Imperia Online България  
Май 17, 2024, 09:29:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1860 -: Април 15, 2014, 09:12:24 »

Нима те е нападнал монк та си развял от него  Smiley разглеждал съм ти битките както и на всички ги разглеждам , виждам ,че имаш желание и правиш нещо от самото начало и затова никой от нас не те е закачал , не само монк може да мине през теб *hmm* докато съотборниците ти усърдно копат и така и никога няма да се накопат и да помогнат да избиеме чужденците и от дългия ми опит в играта съм разбрал че фермата си е ферма и ако и пуснеш аванта накрая винаги ще извърти гъза и ако може ще те тресне с кеф за да се направи на голям играч *pardon* затова и ги тормозя  Tongue да вадят армии и да се бият с тях не да им висят прибрани по крепостите и няма да ги тромозя ,това е ,всеки си има право на избор как да си играе играта , те са си избрали и аз също *ok*
Нападнах го веднъж  Grin Но тогава не биеше чужденците. Като падне капитулацията, може повече да не я вдига, обещавам, че докато виждам подобни доклади няма да го пипам (стига да не са срещу съюза в който съм)  Wink
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1861 -: Април 15, 2014, 10:14:52 »

Дребни ли.Ти изобщо заглеждал ли си се в битките.От акаунт на 20к нето ресурса преминава пред 3-4 акаутна чрез обири и достига до акаунта на 160к нето.И най-наглото е че тоя първия и последния акаунти са в един съюз.Огледай битките на играчите от  BROM  и REQVIEM и тогава говори за дребни душици.
Преди близо месец обясних това на съпорта, подробно, с доклади. Казаха, че нямало основание. Явно тези неща не са много фрапиращи нарушения, за разлика то приятелските палежи примерно.   *pardon*
Активен
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1862 -: Април 15, 2014, 13:37:42 »

Добре де като е за чужденци айде да си спретнем нещо аз съм за Smiley казвате кой и правим масовка. Ще е забавно Smiley
Активен

WinCompany
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1863 -: Април 15, 2014, 14:03:40 »

Нападнах го веднъж  Grin Но тогава не биеше чужденците. Като падне капитулацията, може повече да не я вдига, обещавам, че докато виждам подобни доклади няма да го пипам (стига да не са срещу съюза в който съм)  Wink
Стига празни приказки. Все едно, ако ти падне армията му и няма да я праснеш, така ли? Ако е така, направо си го взимайте при вас.  *hihi* *pardon*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1864 -: Април 15, 2014, 14:13:59 »

Стига празни приказки. Все едно, ако ти падне армията му и няма да я праснеш, така ли? Ако е така, направо си го взимайте при вас.  *hihi* *pardon*
Не, няма да го прасна, написах го и по-горе, защото с тая армия обира и бие армии и на мои врагове. Нападам такива, които мисля, че са донори, по-добре аз да взема ресурса отколкото мой враг и после да се чудя как да го бия.
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1865 -: Април 15, 2014, 14:27:21 »

Не, няма да го прасна, написах го и по-горе, защото с тая армия обира и бие армии и на мои врагове. Нападам такива, които мисля, че са донори, по-добре аз да взема ресурса отколкото мой враг и после да се чудя как да го бия.
лошото е че пак няма да те разберат защо нападаш българите които само копат и не помагат с чужденците, а даже помагат на тях като докладват българи и им стават донори на ресурс на чужденците
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1866 -: Април 15, 2014, 14:34:26 »

лошото е че пак няма да те разберат защо нападаш българите които само копат и не помагат с чужденците, а даже помагат на тях като докладват българи и им стават донори на ресурс на чужденците
Да. Да ти кажа честно, не ми и пука какво точно си мислят за мен, няма и значение. Ще продължа да бия донорите и това е. Между другото нападнах intelus защото Божо спомена (тук или в играта, не помня точно), че това е бил "бодигарда" му и реших да видя какво може  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1867 -: Април 15, 2014, 15:08:52 »

Стига празни приказки. Все едно, ако ти падне армията му и няма да я праснеш, така ли? Ако е така, направо си го взимайте при вас.  *hihi* *pardon*

Да идва момчето бе що да не го вземеме  Tongue поне прави нещо и не реве като шматка за няколко убити крепости  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #1868 -: Април 15, 2014, 15:10:14 »

Насе тебе май те е яд че Меси не напада Интелус .  *scratch*
Активен

patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #1869 -: Април 15, 2014, 15:40:36 »

лошото е че пак няма да те разберат защо нападаш българите които само копат и не помагат с чужденците, а даже помагат на тях като докладват българи и им стават донори на ресурс на чужденците


Не знам защо се опитвате да обясните на фермите защо ги биете ....просто ги биите и да не ви пука....нека се оплакват колкото искат...а ние винаги когато можем ще се раздаваме с бой над чужденците
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1870 -: Април 15, 2014, 20:16:51 »

Да. Да ти кажа честно, не ми и пука какво точно си мислят за мен, няма и значение. Ще продължа да бия донорите и това е. Между другото нападнах intelus защото Божо спомена (тук или в играта, не помня точно), че това е бил "бодигарда" му и реших да видя какво може  Grin
хахаха коляма смешка исцепи
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1871 -: Април 15, 2014, 20:19:49 »

Да идва момчето бе що да не го вземеме  Tongue поне прави нещо и не реве като шматка за няколко убити крепости  Grin
другия правеж що не идваш да ми събаряш крепостите ми се модира ,ай чакам те хващаш блока и бутай че скоро не сам се смял
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1872 -: Април 15, 2014, 20:21:04 »

лошото е че пак няма да те разберат защо нападаш българите които само копат и не помагат с чужденците, а даже помагат на тях като докладват българи и им стават донори на ресурс на чужденците
ще видим накрая кой ще е донор аз залагам че първия донор ще е манекена
« Последна редакция: Април 15, 2014, 20:24:26 от bojidarmir » Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1873 -: Април 15, 2014, 20:30:18 »

Да. Да ти кажа честно, не ми и пука какво точно си мислят за мен, няма и значение. Ще продължа да бия донорите и това е. Между другото нападнах intelus защото Божо спомена (тук или в играта, не помня точно), че това е бил "бодигарда" му и реших да видя какво може  Grin
а за тебе трява да знаеш че скоро се отказвам от ио ,защото няма да имам време за игра и когато дойде това време моята армия ще ти я изтупам като камикадзе и ще намеря хора да оставят с 20к армия че да се помниш години наред срещу гого вървиш .
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1874 -: Април 15, 2014, 20:34:39 »

Абе Божо.Не бях те заглеждал.И ти яко "търгуваш".Мен не ме закачат и съм с едва 8 провки.Теб те палят и дерат редовно и си набъскал 10.Вероятно и армия повече от мен си направил.Това без да грабиш и без да "търгуваш" няма как да стане.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!