Imperia Online България  
Май 17, 2024, 14:02:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504532 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1470 -: Април 09, 2014, 15:30:47 »

Е това е невероятно :oПрегледах всички битки на monblan.Той е светнал като каса,така че няма други които още да се появяват.Открих две битки между BabaMeca и него:                                                                                                  2014-03-09 01:11:35   monblan[EXILES]   BabaMeca[Bastards]   0   87590   17   0   0   17518    и  2014-03-09 01:13:01   monblan[EXILES]   BabaMeca[Bastards]   0   52245   10   0   0   10449     Най-вероятно приятелски пожари на 11%.Ако това е причината трябва 90% от картата да гризне бана
Дали е това. Хехехее как ме разсмяхте отново. То IP на Манекена им се появява в статистиката сигурно на целия му съюз, че на поне още два три съюза. Мани не ги мисли, както казах Манекена и вечен бан да има в играта няма да сбъркат админите.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1471 -: Април 09, 2014, 15:35:51 »

Дали е това. Хехехее как ме разсмяхте отново. То IP на Манекена им се появява в статистиката сигурно на целия му съюз, че на поне още два три съюза. Мани не ги мисли, както казах Манекена и вечен бан да има в играта няма да сбъркат админите.
Господин професоре, някъде да си видял да пише мултиакаунтинг? И сам ще си отговориш на въпроса, каква е причината
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1472 -: Април 09, 2014, 15:37:16 »

Дали е това. Хехехее как ме разсмяхте отново. То IP на Манекена им се появява в статистиката сигурно на целия му съюз, че на поне още два три съюза. Мани не ги мисли, както казах Манекена и вечен бан да има в играта няма да сбъркат админите.

Виждаш ли си колко ти е умствения капацитет  *crazy* какво общо има моето IP в случая  *scratch* че си малко злорадо човече се вижда отдалеч  Shocked не играеш в този свят ,но да ми ядеш "шпека" веднага се нареждаш на опашката  *freak* ще ти го подам с удоволствие винаги и по всяко време  Cool
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1473 -: Април 09, 2014, 15:37:38 »

Господин професоре, някъде да си видял да пише мултиакаунтинг? И сам ще си отговориш на въпроса, каква е причината
Причината разбира се може би е друга. Казвам просто, че Манекена влиза по всички акаунти. А иначе професор още не съм станал, но мисля като наближа 50те да стана.  Cool
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1474 -: Април 09, 2014, 15:40:59 »

Разбира се че влизам господинчо ... ти не наглеждаш ли когато трябва съотборниците си  *hmm* или кажи нещо смислено или си бий камшика от тук и не ни оспамвай темата  :Smiley
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1475 -: Април 09, 2014, 15:42:57 »

Причината разбира се може би е друга. Казвам просто, че Манекена влиза по всички акаунти. А иначе професор още не съм станал, но мисля като наближа 50те да стана.  Cool
След като не играеш в света, откъде знаеш кой къде влиза и какво. Какво общо има Манекена с цялата работа? А и не пише нищо за мултиакаунтинг, а нагласени битки. Има 2 пожара на 11%. Сега почвам да докладвам всички приятелски пожари, но 100% съм сигурен какъв ще бъде отговора на съппорта.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1476 -: Април 09, 2014, 15:47:22 »

Какво правите бе администрацията.В начолото ви писах че ако няма да подхождате обективно и да наказвате без оглед на нация и принадлежност,то по-добре да премахнете наказанията.Тук виждам невероятна причина за наказание,докато докладвани от мен 100% източвания увиснаха с отговор: "Няма основание за наказание"  Я какви ги върши това пиле още от първата седмица на ерата                            Докладвал съм го 2 пъти.Но моля ви се тук няма нищо нередно.Докато виж приятелският пожар е най-ужасното престъпление в тази игра и нищо че всеки го ползва.Нашите скъпи админи са решили че за това нарушение ще накажат само избрани от тях "престъпници".От днес започвам да пиша по 10 доклада на ден за приятелски пожари.Очаквам докладваните от мен играчи да бъдат заключени.Как не ви е срам дами и господа админи.Такова наказание няма прецедент в историята на ИО.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1477 -: Април 09, 2014, 15:49:44 »

