Imperia Online България  
Май 17, 2024, 07:53:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #2190 -: Април 28, 2014, 19:44:29 »

Тъкмо си мислех да пусна нещо фермерско

FuGaLdO(IronMaide)   batman(Lex_legis)   735   889727   153   2067   0   0   49

и този герой ми развали плановете


edvin(KAT3RYNK)   FuGaLdO(IronMaide)   8562   0   308   4623   398428   0   570
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2191 -: Април 28, 2014, 20:07:52 »

Божко последвай примера на нако4 и на Веско и се модирай и спри да пишеш докато пиеш  *hahaha*
Ще се наспя разбира се , заради играта да ходя с кървясали очи на работа ,няма как да стане , а ти заради таз пуста ракия .....  *hahaha*
НЕ МЕ УЧИ МИШЛЕНЦЕ ПИТАЙ АБСО ТОЙ ЗНАЕ КАКВО ЗНАМ ,ТУК НЯМА ДА ГО  КАЖЕ НО НА ЛИЧНО МОЖЕ ТИ ПОДСКАЖЕ АКО ИСКА ,ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И КОГАТО СЪМ ГОТОВ НЯМА ДА ПИША А ЩЕ ДЕИСТВАМ  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin,ЧЕКАЙ МАЛКО 4 МЕСЕЦА КОПАНЕ МЕСЦ ТРУПАНЕ НА АРМИЯ И 7 МЕСЕЦА ЗАБАВЛЕНИЕ А ТЕЗИ ДЕТО СЕ ЗАБАВЛЯВАТ ПЪРВИТЕ 5 МЕСЕЦА ,СЛЕДВАЩИТЕ СЕДЕМ ЩЕ СА ИМ ТЕЖКИ ДОСЕГА ОЩЕ НЯМАМ ПУСНАТ МОД МАЙ Я СЕ ЗАМИСЛИ,ДРУГО 20 ЧОВЕКА ОТ БАСТАРДС МАЙСТОРИТЕ МЕ СЛЕДЯТ ВЕЧЕ МЕСЕЦ И ОСВЕМ ПРАЗНИ КРЕПОСТИ ДРУГО НЕМОГАТ ДА УБИЯТ ,ХАХАХА МАЙСТОРИ ,ЧАКАМ ВИ ГУГУТКИ
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2192 -: Април 28, 2014, 20:11:36 »

първия убит ще монк после ще помисля кой да втория ,кай ще е най големия досадник в последно време ,вярвай ми ,или повярвай на тея дето месец немогат да ме хванат,майсторите така им викам аз,а аз съм башмайстора ,ако няма предизвикателство няма удоволствие,хахаха
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2193 -: Април 28, 2014, 20:15:07 »

първия убит ще монк после ще помисля кой да втория ,кай ще е най големия досадник в последно време ,вярвай ми ,или повярвай на тея дето месец немогат да ме хванат,майсторите така им викам аз,а аз съм башмайстора ,ако няма предизвикателство няма удоволствие,хахаха

За втори може да не мислиш значи, първия който си намислил няма да го биеш НИКОГА, но може да бъдеш пребит от него.
Поправям се не "може" а ще бъдеш, просто в момента не си ми цел, то и нямаш кой знае каква армия, колкото и да мранкаш с армияТА си.
Активен
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #2194 -: Април 28, 2014, 20:15:35 »

