Imperia Online България  
Май 17, 2024, 19:03:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504535 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1875 -: Април 15, 2014, 20:43:18 »

Абе Божо.Не бях те заглеждал.И ти яко "търгуваш".Мен не ме закачат и съм с едва 8 провки.Теб те палят и дерат редовно и си набъскал 10.Вероятно и армия повече от мен си направил.Това без да грабиш и без да "търгуваш" няма как да стане.
честно казано ако сметнеш битките от който са ме грабили едва ли имам повече откраднато от 2мил злато дори и са много о то скоро манекена взе няколко пъти общо най много 1.5мил дори и толкова няма другите битки са талашит от мен  трудно се взима гарио ,манекена се разкарва като луд в последно време за нищо в началото изненада ,да ти обяснявам ли още , направих фермите напред и не поправях крепости малко стратегия още ,първата ми армия за бой стана преди около 15 дена нямам загуби от изплащане на армия нито от изгубени войници ,още натрупах населениое то с прехвурляне на население в началото и дръпнах икономиката напред след десетатат провка направих воен ните за елит научи се да играеш и тогава може и да ме биеш сега ще пусна осмица и ц.в. и докато се прави цв. ще стигна монк с армията ,без да крада като него,чети и се учи
« Последна редакция: Април 15, 2014, 20:48:45 от bojidarmir » Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1876 -: Април 15, 2014, 20:49:16 »

а за тебе трява да знаеш че скоро се отказвам от ио ,защото няма да имам време за игра и когато дойде това време моята армия ще ти я изтупам като камикадзе и ще намеря хора да оставят с 20к армия че да се помниш години наред срещу гого вървиш .
е то така ще кажеш, знам те какъв левак си и ти го знаеш и сега се презастраховаш  Grin
Активен

Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1877 -: Април 15, 2014, 20:50:44 »

Абе Божо.Не бях те заглеждал.И ти яко "търгуваш".Мен не ме закачат и съм с едва 8 провки.Теб те палят и дерат редовно и си набъскал 10.Вероятно и армия повече от мен си направил.Това без да грабиш и без да "търгуваш" няма как да стане.
много ясно че не е чист и той нищо че се прави на ощипан
Активен

bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1878 -: Април 15, 2014, 20:51:37 »

е то така ще кажеш, знам те какъв левак си и ти го знаеш и сега се презастраховаш  Grin
не се презастраховам ,ще ми се промени флага  защото ще сменя държавата а левака си ти
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1879 -: Април 15, 2014, 20:53:26 »

много ясно че не е чист и той нищо че се прави на ощипан
докладваите има знамена ,мин ера 3 бана и въпреки това отрепах полячето което ви обикаляше денонощно и нямаше кой да го бие,а тая ера няма да позволя бан затова и нямам друго ацц
« Последна редакция: Април 15, 2014, 20:56:07 от bojidarmir » Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1880 -: Април 15, 2014, 20:54:00 »

това харесвам аз не военните точки а да утрепеш големите,вий се бийте за военни класации и нетни
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1881 -: Април 15, 2014, 21:04:43 »

това харесвам аз не военните точки а да утрепеш големите,вий се бийте за военни класации и нетни
как ги трепаш голямите като в 14 свят ли да си с договор с тях а  Grin
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1882 -: Април 15, 2014, 21:06:23 »

е ти кой ще утрепаш бе  Grin Grin мога да се обзаложа с теб на квото кажеш ,че машини няма да извадиш даже  Grin Grin ебати палячото седнал на нас да ни се прави на боец тая каса  Grin Grin е сега да ми свърши мода и ще ти копна колко милиона съм изнесъл от теб , стратега божо *hahaha* седнал да му вика на гаро - гледай и се учи  Grin Grin моля те бе божа касичке не ме разсмивай така ще ме боли корема цяла вечер от тия твоите неграмотни писания  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1883 -: Април 15, 2014, 21:09:11 »

докладваите има знамена ,мин ера 3 бана и въпреки това отрепах полячето което ви обикаляше денонощно и нямаше кой да го бие,а тая ера няма да позволя бан затова и нямам друго ацц