това е подигравка, сетих се когато ме бяха банали мен защото съм бил писал нецензурно на някакъв палячо и не искаха после да ми оправят акаунта но като се разходих до офиса бързо се оправиха нещата защото ако ще се наказва някой за приятелски палежи то никой няма да остане на картата  Embarrassed та съвета ми е меца да поспори с тия и да и върнат акаунта във състоянието преди бана
« Последна редакция: Април 09, 2014, 15:52:23 от Thunder111 » Активен

i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1478 -: Април 09, 2014, 15:50:34 »

Разбира се че влизам господинчо ... ти не наглеждаш ли когато трябва съотборниците си  *hmm* или кажи нещо смислено или си бий камшика от тук и не ни оспамвай темата  :Smiley
Веднага си бия камшика, че имам лични ангажименти. Аиде със здраве като съм по-свободен пак ще се появя, колкото и да ти е неприятно.  Tongue Tongue Tongue
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1479 -: Април 09, 2014, 15:53:02 »

И другото странно е, че освободиха Меца от наказанието преди да са минали 24 часа, колкото пишеше в залата на срама. Но не става и дума за грешно наказание и възстановяване. Целта беше да и ударят армията, защото когато е в игра не могат.  *stop*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1480 -: Април 09, 2014, 15:53:29 »

Ами този.И той се оказа чиста вода ненапита:                                                                                                2014-01-19 06:40:51   Barathrum[Krieger]   Krieger[___]   0   156804   3   0   0   0   0
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1481 -: Април 09, 2014, 15:54:39 »

Разбира се че влизам господинчо ... ти не наглеждаш ли когато трябва съотборниците си  *hmm* или кажи нещо смислено или си бий камшика от тук и не ни оспамвай темата  :Smiley
само заради тази приказка трябва да си бан Smiley .... и съотборниците ти ....
наглеждането е забранено в тази версия на играта и много добре го знаете това ,но никога майстори като вас немогат да играят по нормалния начин  ..... досега в играта не е имало и няма да има наказан за пожар на 11% ,защото това е разрешена опция в играта и незнам защо се правите на утрепани и незнаете защо сте наказани ...преплитане на адерси
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1482 -: Април 09, 2014, 15:55:03 »

И другото странно е, че освободиха Меца от наказанието преди да са минали 24 часа, колкото пишеше в залата на срама. Но не става и дума за грешно наказание и възстановяване. Целта беше да и ударят армията, защото когато е в игра не могат.  *stop*
да пише и да и оправят акаунта и да не я лъжат че не могат, и мен се пробваха да излъжат ама не стана че и крепостите те ми оправиха
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1483 -: Април 09, 2014, 15:58:06 »

само заради тази приказка трябва да си бан Smiley .... и съотборниците ти ....
наглеждането е забранено в тази версия на играта и много добре го знаете това ,но никога майстори като вас немогат да играят по нормалния начин  ..... досега в играта не е имало и няма да има наказан за пожар на 11% ,защото това е разрешена опция в играта и незнам защо се правите на утрепани и незнаете защо сте наказани ...преплитане на адерси
Хайде не се прави на света вода ненапита, тебе пък аз лично съм те наглеждал. Не се познаваме лично дори, беше помолил твой приятел (който е общ) да те наглежда и той имаше работа и помоли аз да влизам. Така, че не се прави, че и това не е масово явление.
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1484 -: Април 09, 2014, 15:59:18 »

само заради тази приказка трябва да си бан Smiley .... и съотборниците ти ....
наглеждането е забранено в тази версия на играта и много добре го знаете това ,но никога майстори като вас немогат да играят по нормалния начин  ..... досега в играта не е имало и няма да има наказан за пожар на 11% ,защото това е разрешена опция в играта и незнам защо се правите на утрепани и незнаете защо сте наказани ...преплитане на адерси
значи първо прочети за какво е наказана после се изказвай все си мислех че си по разумен от повечето тук дето само плачат но с този пост ме изумяваш, първо защото никъде не пише че е наказана за преплитане на адреси а именно за нагласени битки а такива освен двата приятелски пожара други няма
Активен

Страници: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!