вече защо се подмазваш на латиноси матиноси и всякаква паплач явно за да не ви закачат ,а те са по големи шматки и от вас но поне са се приспособили и ползват всички възможности на играта затова и са по силни от вас... нямам какво да ви кажа повече , скимтете си на воля , до сега ви толерирах защото имах уговорка с ваш играч за нещо което не ви касае вас и то тя засягаше предимно тоя ревящия да не го закачам ,но след тия писания се колебая дали вече е валидна и най добре ще е да ви бия всичките и то редовно за да не съжалявам накрая и да ми се правите пак на капацитети и да слушам злобни подмятания и коментарчета от вас ... и ви го казвам ,защото така обичам ,честно и в очите - шматки сте ,нямате уважение когато човек ви толерира и затова бой и да си знаете мястото в играта ... Cool
« Последна редакция: Май 22, 2014, 13:44:26 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2536 -: Май 22, 2014, 17:30:15 »

Няма заяждане бе какво заяждане с умрели врабчета  Cool обезумелия некакъв безславен герой плямпащ като папагал едни и същи безмислици без обяснение без факти , просто си плямпа злобното малко човече и не се спира  Grin Grin усшешно иска да замени другата шматка божо като форумен клоун   *freak* 


Вади сабята и почвай да я лъскаш, стига плямпа. Grin  *xxx*

Ей богу , аз се отървах още преди 2-3 лета от тая болест.  Grin

 



Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2537 -: Май 22, 2014, 19:35:19 »

Вади сабята и почвай да я лъскаш, стига плямпа. Grin  *xxx*

Ей богу , аз се отървах още преди 2-3 лета от тая болест.  Grin

 
По-рано е трябвало да го направиш като ти гледам писанията. Вземи да се отървеш и от форума , че само глупости чета от теб !!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #2538 -: Май 22, 2014, 19:52:02 »

Дела, трябват, братя, дела. От думи файда няма.
Ето така:

FuGaLdO(IronMaide)   JUST_ME(ROMANIA)   414   1218149   41   140   0   0   27
FuGaLdO(IronMaide)   pepitap(_TITANES_)   2323   703770   277   3916   0   0   154
FuGaLdO(IronMaide)   -OnLy-(ROMANIA)   2676   1136553   164   1992   0   0   178

Е има го и това:

tudy7(berserkers)    FuGaLdO(IronMaide)   1595   919095   495   7193   0   0   106
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #2539 -: Май 22, 2014, 19:55:12 »

Така, че всеки да оставя делата му да говорят, а да не обяснява, че преди 100 млн. години е бил тиранозавър рекс.
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2540 -: Май 22, 2014, 20:01:01 »

По-рано е трябвало да го направиш като ти гледам писанията. Вземи да се отървеш и от форума , че само глупости чета от теб !!!

И ако споделиш кое точно писано от мен е глупост, че нещо не мога да се сетя ?
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2541 -: Май 22, 2014, 20:08:40 »

И ако споделиш кое точно писано от мен е глупост, че нещо не мога да се сетя ?
Точка по точка ли да ти изброявам или да ти напиша стихче  Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2542 -: Май 22, 2014, 20:27:05 »

Mислех че си играч, който следи нещата, но май не чак толкова... Аз на очите си ли да вярвам или на общи приказки... че на 30-45 мин оня сменяше военни, както и 5 мин, преди видимост, минаха една сюрия на всеки 1-2 часа негови атаки, а войска не се появи. Факт, че явно по принцип тогава правеше блока, но ако 2 дена са се бесили шпиони...  
 И това с подмазването.. не ни сравнявай с тези дето се усукват край теб, да не ги биеш... И за биенето, не разбрах кои нас чак толкова са ни били? Мен ме няма там, хората ни също, пък ни бият, как става ? Двамата авери играли колкото имали време 3-4 месеца, окичили медали, ступали и латиноси и турчета, и само те са били без договор с онея от цялата карта и още един съюз. Хайде да не си даваме оценки, не мисли че само вие 5 човека там имате хабер и играете. Има и доста други добри играчи, които дори и не си чешат езиците да им ръкопляскат, просто си играят за кеф...
« Последна редакция: Май 22, 2014, 20:32:59 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
saison
Гост
« Отговор #2543 -: Май 22, 2014, 21:01:58 »

Кат гледам на де вървят нещата,ерата се очертава доста интересна  Cool ....Манекенчето се кани да бие цялата карта  :Smiley ...дали ще успее ? Предстои да разберем. wassup Ще съумеятли засташените да си изградят стратегия и да му  натрошат канчето? *scratch*
Аз продължавам да се крия кат мишленце и усърдно си копам колкото моа  Embarrassed
Активен
Професор
Гост
« Отговор #2544 -: Май 22, 2014, 21:19:00 »

Хроники ли ? НЕ. БОЗА ! Изкуших се отново да се намеся. Сещайте се кой съм. Smiley
Ще се огранича с две препоръки и един поздрав.
1. Модел, отиди се прегледай - имаш ярко изразени симптоми на атазагорафобия. *suicide* *JOB* *hahaha* Заразна е и може да се прехвърли на клакьорите и ласкателите ти. *crazy* *pardon*
2. Обезумял и всички от METALLICA, не си заслужава. ;D Повярвайте ми. Да сте видяли Хана или Кро да вземат отношение ? Защо ли ?  *beer*А нали се сещате колко други има, които предпочитат да не се изявяват като комплексарите (лимони, майстори на късия разказ, учители и прочие) тук във форума ? Нека си вярват. Lips Sealed
3. Това е една игра. Забавлявайте се.  *YAHOO*
Няма да Ви отегчавам. Ако случайно не се повтори ще направя анализа си в края на ерата. *gamer*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2545 -: Май 22, 2014, 21:25:40 »

Анализ на кое ?! Ти отсега си го направил като гледам , не важиш !!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #2546 -: Май 22, 2014, 21:30:36 »

Кат гледам на де вървят нещата,ерата се очертава доста интересна  Cool ....Манекенчето се кани да бие цялата карта  :Smiley ...дали ще успее ? Предстои да разберем. wassup Ще съумеятли засташените да си изградят стратегия и да му  натрошат канчето? *scratch*
Аз продължавам да се крия кат мишленце и усърдно си копам колкото моа  Embarrassed
Дали ще успеят не се съмняваите  *tired*
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2547 -: Май 22, 2014, 21:35:21 »

Зависи ...ако са им натрошени техните канчета преди това , едва ли ще успеят  Grin Ама , че шматароци тук днес ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #2548 -: Май 22, 2014, 21:39:36 »

Зависи ...ако са им натрошени техните канчета преди това , едва ли ще успеят  Grin Ама , че шматароци тук днес ...
от 2-3 год. маи откакто го има саиуза не сум ги виждал натро6ени та нз може сега да е парвата ера  Grin Grin Grin
Активен

v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #2549 -: Май 22, 2014, 21:40:08 »

Зависи ...ако са им натрошени техните канчета преди това , едва ли ще успеят  Grin Ама , че шматароци тук днес ...

Извинявам се за офтопика Grin  - *beer*
Активен
Страници: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!