абе ти три бана ли си хапнал бе  Shocked Shocked Shocked и си седнал да ми говориш на мен за измами и стратегия ли бе  Grin Grin Grin честна божа кравичке ... опс обърках се - касичке  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1884 -: Април 15, 2014, 21:10:31 »

е ти кой ще утрепаш бе  Grin Grin мога да се обзаложа с теб на квото кажеш ,че машини няма да извадиш даже  Grin Grin ебати палячото седнал на нас да ни се прави на боец тая каса  Grin Grin е сега да ми свърши мода и ще ти копна колко милиона съм изнесъл от теб , стратега божо *hahaha* седнал да му вика на гаро - гледай и се учи  Grin Grin моля те бе божа касичке не ме разсмивай така ще ме боли корема цяла вечер от тия твоите неграмотни писания  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
копни аз ги помня наум 3 пути вье 2 по 300-350к и веднаж към 500к това ти е грабежа другото е нищо,а като гледам как го имаш за играч гарио представям си тебе ти какав играч си ,ела да вземеш още някое златце  не ми се свиди
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1885 -: Април 15, 2014, 21:11:01 »

честно казано ако сметнеш битките от който са ме грабили едва ли имам повече откраднато от 2мил злато дори и са много о то скоро манекена взе няколко пъти общо най много 1.5мил дори и толкова няма другите битки са талашит от мен  трудно се взима гарио ,манекена се разкарва като луд в последно време за нищо в началото изненада ,да ти обяснявам ли още , направих фермите напред и не поправях крепости малко стратегия още ,първата ми армия за бой стана преди около 15 дена нямам загуби от изплащане на армия нито от изгубени войници ,още натрупах населениое то с прехвурляне на население в началото и дръпнах икономиката напред след десетатат провка направих воен ните за елит научи се да играеш и тогава може и да ме биеш сега ще пусна осмица и ц.в. и докато се прави цв. ще стигна монк с армията ,без да крада като него,чети и се учи
Не ме учи как се прави икономика.Ама тоя рес дето ми го разправяш с копане се се вади.Не и на положението в което се намираш.Екстрите в тоя свят са безплатни и се ползват от всеки.Така че няма как да си напред без търговия.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1886 -: Април 15, 2014, 21:11:31 »

как ги трепаш голямите като в 14 свят ли да си с договор с тях а  Grin
явно говориш за някви договори в началото докато си копам  Grin Grin Grin Grin,това си е част от играта  Grin Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1887 -: Април 15, 2014, 21:12:23 »

копни аз ги помня наум 3 пути вье 2 по 300-350к и веднаж към 500к това ти е грабежа другото е нищо,а като гледам как го имаш за играч гарио представям си тебе ти какав играч си ,ела да вземеш още някое златце  не ми се свиди

е как не ти се свиди бе боже орева форума че те грабя като каса бееееее  Grin Grin  висиш по 18-20 часа в акаунчето да си пазиш златцето като чичо скруч си станал  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1888 -: Април 15, 2014, 21:14:31 »

Не ме учи как се прави икономика.Ама тоя рес дето ми го разправяш с копане се се вади.Не и на положението в което се намираш.Екстрите в тоя свят са безплатни и се ползват от всеки.Така че няма как да си напред без търговия.
първо пробвай и после говори  ,то като незнае човек  е така ,несе прави като монк а като мен са много дори в моя съюз съм на 4то място по ико и нето и ако искат да искарат армия ще в искарат и ще дръпнат доста напред и пак ще ревеш че и те крадат ,несе прави като теб от 3тия ден армия никога няма да стигнеш моето ниво,и нивото на много сруги колкото и медала да искараш преди аз да искарам първия
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1889 -: Април 15, 2014, 21:16:52 »

е как не ти се свиди бе боже орева форума че те грабя като каса бееееее  Grin Grin  висиш по 18-20 часа в акаунчето да си пазиш златцето като чичо скруч си станал  Grin Grin
еми седя ,щото искаш да ми убиеш воиничетата ма видя че неможеш и се модира ,задрямах та ги показах не издържах да ги завъртя още час на 2 пъти по 14.50мин в посока,уморих се ,но ще ти дам шанс отново
Активен
Страници: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!