НЕ МЕ УЧИ МИШЛЕНЦЕ ПИТАЙ АБСО ТОЙ ЗНАЕ КАКВО ЗНАМ ,ТУК НЯМА ДА ГО  КАЖЕ НО НА ЛИЧНО МОЖЕ ТИ ПОДСКАЖЕ АКО ИСКА ,ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И КОГАТО СЪМ ГОТОВ НЯМА ДА ПИША А ЩЕ ДЕИСТВАМ  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin,ЧЕКАЙ МАЛКО 4 МЕСЕЦА КОПАНЕ МЕСЦ ТРУПАНЕ НА АРМИЯ И 7 МЕСЕЦА ЗАБАВЛЕНИЕ А ТЕЗИ ДЕТО СЕ ЗАБАВЛЯВАТ ПЪРВИТЕ 5 МЕСЕЦА ,СЛЕДВАЩИТЕ СЕДЕМ ЩЕ СА ИМ ТЕЖКИ ДОСЕГА ОЩЕ НЯМАМ ПУСНАТ МОД МАЙ Я СЕ ЗАМИСЛИ,ДРУГО 20 ЧОВЕКА ОТ БАСТАРДС МАЙСТОРИТЕ МЕ СЛЕДЯТ ВЕЧЕ МЕСЕЦ И ОСВЕМ ПРАЗНИ КРЕПОСТИ ДРУГО НЕМОГАТ ДА УБИЯТ ,ХАХАХА МАЙСТОРИ ,ЧАКАМ ВИ ГУГУТКИ
Виж колко си проЗ само , със З ,защото никога няма да се оправиш Grin
''Майсторите от Bastards ме следят вече месец '' , моят отговор : Какво да ти следят ,като нямаш армия ?
''И освен празни крепости ,друго не могат да ми убият'' ,моят отговор : 1-во - какво да ти убият (освен крепости и селяни ) Huh?
2-ро : Като имаш армия (която я изпращаш на 12 часов сейф ) защо не ги посрещаш ,за да не ти убиват крепостите ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Моля никой да не използва думата ''проЗ'' ,освен ако не искате да я кажете на Божо  *hahaha* това е запазена марка за него специАлно !  Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2195 -: Април 28, 2014, 20:17:26 »

на монк армията му гулата над 5 милиона на ден след като не я държи и час по крепостите ,олихвявя най много 2 милиона ако има 10 ппоцента ,как ли вади повече от 3 мил на ден зада развива проучвания че и армия трупа с тея 9 провки и това слабо население и икономика?явно прави и битки с медали на загуба и пак върви напреде  Grin Grin Grin Grin,от колко ли ацц дърпа рес ,хахаха,ма тая игар не е само рес а и математика

Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2196 -: Април 28, 2014, 20:18:21 »

Божо да не мислиш, че те следим изкъсо бе, да не се мислиш за някакъв. Погледни битки на деня само и ще видиш колко играчи сме ударили само за най-големите битки през последния месец. Мислиш, че се постига без следене ли. На теб ти пускаме тук там някоя атака и то (поне аз) за да те накарам да "ревеш", че много ме забавляваш така.  Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2197 -: Април 28, 2014, 20:18:40 »

Виж колко си проЗ само , със З ,защото никога няма да се оправиш Grin
''Майсторите от Bastards ме следят вече месец '' , моят отговор : Какво да ти следят ,като нямаш армия ?
''И освен празни крепости ,друго не могат да ми убият'' ,моят отговор : 1-во - какво да ти убият (освен крепости и селяни ) Huh?
2-ро : Като имаш армия (която я изпращаш на 12 часов сейф ) защо не ги посрещаш ,за да не ти убиват крепостите ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Моля никой да не използва думата ''проЗ'' ,освен ако не искате да я кажете на Божо  *hahaha* това е запазена марка за него специАлно !  Grin
ти не си в час момко в момента освен монк никой неможе да ми влезне,успех другарю
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2198 -: Април 28, 2014, 20:18:46 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin   кой те следи бе "майсторе"  Grin Grin Grin Grin та ти до преди две седмици нямаше един войник ,за какво да те следи някой ,биехме те като каса ,ако снесеш - снесеш ,ако не пак след малко  Grin Grin  от как почна да вадиш некакви войничета си още по лесен , ходиш на сейф като шматките по 12 часа и пак си обран и запален и бутнат и си приличаш точно на себе си - КАСА  Grin Grin  какво да ти гониме смешните войничета всеки ден  Grin та ти не си важен ,не си фактор и не си заплаха за никой с тия 6 бр. машини дето си пуснал за да може да ходиш на майната си на сейф  Grin Grin  направи армия и ще усетиш "шпека" точно както си му е реда , сега е лесно с тия смешните да се извадиш от минус с 10 часовия ти доход , но като понаправиш армийка ще те питам след първото заемче , къде ще ходиш освен в мод бе пиленце златно мамина златна душичка  Grin Grin пили пили пили  *freak*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2199 -: Април 28, 2014, 20:20:23 »

Я пак за Абсо , че не схванах  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2200 -: Април 28, 2014, 20:22:15 »

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin   кой те следи бе "майсторе"  Grin Grin Grin Grin та ти до преди две седмици нямаше един войник ,за какво да те следи някой ,биехме те като каса ,ако снесеш - снесеш ,ако не пак след малко  Grin Grin  от как почна да вадиш некакви войничета си още по лесен , ходиш на сейф като шматките по 12 часа и пак си обран и запален и бутнат и си приличаш точно на себе си - КАСА  Grin Grin  какво да ти гониме смешните войничета всеки ден  Grin та ти не си важен ,не си фактор и не си заплаха за никой с тия 6 бр. машини дето си пуснал за да може да ходиш на майната си на сейф  Grin Grin  направи армия и ще усетиш "шпека" точно както си му е реда , сега е лесно с тия смешните да се извадиш от минус с 10 часовия ти доход , но като понаправиш армийка ще те питам след първото заемче , къде ще ходиш освен в мод бе пиленце златно мамина златна душичка  Grin Grin пили пили пили  *freak*
ти пък си най слабия играч който познавам освен 10те ацц минимум с които располагаш располагаще по други съюзи ,нищо друго ,и черпене на рес  от пазара на половин цена бегай се скрий ,някъде ,колкото и медали да трупаш все мършави и с измами ,раскарай мисе
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #2201 -: Април 28, 2014, 20:22:27 »

Пссссстттт!!!! >Grin
Активен
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #2202 -: Април 28, 2014, 20:22:35 »

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin   кой те следи бе "майсторе"  Grin Grin Grin Grin та ти до преди две седмици нямаше един войник ,за какво да те следи някой ,биехме те като каса ,ако снесеш - снесеш ,ако не пак след малко  Grin Grin  от как почна да вадиш некакви войничета си още по лесен , ходиш на сейф като шматките по 12 часа и пак си обран и запален и бутнат и си приличаш точно на себе си - КАСА  Grin Grin  какво да ти гониме смешните войничета всеки ден  Grin та ти не си важен ,не си фактор и не си заплаха за никой с тия 6 бр. машини дето си пуснал за да може да ходиш на майната си на сейф  Grin Grin  направи армия и ще усетиш "шпека" точно както си му е реда , сега е лесно с тия смешните да се извадиш от минус с 10 часовия ти доход , но като понаправиш армийка ще те питам след първото заемче , къде ще ходиш освен в мод бе пиленце златно мамина златна душичка  Grin Grin пили пили пили  *freak*
Ти не си в час момко , той е ПРОФИ , той е башмайсторът ,   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2203 -: Април 28, 2014, 20:23:10 »

първия убит ще монк после ще помисля кой да втория ,кай ще е най големия досадник в последно време ,вярвай ми ,или повярвай на тея дето месец немогат да ме хванат,майсторите така им викам аз,а аз съм башмайстора ,ако няма предизвикателство няма удоволствие,хахаха


 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Божооооооооооооооооооо така нема се разбереме - обещал си ми първо при мен да дойдеш искам си аз да ти скъсам бикините нема ми изневеряваш ей момченцеееееееееее точим ти "шпека" и само чакам да замиеш гъ.... Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2204 -: Април 28, 2014, 20:24:59 »

Божо да не мислиш, че те следим изкъсо бе, да не се мислиш за някакъв. Погледни битки на деня само и ще видиш колко играчи сме ударили само за най-големите битки през последния месец. Мислиш, че се постига без следене ли. На теб ти пускаме тук там някоя атака и то (поне аз) за да те накарам да "ревеш", че много ме забавляваш така.  Grin
бе не ми кйазвай кво сте ударили ,сами знаете с колко измами а и искъсо да ме следите ще ме зарадвате повече ,не случаино и се дразня с вас ,не усещаш ли ,питай миро камикадзе той знае аз как играя ,пшоне ти е приятелче
Активен
Страници: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!